BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46446 przez Diana
Ja kupiłam na zapas i to chyba był błąd bo teraz dopiero czekam na pierwszą @ po tabletkach i nawet nie wiem kiedy to będzie :( . A testy leżą i kusić będą.

A właśnie dziewczyny jak miałyście po tabsach, kiedy pierwszy okres.

Dziekuje za dopisanie.

A teraz uciekam bo koniec pracy i po prezenty trzeba jechać. Ale wpadne później.

Fajnie jest u was dziewczyny :laugh: !!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46447 przez angellika1
Mirella 2 dni temu byłam na izbie przyjęć ginekologicznej, wczoraj byłam u swojej gin już nie wiem gdzie mam iść :( na razie leże tak jak kazała usg miałam robione w szpitalu i wczoraj u gin pęcherzyk ciążowy urósł ponad 1,3mm przez niecałe 2 dni. A plamienia jak były tak są
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46449 przez gosiak
no ja tez mówię że na wszystko przyjdzie czas, ale wkurza to strasznie i to przy każdej wizycie takie podpytywanki i przykro się robi przez to tylko dochodzi do kłótni między mną a mężem jak mu mówię że mam dość tych ciągłych pytań ale on oczywiście mówi że przewrażliwiona jestem i wyolbrzymiam wszystko a jego matka to tylko pyta i nic w tym złego ohhh...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46456 przez Nati
Lacrijka piękny wierszyk :D

Diana witam Cię bardzo serdecznie, fajnie że do nas dołączyłaś :)

gosiak :kiss: :kiss: :kiss: głowa do góry, jednym uchem wpuszczaj, drugim wypuszczaj co teściowa mówi a swoje róbcie i wam w końcu też się uda, powodzonka :kiss: :kiss:

dziewczyny, mam taki dylemat... @ dostałam 11.12 i trwała 5 dni. 6dc nic nie było a wczoraj czyli 7dc zobaczyłam na wkładce spore ilości krwi :( nigdy tak nie miałam, żeby w czasie okresu był 1 dzień przerwy od krwawienia. Nie wiem co o tym myśleć. Może któraś z was tak miała? proszę o radę :(



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46458 przez Mirella
Nati, no ja miałam takie przerwy ale po ciąży, to Ci to raczej nie pomoże w niczym....
ale wcześniej miewałam tak że było słabiej, prawie nic, a potem silniejsza końcówka.

Angellika no to leż, więcej teraz nie wymyślisz. W ogóle nie mysl za dużo, a jak musisz to tylko pozytywnie. Na relaks polecam mahjonga na interii, zakochałam się w nim :D

Gosiak, kiedyś chyba tutaj pisałam, tylko jakieś sto lat temu, bo to do Eash, a ona już niebawem urodzi, żeby na takie głupie pytania odpowiadała coś w stylu, no za trzy lata zamierzamy zacząć się starać :P A jeszcze bardziej radykalne jest, my to w ogóle, bo mamy inne plany na życie :D Cokolwiek by sobie teściowa nie pomyślała, zamknie się radykalnie, tak ją zatka :)
Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale jakoś tak mi wyszło, że w mojej rodzinie wszyscy myśleli że nie lubię dzieci i nie zamierzam ich mieć. Jak wyszłam za mąż, a to był baaaardzo cichy ślub, to myśleli że w ciązy jestem, jak się okazało ze nie, to ich radykalnie pozatykało. A jak dwa lata później powiedziałam że będziemy mieli dziecko to zatkało jeszcze bardziej :D
No i całe to pseudo życzliwe gadanie mnie ominęło, i tylko ja wiem ile łez wylałam przy kazdej @
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46470 przez martela89
gosiak napisał:

Wiecie co dziewczyny a ja w tym roku jakoś świąt specjalnie nie wyczekuję z jednego powodu odwiedziny u teściowej i głupie podpytywanki "a Wy kiedy?" bo mojego męża siostra akurat jest w ciąży i to będzie oczywiście główny temat... a w podobnym czasie się chajtaliśmy...


Gosiak u nas też były takie pytania bo my 1,5 roku się staraliśmy,a mój szwagier zasiał przed ślubem 4 lata.

I na pytanie"a wy kiedy?" odpowiadałam-jak przyjdzie czas teraz używamy życia,a dziecko jak będzie to będzie,to nasze życie i nasza decyzja :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46475 przez Zuza
Diana witam cie serdecznie :)


Hej dziewczyny dawno nie pisałam ale wszystko nadrabiam czytaniem.


Gosiak nie martw się oni wszyscy mądrzy sa a nie wiedza jak to nie jest łatwo.


Ja @ miałam dostać 15 i..... do teraz nie ma :) staram się nie cieszyć żeby nie zapeszyć testu jeszcze nie robiłam żeby nie było rozczarowania :( test kupie dopiero w poniedziałek oczywiście jak nie dostane. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało :)

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46479 przez gosiak
Mirello dobry sposób chyba go zastosuje to się przymknie na jakiś czas! Nati ja tak mam od kąd pamiętam mam okrse 3dni potem 2 dni przerwy i takie jednorazowe krwawienie dosyc mocne ale tak jakby raz się wyleje ta krew na cały dzien i potem jeszcze na drugi dzień lekkie plamienie i koniec, byłam z tym kiedys u gina i powiedziala ze to normalne u niektórych kobiet nie wiem czy miala rację ale mam tak od ką pamiętam

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46480 przez gosiak
Zuza napisał:[/b
Ja @ miałam dostać 15 i..... do teraz nie ma :) staram się nie cieszyć żeby nie zapeszyć testu jeszcze nie robiłam żeby nie było rozczarowania :( test kupie dopiero w poniedziałek oczywiście jak nie dostane. Trzymajcie kciuki żeby mi się udało :)[/quote]


zuzka to super trzymam kciukasy może w końcu następna sie zafasokuje:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46488 przez Diana
no to Zuza trzymamy mocno kciukasy :side: :side: :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46491 przez gosiak
Diana ślicznego masz pieska na profilu, bardzo nam sie z mężem podoba ta rasa, jak nam się z dzidziusiem nie uda przez dłuższy czas, albo jak już odchowamy dzidzie to takiego pupilka sobie fundniemy:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46502 przez Mała
To prawda, dawno się nikt nie chwalił fasolką. Zuza trzymam kciuki.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46503 przez Marta M
No to Zuza trzymam kciuki :) Oby Ci sie udalo :)

Nati, ja podobnie jak gosiak mam przerwe w @...z reguly jest to czwarty dzien i tak samo mam tak odkad pamietam...i nigdy sie nie zastanawialam czy tak powinno byc czy nie...jest i juz..:)
Mysle, ze nie masz sie czym przejmowac...organizm kobiety jest skomplikowany i ciagle potrafi zaskakiwac..
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46511 przez gosiak
dziewczynki ale się zacZYtałam postanowiłam przestudiować cały wątek "starania o ciąże" z tego zepsutego wątku...jestem dopiero na 20 str. ale strasznie wciąga i polecam na te długie zimowe wieczory i widzę tam dużo historii podobnych do moich czyli kilka cykli starań, ile gadania, narzekań, zwątpień...a teraz widzę dziewczyny suwaczki mają założone ze zdjęciami maluszków jedna dzidzia ma ponad tydzień :laugh: oczywiście Mirella to jest naprawdę anioł wspiera od początku i jak widać nadal jest z nami nowymi staraczkami, szkoda ze tamte dziewczynki tu nie zaglądają bynajmniej od mojego czasu pobytu na tym forum...strasznie po przeczytaniu tych kilku stron mam pozytywne nastawienie bo w końcu na każdą z Nas przyjdzie pora i będziemy mamusiami...

a tak w ogóle to cisza tu dziś niesamowita, ale jest weekend ostatni dzwonek na świąteczne zakupy, porządki i wiele innych...ja jutro będę walczyć z zakupami mialam to wczoraj załatwić ale sama nie dała bym rady, a tak to z mężem się wybiorę zresztą sama nie lubię na zakupy...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46517 przez ViFi
1)bewipo
2)Marta M
3)gosiak
4)Nati
5)Mała
6)delfinek
7)Lacrijka
8)Agusia83
9)Diana
10) ViFi :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl