BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #566702 przez Mirella
O to to, dobrze Gosiak gada, tak to każda mówi że może tyć, może miec mdłości, zgadę wszystkie inne dokuczliwe objawy, a jak przyjdzie co do czego to co????? No ja się pytam, co się dzieje???? Lacra, bądź tak dobra i przestan myśleć że dzieci kilogram a Ty resztę, bo po pierwsze macica rośnie i też waży, po drugie zwiększa Ci się objętość krwi, to myślisz że to wagi nie robi? No i po trzecie czym Ty te dzieci wykarmisz jak będziesz chuda jak patyk? gdzieś czytałam że jak kobieta chce karmić piersią to musi pięć kilo nadwagi utrzymywać, nie ma zmiłuj. I w ogóle to co Ty wiesz o tyciu w ciąży? Ja z Duśką 24 kg przytyłam ;) Dwa tygodnie po porodzie połowy już nie było. Także nie panikuj, nie ma powodu. A teraz grzecznie łapki na brzuch i Kriuszki wysmyraj od ciotki :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566737 przez Ingrid29
dobrze kobiety prawicie - lacra masz 7,5 i połowa no i co druga połowa też 7,5 i będzie 15kg z czego od razu po porodzie Ci 10kg spadnie. To podejrzewam po 4 miesiącach karmienia Lacriuszków to ty będziesz z 20kg lżejsza i będziesz chudziutka jak patyczek.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566742 przez MoNiaaa
sylka gdzie tescior??

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566748 przez fredeczka
dziewczyny jestem przerazona! w poniedzialek robilam test wieczorem i wyszly 2 ladne kreseczki a dzisiaj z porannego moczu pokazala sie tylko 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no moze jakby pod swiatlo i pod katami patrzec to byla by 2 ale jak sie patrzy normalnie to nie ma.

Kurde nie wiem czy te testy do d czy cos sie dzieje...dzisiaj dzien @ ale nie nadeszla wiec krecha powinna byc "dorodna"

Gosia sory zapomnialam wczoraj sie zapytac o to auto...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566770 przez MoNiaaa
fredeczka moze to zalezec od testu ale najleiej jakbys na bete poszla

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566778 przez ferritka
Sylka B) nie trzymaj sika tylko sikaj bo Cię brzuch rozboli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lacra, noo 7,5 toż to pikuniuś a nie nadwaga... moja kuleżanka w 5 miesiący z singielkiem ma już 8 kg :( puchnie okrutnie, brzuch ma jak w 9 miesiącu. a Ty w dwupaku jesteś więć luz - i nie wiem od czego TY niby uważasz że rośniesz, bo przecież jak zjesz żela to nie jesteś do niego sama tylko Koszykarze też chapną gryzka, i z czupsa troszke też :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Fredeczka - proponuje iść na bete, bo testy to sama widzisz pokazują jak zawieje

no widzę że Wy to tak samo, a bo moj stary jedzie terasz przez cała polskę z meblami a akurat zasypane wszystko jest :dry: :( nie lubie jak wyjeżdża

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566786 przez Asik
laseczki mój M po całej europie śmiga i to nie na tirach tylko na busie z plandeką... ma np 1600km zrobić w 15 h ... pędzić nie spać itp.. jak wiecie jezdziłam z nim w trasy więc wiem jak to wygląda od strony technicznej ;) czasem nie spalismy 30h !!!! bo nie było czasu, w nocy jazda szybklo szybko a w dzień rozładunki i nowe załadunki , a jak się kładziesz spac to na godzinkę bo juz juz szybko jechać....i to nigdy wnocy się nie kłądzie ... ja to mam naprawdę życie w ciągłym stresie. wczoraj o 21 zjechał ale dzisiaj już pewnie wyjedzie znowu na kilka dni.

Sylka .. nie daj się prosić

Fredeczka kurcze no ja nie wiem co Ci oprócz tego co dziewczyny pisały doradzić -- idz na betę jak Ci jutro @ nie przyjdzie

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566795 przez anoda89
Iwonta myślałam że Ty tak na serio myślisz :silly:

Lacrijka jak na dwójkę maluszków w brzuchu to przytyłaś mało :) Nie ma co się martwić bo przy karmieniu szybko zgubisz i to pewnie z nawiązką :)

fredeczka może test kupiłaś jakiś do dupy :unsure: Nie martw się na zapas :)

Dziewczyny ja to wam współczuje tych wyjazdów mężów. Ja bym chyba osiwiała jakby mój wyjeżdżał.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566807 przez MoNiaaa
ja was rozumiem moj M tez jezdzil w delegacje przez cala polske i nie raz opowiadal ze sie o wlos mineli z tirem itp ale nie mozna o tym caly czas myslec bo czlowiek by zglupial

a mnie takie chorubsko rozeralo ze masakra!!!!siedze w pracy ale wszystko mnie boli nawet w pozycji siedzacej dobrze ze jutro mam juz wolne to moze sie podkuruje :(

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566822 przez fredeczka
Po kilku minutach chyba 8 pokazala sie piekna 2 kreska ale tam pisze zeby po 5 minutach juz nie odczytywac bo wynik moze byc sfalszowany...Jak maz z pracy bedzie jechal to kupi mi inny jeszcze test bo ja najtansze kupilam jakie byly. 25mj czy jakos tak czulosci to juz sporo zaawansowana ciaza chyba hihi.
Na bete nie mam jak jechac bo siedze sama z malym mieszkam na wsi i tu pksy jezdza jakby nie jezdzily a ja nie mam prawajazdy wiec jestem uziemiona...chcac echac gdziekolwiek to musze o 7 rano z mezem do rodzicow jechac i dopiero z tamtad moge sie gdzies wyrwac...Juz nie zdecydowalabym sie nigdy w takiej dziurze mieszkac...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566895 przez emka
Lacruś Wiesz ja piękniejszej mamy w ciąży nie widziałam chyba :) Ale Ci zasłodziłam :) :silly: Ale serio serio :) KIlogramami się nie przejmuj, pokarmisz to zleci z Ciebie szybciej niż się zdążysz w lustrze przejrzeć. Czy rok temu pomyślałąbyś, że będziesz narzekać na takie pierdoły ? ( ale spoko rozumiem ) :blink: Ciesz się ciążą! :kiss: :kiss: :kiss:

fredeczka czyli nie masz się czym martwić, @ nie ma z 2 testu wyłoniła się druga kreska. Spokojnie :) W tą stronę to one się nie mylą :)

Ja tam mojego meżula mam na piętrze :)Praktycznie od zawsze pracujemy razem, czasem to ciąży ale ogólnie nie narzekamy. Ale fajnie by było zatesknić. Choć zdarza sie ze całymi dniami się nie widzimy czasem tylko telefon lub gadu. Dzieli nas jedno pietro :) :silly: Współczuję Wam tych zamartwiań, bo wtedy każdy telefon późnym wieczorem pewnie przeraża.

Mesy Where are you??? :blink:

Mirella Osz Ty czarownico :) :silly: :blink: :lol:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566912 przez Marta M
Kochane dziękuje za ciepłe słowa dla mojej perełki, czups jak był tak jest, Lacra się nie pokusiła ;)

A ja wybaczcie że tym razem ze smutną wiadomością...pamiętacie jak wklejałam linki do głosowania na malutką Maję? Dzięki Wam wygrała wakacje z rodzicami, niestety na te nie zdązyła...odeszła :(

majakropiwnicka.eu/maja-odeszla-byla-i-jest-naszym-aniolem/
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566925 przez Dave
Fredeczka - spokojnie. Dupiaty test Ci się trafił. A to że po 8 minutach była II krecha to raczej ok. Tyle tu już było historii, w których dopiero po dłuższym czasie były krechy i co?? Na świecie są piękne dzieciątka. Spokojnie czekaj na męża i teścior.

Sylka - hop, hop :unsure: :ohmy: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566936 przez julka2404
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

Mój mąż ma + więc dostalam serum w pupe po porodzie;) nie zmienia to faktu ze nie zdawalam sobie sprawy z tego ze moja krew jest tak wartościową;/


Gosiu ja też mam 0- a mój maż A+ i już trzy razy mi mi serwowali w dooopke zastrzyk ;)
Przeciwciała w ciąży musisz badać żeby sprawdzać czy konflikt się nie pojawia



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566940 przez emka
Marta M Straszne to... :( Najsmutniej jak dzieci odchodzą... :( (*) (*) (*)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl