BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu #418393 przez gabi28
ViFi ..nie,nie brałam żadnych leków... antytespiranty uzywam... zobaczymy..muszę czekac... mój T wmawia mi ciążę i już by biegł po test :) wariat.

do gina i tak muszę iśc... zresztą muszę też wspomniec lekarzowi o mojej chorobie..

ViFi trzymaj się dzielnie :*
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #418415 przez Mirella
Vifi, ja nie tyle wyczytałam, co wiem bo sama kiedyś robiłam ten marker i też mnie rakiem straszyli, no ale postraszyli i przestali na szczęście.

Poza tym wiem że może być rak ale nie musi i tej wersji się trzymam.

Pierwszym kosmosem tutaj (przyjmując Twoje nazewnictwo) to była założycielka tego wątku, opuściła nas po nieudanym in vitro, miała endometriozę, nie dawali jej szans na naturalne poczęcie, niestety kontakt się urwał, nie wiem co u niej.
A pamiętasz Kaśku? Też sobie od nas poszła a szkoda :( Co prawda na co innego chorowała ale też jej lekko nie było. Kaśku jak podczytujesz to się odezwij, nie zapomniałam o Tobie.

Mogę poczarować, co Ci wyczarować?
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #418419 przez MoNiaaa
HEJ DZIEWCZYNY
melduje sie dzis troche pozniej ale jestem :) ostatnio mialam troche wolnego wiec malo czasu na forum ale staram sie czytac :)
i glosik oczywiscie oddany

Gabi mam nadzieje ze u ciebie wszystko OK :kiss:
ja wczoraj mialam owocny dzien zakupowy :D powiekszylam moja szafe o 2 pary nowych bucikow:))

u mnie jesczze 2 dni i robie 1 tescik ciezko mi do tego 4 doczekac wiec postanowilam sprawdzic chociaz troszke wczesniej a 2 bedzie 4(oby @ nie przyszla!!!)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #418551 przez JustynaZuzanna
VIFI bardezo Cię proszę nie czytaj na necie tych bzdurych artykułów, i bądźcie pozytywnie nastawieni. Głowa do góry zobaczysz że będzie wszystko dobrze!! Jak to sama powiedziałaś jestem kosmosem, właściwie kosmitą i widzisz nie poddałam się walczylam i walcze i jakie cudowne wyniki na wiosne miałam??!! Lekarze zawsze straszą, ja też zawsze strasze bo lepiej dmuchać na zimnę, ale zobaczysz że będzie ok.
MASZ MIEC POZYTYWNE NASTAWIENIE I WSZYSCY WOKÓL CIEBIE TAKIE MAJĄ MIEC!!!
I NIE CZYTAĆ BZDUR NA NECIE!!!

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #418560 przez emka
Hej dziewczyny!

Mirella
Zdjecie to obca dzidzia z netu :) ale przesłodka :)Pisałam Ci o mamie, też ma kamienie, ale narazie nie wymaga operacji bo jeszcze małe. Pół roku temu miała operacje wyrostka i jakooś nie zbyt chętna na nastepną. Ale ja sie cieszę ze to tylko to wyszło, bo już sie denerwowałam. A jak twoje zdrówko?

Gabi Wiesz ja myśle że skoro dwie piersi bolą to nie od guzka, bo przecież w dwóch naraz by się nie zrobił... ale nie wiem specjalistą nie jestem, tylko tak na chłopski rozum... poza tym jednym z pierwszych objawów ciąży u mnie, a byłam w tym wczesnym etapie 4 razy to był właśnie obrzęk i ból piersi ale bradziej przy dotykaniu, były po prostu wrażliwe. Moze Ciebie to też dotyczy Trzymam kciuki zeby właśnie tak było... :kiss: :kiss: :kiss:

Vifi :kiss: :kiss: :kiss: Będzie dobrez!!! Musi być!!! A i nic nie czytaj tylko do lekarza idź !

MOnia To trzmaj za Ciebie kciuki!!! i Melduj tu szybko!!! :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #418980 przez Asik
Hjka :) ja się witam po długiej nieobecności :)
Vifi trzymam kciuki :)

GAbi... u mnie tydzień przed @ odrzucało wsio... blee... :)

Laski trza głosować na Emilkę bo kurcze dzisiaj oststni dzień a ten jej konkurent to hmm no co chwilkę ją ptrzesciga. ja nawet na fejsa linki puściłam :0 gdzie sie tylko da :) byle by ktoś na nia kliknął... dzisiaj oststni dzień !!!

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419005 przez gabi28
oddalam glos na Emilkę. :)

chciałam sprawic T niespodziankę imieninowa i wykupiłam mu lot paralotnią...i co się okazalo?? panicznie się boi :) :) ale,mówi,że się przełamie. :)

pozatym nadal bolesnośc piersi...
za dwa tygodnie znowu jadę do Niemiec... nie wiem,jak przeżyję rozląke z T...boję się,że jego uczucie osłabnie... ale z drugiej strony moze to nam pokazac ile tak naprawde warte jest nasze uczucie.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419045 przez Mirella
Dziś ostatni dzień konkursu (co oznacza, że więcej Wam spamowac nie będę, cieszycie się?), dzień, w którym każdy głos już jest nie na wagę złota, ale diamentów, platyny i nie wiem czego jeszcze. Dlatego dziś szczególnie proszę Was, zagłosujcie. Niech w ruch pójdą komputery, telefony, Wasze, Waszych męzów i niemężów, rodziców, teściów, rodzeństwa, sąsiadów, no kogo tam macie, może być i pani z warzywniaka :blink: I wrzućcie linka na Waszą tablicę na fb, czy na co się tam wrzuca, nie znam się na fb :blush:

Wszystkim Wam baaardzo dziękujemy za głosy, wiemy, że były, bo punkty Emilce przyrastały lawinowo ostatnio, jesteście niesamowite!

Dla Was i Waszych szkrabów życzymy duuużo zdrówka, radości, słonka na codzień i od święta, i wszystkiego naj naj naj, niech moc będzie z Wami!
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419046 przez Mirella
Takim postem jak powyżej zaspamowałam dziś calutkie forum, dobrze że piątek, może moderatorki na weekend pojechały ;)
Wam wszystkim dziękuję szczególnie, za kibicowanie i rozsyłanie linka dalej, pokazałyście że staraczki naprawdę są rodziną, dziękujemy jak nie wiem co :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Gabi, ale przed wyjazdem to jednak powinnaś iść do lekarza, zrobisz tak? No i trzymam kciuki żeby to było TO :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419050 przez gabi28
Tak Mirellko pójdę do lekarza,dla wlasnego spokoju :) :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419052 przez Mirella
Super :kiss: a rozłąką się nie przejmuj, ponoć tęsknota wzmacnia uczucie :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419065 przez gabi28
wiecie... mam takie dziwne objawy jak przed okresem ... bóle krzyża,dół brzucha... hmm.. troche to zastanawiajace...bo @ mam dostac za 11 dni.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419094 przez MoNiaaa
glosik oddany :)

gabi 3mam klciuki zeby byla fasolka wiec mykaj do lekarza i zapraszam do mamus na 2013 r :):)

dziewczyny jutro wielki dzien 3majcie kciuki bo ja chyba z dnia na dzien coraz mniej wierze w II

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419111 przez Marta M
Monia, gabi i wszystkie staraczki trzymam kciuki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #419112 przez Mirella
MoNiaaa, no 1 września to dobry dzień na testowanie, wiem coś o tym :)

A wątpliwości to norma, eehhh, ja niby bylam pewna jak test robiłam a i tak mi serce waliło jak durne zanim się druga krecha nie pojawiła
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl