BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46273 przez Nati
Asienka gratulacje :D oby wszystko szło do przodu bez komplikacji :) :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46275 przez Asik
Asieńka to Twoje zdjęcie??? :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46278 przez sylka
magduska napisał:

a ja dziewczyny,zagladam tu do was,bo zawsze mnien ciekawi co slychac
powiem wam szczerze,ze moze udaje,ze nie mysle o rozstaniu z moim,ale zajmuje sie wszystkim,zeby nie myslec,nie ma juz odwrotu w przyszlym tygodniu przed swietami skladam pozew o rozwod i przeciez swiat sie nie konczy,jestem jeszcze mloda,moze kogos sobie znajde,nie za rok to pozniej
zycze wam zdrowych swiat i spelnienia marzen,ja zrobilam sobie chyba najoryginalniejszy prezent na swieta,chyba zadna z was takiego by nie chciala,pozdrawiam

A ne myslałaś o eparacji. Mniej radykalny środek a tak samo jak rozwód orzekany jest rozpad małżeństwa z tą różnicą że za jakiś czas jakby udało się wyjaśnić całą sytuację możecie do siebie wrócić i sąd znosi separację. Jak przy rozwodzie w separacji istnieje rozdzielność majątkowa jak i możliwość otrzymywania alimentów. W każdej chwili można także orzec rozwód. Separacja może trwać nawet x-lat. Rozwód to ostateczne cięcie. Koszt złożenia pozwu o separację to 100 zł, pozew rozwodowy 600 zł. Jeżeli dobrze pamiętam orzeka Sąd Okręgowy.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46282 przez magduska
niestety podjelam juz decyzjie,nie trzeba patrzec wstecz tylko do przodu,poradze sobie,swoje juz przeplakalam,powiem wam jedno kiedys jedna cyganka powiedzial mi,ze bede przez niego bardzo cierpiec i okazalo sie prawda,jakos ostatnio mi sie to przypomnialo,a jak do tej pory nie zwracalam na to uwagi,zreszta od pol roku bylo raz cudownie,a raz lepiej,a teraz nadszedl koniec i niestety musze sie podniesc.dam rade,zreszta od mojego nie chce rzadnych alimentow,nie jest az tak bardzo zle ze mna,
pozdrawiam i gratuluje nowo zafasolkowanym
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46284 przez Mirella
Hej a co tu za zawirowania z Asieńką, jakieś tajemnicze posty, zdjęcia które się pojawiają i znikają?????????? no co tu się dzieje się pytam??????????

Asieńka buziakować????????????????
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46287 przez gosiak
No magduśka zastanów się co do tego rozwodu, i tak jak Sylka Ci radzi może najpierw pomyśleć o separacji a rozwód to na koniec! może jeszcze uda Wam się dojść do porozumienia! Angelika rób jak dziewczyny piszą i ja się dołączam kładź się i odpoczywaj.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46288 przez Asik
no własnie nie wiem... kliknęłam na zdjęcie coby lepiej zobaczyć i jakiś profesjonalny opis tego zdjecia był z odnosnikiem..dlatego się zapytałam...teraz weszłam i zdjęcia nie ma

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46289 przez gosiak
no własnie zdjęcie znikło;) Asik nabroił:D :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46290 przez Asik
buuuuu :( ja nie chciałam :( z ciekawosci sie zapytałam :(

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46294 przez gosiak
:) Asik ja zartuję:)(zdarza się) a może to MIrella jakies czary mary odprawia:D :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46296 przez Asik
heheh :) no wiem wiem :D uhh pojadłam :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46301 przez Mirella
Mirella jak przyszła to już było pozamiatane i zdjęcia nie widziała, wrrrrrrrrr :P

Angellika każą leżeć to leż, w końcu to nie Twoja pierwsza ciąża, dobrze wiesz że potem się nie należysz....
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46302 przez sylka
magduska jak będziesz chciała jakiejś porady prawnej to dawaj nać na forum albo na priv.
Patrzę że któraś zafasolkowała, chyba Asieńska Podrawiam nową mamę :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46322 przez bewipo
Cześć dziewczyny. Tyle napisałyście, że już nie pamiętam o czym czytałam :D
Co do humorku to u mnie rewelacja. Ale dzisiaj rano jak wstałam to miałam taki kołowrotek w głowie, że się zastanawiałam czy samochodem mogę jechać. Kurcze chciała bym już fasolkę, ale nie stresuję się , nie przejmuję, nie nakręcam. Tylko właśnie gadałam z mamą i mi tu wystrzeliła, że się już wnuków nie może doczekać. No więc powiem, że się nie spodziewałam tego usłyszeć. Tak mi się wydawało, że bycie babcią to już tak staro brzmi, a która kobieta chce się postarzać. Eh, no nie teraz to już mi się smutno zrobiło.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46324 przez Nati
bewipo nie smuć się :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
wszystko dobrze się ułoży, a skoro Twoja mama pragnie zostać babcią to nic tylko się cieszyć i starać jeszcze bardziej, bo wtedy nie tylko wy z mężem będziecie szczęśliwi, ale reszta rodzinki również :) :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl