BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416859 przez Mirella
Lacra miło Cię widzieć :) wybrukowali Ci już ten ogród?

Dave, beta jak marzenie, też bym chciała na przekór wszystkiemu....

studentkaae, no mówiłam udzielaj się więcej to nie słuchałaś, to wynik masz jaki masz, popraw się :blink:


Monika, tydzień staranek i już świrujesz? Kochana to w nerwicę wpadniesz jak nic, wyluuuuzuuuuj, już teraz Ci to mówię, następnym razem palnę, spytaj dziewczyn to powiedzą za co i dlaczego :P


Sprawdziłam, Monika była u nas w marcu, to wie za co można oberwać, przynajmniej powinna wiedzieć, na jej oczach Lacra oberwała :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416869 przez sylka
Lacra dzięki, może żele nie będą już potrzebne ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416874 przez Lacrijka
Żele to sie należą za porade i to kokakolowe :laugh: :laugh: :laugh:

We srode koncza bruki (mam nadzieje) zostaje rozplantowac pozostałą ziemie i sypnąc trawke..pięknie bezie ...Juuuuhuuuuuu
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416883 przez Marta M
Lacra widziałam Twoich robotników ostatnio na zdjeciach, ja miałam jednego: eMa :) I trawe posialiśmy tydzień temu i już ją widać :):) A Ty to dopiero masz fajnie, drzew tyle, spokoj, cisza...

Monika tydzieeeeeeeeeeeń :unsure: :unsure: :unsure: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416901 przez sylka
Lacrijka napisał:

Żele to sie należą za porade i to kokakolowe :laugh: :laugh: :laugh:


Zapodaj adres to wyślę :lol: :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416919 przez studentkaae
Lacrijka - Linokomplex tak??? oki, dzięki bardzo, zakupię :) w moim przypadku przy takich nieregularnych cyklach to faktycznie ten specyfik będzie bezpieczniejszy, dziękuję Kochana :)

Mirella - udzielam się, udzielam, zobacz ma Majówkach 2013... :) dobrze mi tu z Wami, cieszę się bardzo, że tutaj trafiłam, a ile sąsiadek tu spotkałam jak się okazało, super :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416962 przez madziaska
studentkaae napisał:

Dziewczynki mam pytanie o olej z wiesiołka np. Oeparol - czy któraś z Was go stosowała w swoich staraniach? myślicie, że rzeczywiście polepsza "sprawy śluzowe", bo u mnie z tym tak sobie i zastanawiam się czy nie zacząć stosować. hmm, sama nie wiem - doradźcie.


Polecam pić siemie lniane. Nigdy za dużo śluzu nie miałam,piłam kilka dni rano i wieczorem i podczas owu śluz jak malowany ;) Wtedy też sie udało :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #416967 przez madziaska
Ooo, widzę, ze Lacra już coś na ten temat pisała. Ja piłam takie zwykle siemie z wodą.
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417017 przez mesy
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417083 przez sylwka727
Inso gratuluję dziewczynki i pozazdraszczasm ruchów :kiss:

Marta jak pięknie sobie Maja tupta :lol:

Ja mogę spokojnie ma Emi głosować i robię to codziennie :)

Chłopek jaki Sebuś "słitaśny":kiss:

Dave ładna betka :kiss:



Ja w niedzielę wróciłam z nad Białego i teraz cały czas mam schizy czy wszystko ok z moją kruszynką bo mi mdłości przeszły poza tym siedziałam w jeziorze niby woda przeźroczysta ale nie wiadomo jakie się czają tam bakterie i już świruje :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417192 przez Mirella
Kurcze, odpisywałam przecież, dlaczego nie ma mojego posta? Zaczęli mnie kasować bo spamuję? Do piątku tylko, potem przestanę.

Sylka, no dobra, napiszę Ci jeszcze raz, kończysz trzeci miesiąc to i z mdłościami czas skończyć, ile byś chciała je mieć? Schizy to i tak będziesz miała przez całą ciążę, to normalne, nie ważnie pierwsza ciaża czy piąta, czy jesteś aniołkową mamą czy nie, to po prostu tak działa, nie wiem po co tak bez sensu. Przyzwyczajaj się :)

Dla Was też link pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 żeby nie było że wszędzie wstawiłam a Wy musicie szukać nie wiadomo gdzie. I dla Was też buziaki za głosiki :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417260 przez Lacrijka
Dzień dobry
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417286 przez sylka
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417287 przez Mirella
Dzień dobry Lacrijko :kiss: Co u Ciebie słychać? :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417342 przez MoNiaaa
to ja sie witam

glosik oddany juz rano :)

http


]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl