BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 2 miesiąc temu #8647 przez basik_twins
kivi Kochana moja też tak miałam :lol: po ok minucie wyłaziła paskuda wstydliwa ledwie sie pokazywała ale jednak była
Odkładałam test na szafke - porobiłam coś w kuchni i brałam zerkałam czy widac tą kreche czy jak dłużej patrze to sobie wmawiam.
A kiedy masz dostac okres 28-go??
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8650 przez Mirella
Kivi, no co Ty? Wytrzymasz 9 dni??? No kochana, daj mi powód do zaskoczenia.... :P
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8653 przez martela89
kivi trzymam kciuki. Wiem co to znaczy nie móc wytrzymać i nie zrobić testu, przez 1.5 roku tak żyłam. A ten właściwy test zrobiłam 3 dni po spodziewanej miesiączce, korciło mnie żeby zrobić wcześniej ale nie chciałam się znowu rozczarować. I jak zrobiłam to miałam dwie mega krechy ale to dlatego,że byłam już w 3cim tygodniu ciąży :)
Także radzę ci kochana poczekaj do spodziewanej @ a potem rób teścik :silly:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8692 przez angellika1
kivi trzymam MOCNO kciuki za Twój teścik :) pamioętaj żeby nie robic powtórnego testu wcześniej niż po 2-3 dniach!
Dziewczyny tak sobie myśle, że nie wytrzymamy do 28 z testowaniem (a pisałam wcześniej że nie będę w ogóle o tym myśleć - hehehe)moze zrobie test jutro mhh to bedzie 9 di przed spodziewaną @ :( ale za to 7 dni po OWU :)czyli od teoretycznego zapłodnienia :D
tzrymam mocno kciuki z wszystkie testujące dziewczynki oraz dziękuję za ciepłe słowa mamom z brzuszkiem i z wózkiem :) :) ;)

buziaki dla Was kochane
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8693 przez angellika1
pomyliłam sie w wyliczeniach ...4 dni po OWU :(
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8694 przez Madzia89862
kochane:)dacie rade z tescikami wytrzymac kivi moze juz tam w srodku plemniczki zadzialaly i sie zagniezdzil jakis w jajeczku i dzidzia sie szykuje:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8740 przez angellika1
No nie dałam rady i zrobilam NEGATYWNY test :((( oczywiście mam doła....i tak mi sie wydaje że nic z tego nie będzie 30/03 mam dostać @ i jeszcze jakieś dziwne sny mam :( dzisiaj śnilo mi się jakieś termometry i ...testy ciążowe ze maiłam zakupiony cały zapas.

odradzam robienie Wam testów tak wcześnie bo tylko sie humor pogarsza ,,,,

To jest nie fair kurcze ludzie mają dzieci co rok nie mają jak ich wyżywić a jeszcze zachodzą w ciąże a jak ktoś chce to niestety ni udaje mu się do d.py to wszystko!!!

pozdrawiam
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8744 przez kivi
basik_twins tak okresik powinien pojawić się 28-go, zrobiłam kolejny test dziś czyli na tydzień przed spodziewaną miesiączką, wyraźnie NEGATYWNY, żadnych nadzieii....

Nie wiem co myśleć, czy już się smucić...?
Z reguły jestem optymistką, więc przekonuje sama siebie, że może to za wcześnie i że nic nie jest jeszcze przesądzone. Test w mojej nieudanej ciąży ten już na maxa pozytywny zrobiłam w 34dc ( miałam wtedy cykle 28 dniowe) wcześniejszy test, zrobiony przed miesiączką miał niemalże niewidoczną ale różową kreseczkę, więc odczekałam tydzień i...wyszły mega dwie krechy aż miło :-), więc to mi daje nadzieję...

Kurcze nie wiem co trzeba robić by trafić w 10 ;) współżyliśmy cały niemalże okres płodny, robiłem dodatkowo testy owulacyjne i po tym pozytywnym, przykładaliśmy się bardzo mocno :-) a może plemniczki nie były zbyt żwawe...?

Za pierwszym razem kochaliśmy się na dzień przed owu i dwa dni po....i się udało...jak to jest??

angellika1 wiesz, że potrzeba nam optymizmu PRZEDEWSZYSTKIM

Madzia89862 , martela89 , Mirella

Dziękuję Wam za kciuki...i wybacz Mirella że nie zaskoczyłam Ciebie wstrzemięźliwością :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8745 przez kivi
Madzia89862

Obyś miała rację a te testy były to tylko niepotrzebnym stresorem....(pełnym błędów, bądż naszych błędów bo robimy je za wcześnie)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8746 przez angellika1
A moze my naprawde przesadzamy z tymi testami, przecież wszędzie trabią żeby testy robić NAJWCZEŚNIEJ w dniu spodziewaniej @ że te 6cio dniowe to bzdura i że jak sie zrobi test wcześniej niż @ to może wyść fałszywie negatywny!!!! Laski dajmy spokój z testemi bo co z tego że zrobimy wcześniej jak ma być ciąża to będzie a jak nie to w następnym cyklu, przez robienie testów niczego nie przyspieszymy :( niestety.
Musimy odpuścić (wiem że to trudne ) ale nie ma sensu sie stresować ze względu na dzidzie którą pragniemy urodzić.

tak coś mi sie wydaje że mam zmiany nastroju... pzred chwiląpisałam że wszystko jest beznadziejne, już sama nie wiem.

tak bardzo bym chciał żebyśmy sie spotakły na forum np grudniowe mamusie :)))

Musimu posłuchać doświadczonych "testowniczek" i poczekać:))
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8747 przez kivi
apropos doświadczonej testowiczki...kopiuję czyjąś wypowiedź z innego forum ...Mądra...obym umiała jej posłuchać :-)))))

"wynik testu jest prawdziwy, poniewaz test powinno sie robic nie wczesniej niz 10 dni od stosunku (najlepiej 14 dni po tsosunku, czyli w dniu spodziewanej miesiaczki). Dzien stosunku to dzien owulacji (o ile pozniej zostanie stwierdzona ciaza). Ale ciaza nie powstaje w dniu stosunku, tylko prawie tydzien pozniej. Dlaczego? Ano dlatego, ze biologicznie ciaze liczy sie od dnia zagniezdzenia sie zaplodnionej komorki jajowej w scianie macicy, a od stosunku do zagiezdzenia mija ok tydonia. Test ciazawy wykrywa w moczy hormon beta-HCG, ktory jest wydzieany prze kosmowke zarodka, czyli dopieo od momentu zagniezdzenia sie komorkijajowej w scianie macicy. Testy ciazowe nie sa takie bardzo czule, gdyz potrzebuja odpowiedniego stezenia aby stwierdzic ciaze. A te odpowiednie stezenie jest dopiero po 6 dniach od zagniezdzenia sie komorki jajowej, czyli ok 2 tygodni od stosunku!
Po tygoniu, mimo iz kobieta faktycznie moze byc w jedno-, dwudniowej ciazy test i tak wyjdzie negatywnie gdyz stezene w moczu beta-HCG jest zbyt male by test go wykryl i dlatego wychodzi negatywnie."


PRZECIEŻ TO OCZYWISTE!!!!!!
ALE JAK ODMÓWIĆ SOBIE TEJ CIEKAWOŚCI Z ROBIENIA STOSU TESTÓW...
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8748 przez basik_twins
Kivi ja już sama nie wiem
mój za 10eu z apteki 7tyg bliźniaków nie wykrył także jak nie wiem o co kaman

Kochana jak masz hajs rób je nawet codziennie tylko szkoda przemęczonej głóki która się smuci myśli cały czas i zawsze jest w oczekiwaniu.
Ja wiem że się łatwo mówi, sama pewnie popadłabym w jakąś paranoje po pół roku.
Kochanie jedzcie na wakacje !!!
Naprawde najlepiej przed owulacja zeby byc w innym klimacie na wyspy, albo gdzie tam chcesz byle by była zmiana klimatu - bedziesz mieć dodatkowe szanse.
Trzymam kciuki kochana.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8749 przez Mirella
A może zamiast robić testy zacznijcie pisanki robić :) Święta niedługo, to może Zajączek Wam niespodziankę przyniesie ? Robienie testów za wcześnie nie ma żadnego sensu, tak samo jak nie ma żadnego sposobu żeby przekonać o tym kobietę która bardzo chce być w ciąży :)

Kivi, no gdybyś nie zrobiła to ja bym się z szoku do jesieni nie otrząsnęłą :D
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8751 przez basik_twins
Hehehe :lol:
Mirelka weś tak nie gadaj bo Ci Kivi zonka zrobi i lato przegapisz i mój poród
hehehe
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8752 przez kivi
Mirella

uśmiecham się jak głupia do komputerka jak czytam Twoje odpowiedzi...Świetna musi być z Ciebie babka :-))))))))))))))))

PS. Wszystkie jesteście super

PS.2 wytrzymam z kolejnym testem do niedzieli ( kolejnej) ?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl