BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 8 miesiąc temu #417715 przez ilona
Oj Mirella masz racje z tym znikaniem. na majówkach nikt już nie pisze to przecież nie będę sama z sobą pisać ;/
Ja czytam codziennie rano, później w pracy a później bardzo późnym wieczorem jak już wszystkie śpicie :laugh:

ja na Emi nie mogę z domu głosować bo niby już to dziś zrobiłam.... tylko z pracy
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417725 przez Mirella
Ilonko to wina dziwnych zasad LennyLamb i sprawdzania połowy IP zamiast całego. Jak ktoś ma taki sam początek jak Ty i już zagłosował to jesteś przegrana, a niektóre IP blokują nie wiadomo dlaczego, niby to ochrona przed oszustwami, ale dziwna to ochrona ;)

Fakt, pamiętam jak kiedyś u Was na majówkach gwarno było, jak w ulu albo jeszcze gwarniej, fajnie było Was czytać, a nagle wszystko się rozmyło :(
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #417739 przez ViFi
Mirella napisał:

Vifi, nie podoba mi się to co widzę, cholernie mi się nie podoba...

Gabi przytulam mocno, i daj znać po południu


Mnie też sie nie podoba.... Boje się :(
Wyryczałam sie dzisiaj do mamy zaczyna sie martwić ....mną...
Ale ze mnie KOSMOS :)

Justyna by sie przydała..... Słyszysz mnie wołam :ohmy:

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417750 przez Mirella
Justyny nie widać póki co, ale jak potrzebujesz to moje lewe ramię jest do Twojej dyspozycji, przytulam mocno :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417757 przez Dorciaition
Mirella napisał:

pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

dobrze że ten konkurs się kończy bo naprawdę bym bana zarobiła za spamowanie ;) oblazłam całe forum, miło popatrzeć że są jeszcze wątki tętniące życiem, ale i przykro że te co były kiedyś oblegane teraz wymarły, kurcze wychodzi na to że jak dzieciaki mają koło dwóch lat to mamusie się z forum ewakuują :(


oj :/ Mam jednak nadzieję, że moje listopadówki przetrwają. W weekend mamy zlot :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417758 przez sylka
Mirella napisał:

pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

dobrze że ten konkurs się kończy bo naprawdę bym bana zarobiła za spamowanie ;) oblazłam całe forum, miło popatrzeć że są jeszcze wątki tętniące życiem, ale i przykro że te co były kiedyś oblegane teraz wymarły, kurcze wychodzi na to że jak dzieciaki mają koło dwóch lat to mamusie się z forum ewakuują :(

Mirelka pociesze Cię marcówki są aktywne tylko na Fb, siedzimy tam całą grupą od awarii :P :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417773 przez Lacrijka
Chłopaki na Setlersach tez ładnie głosują na Emi :laugh: :laugh: :laugh: Nie wiem tylko jak sie staremu wytlumacze z tych obiecanych im buziaków :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417775 przez ViFi
Mirella napisał:

Justyny nie widać póki co, ale jak potrzebujesz to moje lewe ramię jest do Twojej dyspozycji, przytulam mocno :kiss:


Dzieki.....
nie wiem co już myśleć....mam tylko nadzieje ze to nie jest to najgorsze....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417778 przez Lacrijka
ViFi napisał:

Mirella napisał:

Justyny nie widać póki co, ale jak potrzebujesz to moje lewe ramię jest do Twojej dyspozycji, przytulam mocno :kiss:


Dzieki.....
nie wiem co już myśleć....mam tylko nadzieje ze to nie jest to najgorsze....


W ciazy tez jest podwyzszone Ca-125 :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417781 przez Mirella
Lacrijka napisał:

Chłopaki na Setlersach tez ładnie głosują na Emi :laugh: :laugh: :laugh: Nie wiem tylko jak sie staremu wytlumacze z tych obiecanych im buziaków :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



A po co masz się tłumaczyć? To jest siła wyższa i w wyższej sprawie i w szczytnym celu, tak trzeba i już, Emi musi wygrać, to nie tylko kwestia jakości chusty którą dostanie ale i naszego honoru :lol:

Dorcia czytałam o Waszym zlocie, mam nadzieję że foty i tutaj będą :lol:


Sylka to zapodaj im linka na fb w takim razie :lol:


Vifi, nie myśl o najgorszym, nie wolno, nosek do góry, będzie dobrze, musi być do cholery!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417804 przez ViFi
Lacrijka napisał:

ViFi napisał:

Mirella napisał:

Justyny nie widać póki co, ale jak potrzebujesz to moje lewe ramię jest do Twojej dyspozycji, przytulam mocno :kiss:


Dzieki.....
nie wiem co już myśleć....mam tylko nadzieje ze to nie jest to najgorsze....


W ciazy tez jest podwyzszone Ca-125 :laugh:


dzis 12dc ....w ciazy nie jestem

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417809 przez sylka
Mirella spoko pisza już :P
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417840 przez JustynaZuzanna
Co by było że nie dobra jestem to już się tłumacze. Mój mąż ma wolne bo musiał autko odstawić do mechanika. Tak na marginesie mówiąć to jak mechanik zobaczył tarcze chamulcowe i klocki to się za głowę chycił .... W każdej chwili mogła tarcza pęknać i by został bez chamulcy.... ;/ ;/
Więc jak siedzi w domu to okupuje komputer i gra w strategie... a mój lapek ledwo już dycha więc nie chce go forsować jak nie muszę wchodzić na neta.

Z Vifi już porozmawiałam na gg i telefonicznie.

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #417873 przez emka
Vifi NIe znam się totalnie na tych badaniach, które robiłaś. Trzymam mocno kciuki żeby okazało się ze to nic poważnego... Utulam Cię mocno :kiss: :kiss: :kiss: Trzymaj sie kochana!

Justyna Super że znalazłaś czas dla Vifi. KOchana jesteś :kiss:

Gabi Lepiej jak najszybciej udać się do lekarza, ale takiego co sie na tym troche zna. Mój ginekolog np nie robi usg piersi, byłam raz u innej babki takiej tylko od usg, różnego typu. Też myślałąm ze cos wykryłam, byłam przekonana, okazało sie ze to gruczoł. Ale teraz też powinnam iść się zbadać , bo to było kilka lat temu... a babeczka powiedziałą ze mam taką gruczołowatą budowę piersi, że sama nie wymacam żadnych niepokojących zmian. Trzymam kciuki zeby u Ciebie też była to jakaś błąchostka. :kiss: :kiss: :kiss: Daj znać co i jak...

Buziaki wszystkim przesyłam :)

Zauroczyło mnie to zdjęcie...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 8 miesiąc temu #417894 przez Mirella
Emka, czyje to zdjęcie???????

No jak one sobie na gg i fonicznie pogadały bez nas to ja sie zaczynam bać :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl