BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #567534 przez emka
Kurcze dziewczyny bardzo mi Was i waszych aniołków szkoda. Współczuję Wam i nawet nie potrafie wyobrazić sobie tego bólu... :kiss: :kiss: :kiss:
Powiem Wam ze my kobiety mamy fisia na punkcie swoich dzieci, gadamy o nich bez przerwy, czasem nawet nie zdając sobie sprawy. Faceci to inaczej, ale dla nas dziecko to cały świat. Pewnie dlatego Wasze koleżanki nie umieją się opanować, nie rozumieją ze robią coś nie tak. Moje też wiecznie o dzieciach trajkotają, mnie to czasem po prostu nudzi, nie moge powiedzieć ze mi jakoś bardzo przeszkadza, tylko nudzi, bo moja to już nie ten sam przedział wiekowy. Takie my baby jesteśmy :) głupie za swoimi pociechami :) Ale z drugiej strony jakby całkowicie unikały przy Was tematu dziecko to też byłoby jakos dziwnie... ale koleżanki powinny mieć wyczucie... Ściskam Was mocno :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567562 przez Gosia 2712
Dziewczyny dziekuje za mile slowa :* Jest mi ciezko z tym ale jakos sobie poradze (mam nadzieje) nie wyobrazam sobie co bedzie jak bede kiedys w ciazy... Co kolwiek mnie zaboli czy cos zaniepokoi to bede latac do lekarza :( heh co tydzien :P
Rozumie ze kobiety swiata poza dzieckiem nie widza ale na litosc boska trzeba sie troche z drugim czlowiekiem liczyc...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567574 przez Gosia 2712
Dorciaition wiesz teraz Zuzia tez miala Aniolka ktory mial nad nia czuwać a wyszlo tak ze do niego dolaczyla... :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567599 przez Dorciaition
Goska ale teraz maluch bedzie mial dwa wiec beda strzec z podwojona sila.
Kochana zycze Tobie szybciutko dwoch kresek. Musisz wierzyć ze tym razem sie uda. Bedzie dobrze, musi!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567607 przez anoda89
Gosia musi być dobrze i tak sobie powtarzaj :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567686 przez Mała
Dziewczyny dobrze będzie, ja w to wierzyłam, co prawda nie straciłam maluszka, ale też swoje przeżyłam. W końcu do cholery ile można mieć pecha, juz się wyczerpał, mówię Wam :blink:

Ferritka a ja się dzisiaj skalpelowałam z Chodakowską i nawet nie było ze mną tak, źle. Najgorsze dla mnie na brzuchu wymachiwanie nogami. Ciekawe ile mój słomiany zapał potrwa :S
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567783 przez studentkaae
cześć Kochane :) melduję, że wyjeżdżam na kilka dni i nie będę mieć dostępu do neta przez ten czas.

mam nadzieję, że po moim powrocie zobaczę same testy z 2 kreskami, fotki Groszków i Fasolek z usg, zdjęcia staraczkowych cudownych dzieciaczków i... wiosnę za oknem :)

buziaki :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567785 przez anoda89
To ja coś wrzucę na poprawę humoru :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567788 przez Dave
Dziewczyny przytulam mocno :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Sylka - dalej czekamy co tam u Ciebie słychać. Zobaczymy co gin powie :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567794 przez sylka
Dave jak uda mi sie dodzwoni bo dzis nie szło jakoś :P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567836 przez Agusia83
dziewczyny, znacie jakies fora, na ktorych mozna pokazac swoje suknie slubne? Juz od dawna borykam sie ze sprzedaza swojej...ale jakos nadal wisi w szafie...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567863 przez nefretete666
Hej dziewczyny jestem tu nowa i chciałam sie przywitać mam nadzieje ze znajdzie sie tu dla mnie miejsce przeczytalam pierwsze 400 stron staraczek i wiecej nie dam rady ale bardzo mi sie u was spodobało:) To teraz cos o mnie jestem mama prawie rocznego Kubusia i 2 cykl staramy sie o drugiego bobasa:)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567937 przez Gosia 2712
Nefretete witaj i rozgosc sie:)
Ale tu cisza a ja oczywiscie cierpie na bezsennosc :/ w dzien spie a w nocy buszuje :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567946 przez Mirella
Gosiu, myślę że Ty już śpisz, a ja jeszcze nie, za to w dzien będę zapałki w oczy wkładała ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567959 przez missyy
cześć Dziewuszki :))
Niech ta zima już się skończy, ciągle tylko śnieg i śnieg, w radiu nawet last christmas leciało:P Więcej słoneczka i odrobina ciepła i będzie ok :)

A co do staram, 2 cykl się nie udało, test w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny, a dzień później dostałam miesiączkę. Hmmm...niby wiem, że nie jestem w ciąży, ale zastanawia mnie dlaczego takie skąpe krwawienie, jest, takie ciągliwe jakby ze śluzem i czerwone. wygląda bardziej jak plamienie ;] Tylko trochę wczoraj bolał brzuch, dzisiaj drugi dzień, brzuch nie boli, podczas gdy wcześniej wręcz leżałam bo było mi słabo z bólu. Czy to moje hormony tak sabotują czy co? :unsure:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl