BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 2 miesiąc temu #7982 przez angellika1
dziewczyny tak sobie ,myślę, że 28/03/2010 będzie dla nas dniem wielkiej radości.
Mam nadzieję,że wytrzymam do 28 :)

pozdrawiam
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8003 przez eash
hehe, bedziemy musialy zmienic nazwe watku ze "starania o ciaze" na "wystarane ciaze" :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8164 przez Asieńka
Wiecie co dziewczyny chyba nie wytrzymam tej niepewności i kupię ten nieszczęsny test i go zrobię dzisiaj bo już nie mogę wytrzymać w tej niepewności :(
Nie ma co się zniechęcać po 2 fałszywych wynikach. Do trzech razy sztuka - może akurat ten trzeci będzie celnym złotym strzałem :)
Także skończę pracę i lecę po test...
Może zrobię sobie dzisiaj prezent na moje dzisiejsze 25 urodzinki:)
Oby był udany:)

Buziaki
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #8207 przez _aga86_
He he... Mi bedac w ciazy 2 testy pokazywaly wynik negatywny, za trzecim razem dopiero wyszlo, ze jestem:) Czekamy na informacje jak wykonasz test. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN :kiss:

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8254 przez Gosia
Wszystkiego Najlepszego Asieńko no i życzę, aby te urodzinki były WYJĄTKOWE I NIEZAPOMNIANE i abyś dostała ten najcudowniejszy prezent :lol:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8261 przez Mirella
Asieńka, moc buziaków od nas, trzymamy kciuki, zrób sobie ładny prezent i podziel się z nami, niech w końcu ten worek z dwiema krechami się rozsypie :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8266 przez basik_twins
Ja zaszłam po 3 miesiącach starań a w sumie w trzeci miesiąc starań.

Co do testów to radze się nie słuchać tekstów typu: "wykrywa juz 6-cio dniową ciąże..." itp
bo to nie prawda.
Jestem tego najleprzym przykładem gdyż moja ciąża jak wiadomo co poniektórym jest bliźniacza w związku czym mam podwojony poziom hormonów (dosłownie) w 8 tyg ciąży gdybym robiła test z pomiarem hormonu wyszedł by na nim ok 16 tc lub coś koło tego.

Zaszłam w ciąże ok 8 listopada, 12 listopada dostałam okres.
I teraz Uwaga
7 grudzien (pisze szczegółowo żebyście wiedziały że minoł miesiąc od zapłodnienia)tj poniedziałek robie test na życzenie chłopaka mimo, że w piątek mam dostać okres. Test wychodzi negatywnie. Przez weekend nie dostaje okresu więc w poniedziałek powtarzam test i nic po 2 min (Z zegarkiem w reku lub 1,5 min a to troche jest jak sie wisi nad testem;)) cosik niby prześwituje. W środe powtarzam test po dwóch dniach krecha jest wręcz bordowa o wiele ciemniejsza od podstawowej. Na innego rodzaju teście (gdzie musi być plus) również jak mazakiem odrysowany wyraźny plus.
Czyli test nie wykrył moich hormonów które na wówczas wskazywały na ok 7 tc
Więc lepiej się trzymać wersji "Robić najwcześniej w dzień oczekiwanej miesiączki"
Bo że raz wydajecie hajs, to dwa dołujecie się i martwicie więcej, a najlepiej się wyluzować i być radosną :)
Polecam zmiane klimaty, która sprzyja dodatkowej owulacji :woohoo:
Tylko uwaga na bliźniaki :silly:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8282 przez kivi
Wszystkiego naj naj naj lepszego!!!!! 100 lat, 100 lat niech żyje nam Asia!!!! Napisz jak test...siedzę tu i czekam ( kiedy powinna planowo pojawić się miesiączka?) POzytywnego testu i POZYTYWNIEJSZEGO wieczoru życzę!!!! czekamy na info!!!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8285 przez kivi
hej!!! ale mnie rozśmieszyło to co napoisałaś...Wiesz, już myślę by zrobić teścik :-) wcześniej...cała ja. POWSTRZYMAJCIE MNIE
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8288 przez kivi
przepraszam...to była odpowiedź do MIRELLI, która pisała do mnie, że zrobiłam się cierpliwa (planuję wytrzymać z testem do terminu miesiączki :-) ) ...
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8290 przez basik_twins
a no rozumiem

bo ja juz myslalam ze jakiegos byka szczelilam :silly:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8297 przez kivi
nie strzeliłaś ;) :silly:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8308 przez kivi
gdzie ta Asieńka...kurcze czekam na te 2 krechy :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8316 przez angellika1
Asieńska- wszystkiego naj naj naj pozytywa przede wszystkim :) I rozsypuj ten worek o którym wspomniała mirella czekam z niecierpliwością na info :)
A co do bliźniaków to moja koleżana po przytulanku robła śiece i tak ją dobrZe robiła, że wyrobiła właśnie bliźniaki hehehe basik twins - co do testów to wiem że one przekłamują także mam nadzieje czekać do @ ale nie wiem czy dam rade :(
pozdrawiam
i buuuuuuuziaki
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #8323 przez Asieńka
No niestety dziewczyny 1 wielka krecha :/ Ale patrząc na moją poprzednią przygodę z testami to zabolał mnie to mniej niż powinno...
Ale boli jak cholera, że ten prezencik się nie udał - a może....
@ zero oznaków już sama nie wiem co mam myśleć...
Ale spoko głowa do góry będzie dobrze - tak se mów :/

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia mam nadzieję, że się spełnią a test po raz kolejny mnie zawiódł i oszukał :)

Kivi miesiączka planowo miała być 7.03 ale jak na razie echoooooooo!!!!!!!!!

Miłej nocy życzę wszystkim

Buziaki wielkie laseczki :***
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl