BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46208 przez baby_55
Dziewczyny macie rację z tymi lekarzami na NFZ nie zawsze są ok, pewnie dużo zależy od ludzi, ale mojego na NFZ bardzo chwalą Ci którzy chodzą do niego prywatnie, Ja nie jestem zadowolona, zaczęłam chodzić do innego prywatnie i teraz chodzę do dwóch, bo jak miałam plamienia to powiedział, żebym poczekała kilka dni do wizyty i nie panikowała, poszłam prywatnie i dostałam od razu leki i L4 z nakazem leżenia, dzięki temu mam dalej mojego maluszka, gdyby nie ten prywatny to nie wiem co by było. Do tego na NFZ chodzę dalej tylko dlatego, że niektóre badania mam dzięki temu bezpłatne, zawsze parę groszy w kieszeni zostaje :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46219 przez magduska
a ja dziewczyny,zagladam tu do was,bo zawsze mnien ciekawi co slychac
powiem wam szczerze,ze moze udaje,ze nie mysle o rozstaniu z moim,ale zajmuje sie wszystkim,zeby nie myslec,nie ma juz odwrotu w przyszlym tygodniu przed swietami skladam pozew o rozwod i przeciez swiat sie nie konczy,jestem jeszcze mloda,moze kogos sobie znajde,nie za rok to pozniej
zycze wam zdrowych swiat i spelnienia marzen,ja zrobilam sobie chyba najoryginalniejszy prezent na swieta,chyba zadna z was takiego by nie chciala,pozdrawiam
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46221 przez Nati
Dziewczyny ja też jak raz poszłam do gin w nfz to się załamałam i teraz wolę wydać 100zł a mieć pewność, że wszystko będzie ok.
Magduska przykro czytać takie rzeczy, ciężko jest się wczuć w taką sytuację, strasznie Ci współczuję :(
Marta gratulacje! Ja też myślę o 2 podyplomówkach - logopedii oraz biologii z ochroną środowiska i higieną człowieka, ale najpierw muszę obronić magistra ;] jeśli wszystko uda mi się zrealizować to będę mogła pracować jako nauczyciel w kl 1-3, przedszkolu oraz nauczyciel biologii w szkołach ponadpodstawowych i dodatkowo jako pedagog-terapeuta i logopeda :) i jeśli zafasolkuję to dalej będę realizować swoje marzenia :)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46229 przez Mirella
Nati to jesteś druga, już jednego pedagoga tu mamy :D

Magduśka a musisz składać ten pozew? Nie chcesz rozwodu to nie składaj. Chociaż jak złożysz to będziecie musieli się spotkac i porozmawiać, a i pierwsza rozprawa w sądzie jest pojednawcza ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46231 przez Asik
Magduska :( wiem co czujesz..strasznie ciężka decyzja .pamiętam jak ja składałam pozew o rozwód,5 lat się zastanawiałam.galareta przy mnie to mur chiński,tak sie trzęsłam z nerwów,a bałam się wszystkiego.jak sobie poradzę sama z córką,jak to ogólnie bedzie,miałam 35 lat jak składałam i myślałam że juz tak sobie sama do końca bede.Po roku czasu 17 stycznia 2008 roku dostałam rozwód.i co?? ja swoje a los swoje.14 lutego 2008 w walentynki poznałam mojego miśka i juz tak zostało :D a tak to męczyłabym sie masakrycznie.miałam tak tragiczna sytuację że moja córcia jak kuratorka przyszła to powiedziała że tylko rozwód ją i mnie przed tragedią ratuje. Trzymam kciuki za Ciebie i jestem z Tobą Magduska całym sercem. :kiss: :kiss:

Mirella pierwsza sprawa nie jest pojednawcza.kiedys tak.ja bym dostała od razu ale mój mi numer wywinął i na drugiej dostałam.

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46234 przez Nati
ja nie wypowiadam się o rozwodach, bo nie mam doświadczenia i nie znam się na tym.

Mirella a kto jest tą drugą osobą?:>:)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46238 przez Mirella
MagdaM, też jest po pedagogice, i coś chyba jeszcze robi w tym kierunku, wypytaj ją jak przyjdzie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46244 przez Nati
no to fajnie :) mój kierunek był dobrze przemyślany, odbywałam praktyki jako nauczyciel i jestem bardzo zadowolona :) i wiem co chcę robić w życiu :)

a jutro nasza 11 miesięcznica małżeństwa hihi :D
dzisiaj jest taki fajny dzień, słoneczko świeci itd :)
a wam jak humorki dopisują?:)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46251 przez Marta M
Ja w tym roku skonczylam magisterke i z wyksztalceniea jestem nauczycielem matematyki...

W miedzyczasie skonczylam jeszcze rok matematyki stosowanej, zaczelam administracje (ale zajec mi nie pogodzili, wiec zrezygnowalalm)

a od lutego zaczynam podyplomowke z pedagogiki przedszkolnej z zarzadzaniem przedszkolem :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46252 przez Marta M
Dzieki Nati..Twoj post na temat nieba zmusil mnie do stania z lozka i popatrzenia za okno...juz mialam napisac, ze w Krakowie ciemno i paskudno....

a tu nieprawda...w Krakowie piekne bezchmurne niebo...:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46256 przez gosiak
No ja już po obiadku kuchnia wysprzątana podłogi pomyte teraz relaks do końca dnia:) u mnie też dziś pięknie za oknem było bo już szarówka zaczyna się wkradać ach te dni krótkie ale za to wieczory nieskończenie długie...j ja też dziewczyny ostatnio leń jestem co prawda o 6 co dzień wstaje żeby miśka do pracy wysłać i potem kimono do 10-11 i chodzę spać też późno 1 po pierwszej a co do serialu MAMUŚKI też uwielbiam i się często śmieję sama do siebie to znaczy do tv...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46257 przez angellika1
Ja skończyłam także pedagogikę :) resocjalizacyjną ;) ale w zawodzie nie pracuje :(
Wróciła od lekarza i mam leżeć:( zarodka dalej jeszcze nie widać, ale od srody pęcherzyk urósł z 7mm na 8,3mm :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46262 przez Asik
To leż i się oszczędzaj :kiss: pęcherzyk rosnie wiec wsio ok :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46266 przez Nati
no to widzę, że tych pedagogów trochę jest :D
tak jak pisałam licencjat mam z pedagogiki wczesnoszkolnej zintegrowanej z przedzkolną i logopedią, magistra robię z pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną a o podyplomowych już pisałam :)

Angelika skoro takie zalecenie to oszczędzaj się kochana, żeby fasolinka zdrowo się rozwijała :D i pozostałe, które także już noszą fasoleczki to odpoczywajcie i nie przemęczajcie się :):*

Marta z krk do warszawy trochę jest ale widać i u Ciebie słoneczko zawitało :)



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46271 przez Asieńka
:)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl