BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu #417388 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Dzień dobry Lacrijko :kiss: Co u Ciebie słychać? :lol:


A dziękuje, wszystko po staremu.. Stara bida az piszczy :laugh: :laugh: :laugh: Odpoczywam sobie, dobrze mi z tym :cheer: Jutro chłopaki kończą i gra gitara, nooo moze poza fakturą hihi

Jak bedziecie dżeczne to pokaże :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417394 przez Mirella
Ja dziś zaprowadziłam dziecko do biblioteki coby się kultury uczyło to mi się należy, dawaj foty :P
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417481 przez monika63633
wiem ze tydzien to malo :) ale niby za co mam oberwac? :/
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417493 przez Mirella
wyjaśnijcie jej bo jej krzywdę zrobię ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417505 przez sylka
Zapewne za to że zniknęłaś :P
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417617 przez gabi28
witajcie...

zacznę od mojego problemu bo inaczej nie mogę się na niczym innym skupic.Panikuję,... boli mnie pierś..ale to nie jest zwykly ból jak przed @..nigdy mnie tak nie bolało.Ból jest okropny..czy dotykam czy nie to boli...rozchodzi się po0 calej piersi...ale umiejscowiony jest tuż pod sutkiem w dolnej częsci... gdy dotykam obie piersi to w tej bolącej wyczuwam cośjakby twardego..ale to nie jest wcale małe...a z drugiej strony nie mogę dokładnie tego zlokalizowac...przeczeka zy szukac prywatnie ginekologa? boję się...
Kilka lat temu mialam na dłoni guzka... wycieli go..tylko,ze ja nie odebrałam wyników co to był za guzek-spanikowałam...

Boję się,że historia się powtarza :(:(
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417622 przez MoNiaaa
witam serdercznie :)

glosik na emilke oddany :lol: (moze jakas pochwala dla sumiennej forumowiczki :side: )
ALE RATUJCIE SYTUACJE BO ZNOWU SPADLA NA 2 MC?

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417623 przez mesy
Gabi leć do lekarza nawet się nie zastanawiaj .... ja miałam kiedyś torbiel na piersi ale się wchłonęła ...moja mama miała ropę w piersi i gdyby trafiła na IP 2 godziny później niż trafiła to lekarz mówił że mogło się to źle skończyć ;/ z piersiami nie ma żartów .
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417631 przez Mirella
MoNiaaa, jesteś wielka, nie wiem jak Ty to robisz że tak rano wstajesz i jeszcze sama linka szukasz :kiss:

Gabi, na IP ino roz, albo nie, bo teraz to Cię zleją, wytrzymaj do wieczora i idź na Izbę Przyjęć, SOR czy co tam masz, w nocy musza Cię zbadać, no chyba że możesz teraz do gina iść to idź, jakby Cię obie bolały to bym obstawiała ciążę, ta jedna to jakoś dziwnie, takiego przypadku tu jeszcze nie było. No i melduj!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417632 przez ViFi
Witam
mam juz pierwsze wyniki

=Anty Hbs – przeciwciała == >1000 IU/l norma [<10]
=Ca-125 == 607.3 U/ml norma [0-35]

czekam na posiew

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417634 przez MoNiaaa
GABI napewno musisz to skonsultowac jaknajszybciej z lekarzem!!!moze zadzwon do swojego gin jak mu powiesz jaka sytuacja to napewno cie przyjmie

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417635 przez mesy
A mnie dziś nawiedziła wredota :dry: generalnie zła nie jestem ale mogła poczekać do wieczora bo dziś mam dentystę na 14-oo kurde no wiedziała kiedy przyjść :lol:
Nowy cykl-nowe nadzieje ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417636 przez gabi28
kurcze..ja zawsze muse miec pod górkę... nie mieszkam w miejscu zamieszkania... tylko u nowego faceta.. moje ubezpieczenie jest u męża... więc na SOR nie pojadę .. poszukam jakiegos prywatnego gabinetu i pojade popoludniu...ból jest nie do wytrzymania.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417648 przez Mirella
Vifi, nie podoba mi się to co widzę, cholernie mi się nie podoba...

Gabi przytulam mocno, i daj znać po południu
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417703 przez Mirella
pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

dobrze że ten konkurs się kończy bo naprawdę bym bana zarobiła za spamowanie ;) oblazłam całe forum, miło popatrzeć że są jeszcze wątki tętniące życiem, ale i przykro że te co były kiedyś oblegane teraz wymarły, kurcze wychodzi na to że jak dzieciaki mają koło dwóch lat to mamusie się z forum ewakuują :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl