BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #566604 przez Lacrijka
Nie zjem Majorowi czupsa, bo ostatnio jak nbylismy w Smyku to sobie przy kasie kupiłam takiego dudżego z gumem i tak mnie zmuliło że szok..juz na długo mam dosc czupsów..

Odchudzam sie.. znów mam kilo więcej kurka rurka :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566607 przez Mała
Lacrijka powodzenia w odchudzaniu :silly: :lol:

Iwonta a myśl sobie co chcesz, jak ma ci humor poprawić :) no ale wiesz, że to nierealne
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566609 przez sylka
Lacra z czego ja sie pytam kobieto z czego ?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566611 przez Agusia83
Lacra...a dzis rowna polowa :laugh: tzn, Twoja chyba juz tydzien temu byla :silly:

Ja tez sie czesto martwie, jak D. gdzies sam jedzie...kilka razy mielismy niemile zdarzenia, na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze.

Ferritka, a mnie najbardziej podoba sie 1....ale jak dziewczyny pisza...podobac sie moze, ale sama musisz sie przekonac, czy w takim kroju bedzie Ci ladnie...
Odnosnie wesela..ze stesu nie zjesz zbyt wiele..poza tym non stop bedziesz na parkiecie :silly: coidzie za tym spalanko wysmienite :silly: ..zaopatrz sie w kieliszek z woda...ja tak oszukiwalam :silly: :silly: bo kazdy chcial ze mna wypic kielicha...zreszta nie jednego :silly: ..no i wybierz tez suknie wygodna..w ktorej sie bedzie wysmienicie tanczyc.

ja wybieralam kiece z 2 kolezankami, a na zamowienie pojechalam z mama...byla zachwycona i miala swieczki w oczkach :lol:

Hej Gosiu, pisz tu czesciej co u Ciebie.

Fredeczka, na mdlosci chyba troszke za wczesnie...wiec jeszcze Cie moga dopasc...ale nie zycze :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566616 przez Lacrijka
sylka napisał:

Lacra z czego ja sie pytam kobieto z czego ?


Bo jeste jak pączek..bez głowy i rączek :( :( :(

Jak widze lipcówki to mi czykro.. takie malutkiejeszcze sa a ja ?? jakbym zaraz miała isc rodzic
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566622 przez Mała
Lacrijka oj Mirellka musi chyba u do ciebie przyjść, przecież ty ślicznie wyglądasz i masz 2 bobasy :ohmy:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566623 przez Agusia83
Do porodu to jeszcze troche...a Ty wbij sobie do makowki, ze nosisz 2 dodatkowe serduszka a nie jedno...a wygladasz naprawde ladnie...seksi mama :laugh:

a propos wesela...D. przyznal mi sie dopiero kilka miesiecy po....ze gdy sie ubieral zadzwonil szwagier, ze jechal po niego naszym autkiem i nagle stanelo...D. juz nie wiedzial czy ubierac garnitur, czy inne ciuchy..bo mial podjecac szwagrowi pomoc..na szczescie niedlugo po tym zadzwonil, ze wsio ok...jakby mnie poinformowal o tym jak bylam u kosmetyczki, to chyba bym zemdlala :silly: z przerazenia
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566624 przez sylka
Lacrijka napisał:

sylka napisał:

Lacra z czego ja sie pytam kobieto z czego ?


Bo jeste jak pączek..bez głowy i rączek :( :( :(

Jak widze lipcówki to mi czykro.. takie malutkiejeszcze sa a ja ?? jakbym zaraz miała isc rodzic


Jestes piekna lap buziola :kiss: One maja single a Ty fajowy pakiecik :lol: Dzidki musza miec w czym tancowac i pukac do mamci a nie siedziec jak korniszonki w sloju :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566628 przez Lacrijka
No ja wiem ze dzieci najważniejsze..ale nie zaszkodzi mi jakos zdrowiej i naczej jesc a nie to co pod ręką mam..chociaz wiecie co, ja naprawde nie jem duzo.. Jak ja czytam co i ile jedzą lipcówki to masakra.. No ale ja od dziecka mialam tendencje do tycia to nie ma sie dziwic..
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566633 przez pani_p
Agusia83 napisał:

Do porodu to jeszcze troche...a Ty wbij sobie do makowki, ze nosisz 2 dodatkowe serduszka a nie jedno...a wygladasz naprawde ladnie...seksi mama :laugh:

a propos wesela...D. przyznal mi sie dopiero kilka miesiecy po....ze gdy sie ubieral zadzwonil szwagier, ze jechal po niego naszym autkiem i nagle stanelo...D. juz nie wiedzial czy ubierac garnitur, czy inne ciuchy..bo mial podjecac szwagrowi pomoc..na szczescie niedlugo po tym zadzwonil, ze wsio ok...jakby mnie poinformowal o tym jak bylam u kosmetyczki, to chyba bym zemdlala :silly: z przerazenia


A ja się dowiedziałam pare dni po, że mój miał kaca bo ze świadkiem popili wieczorem... Ma szczęście, że nic nie było widać i czuć. Chyba był mocno zestresowany, że się rozluźniać musiał :-)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566635 przez Agusia83
Jedz na co masz ochote, ale z umiarem...na pewno wszystko bedzie dobrze...moja kolezanka choc byla z 1 dzidkiem w ciazy przytyla 30kg...
A Ty Lacra ile masz kg na plusie? 5,6?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566638 przez sylka
zobaczysz ile po porodzie od raz Ci zleci. Mi na dzien dobry poszlo jakies 7 kg z 12
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566642 przez Lacrijka
Agusia83 napisał:

Jedz na co masz ochote, ale z umiarem...na pewno wszystko bedzie dobrze...moja kolezanka choc byla z 1 dzidkiem w ciazy przytyla 30kg...
A Ty Lacra ile masz kg na plusie? 5,6?


Juz mam 7,5kg do przudu a to dopiero połowa :blush: :blush: :blush: W tym kilo dziecia :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566646 przez Agusia83
pani_p...niezle :laugh: chopy tez sie denerwuja :laugh:
A my kilkanascie godzin przed slubem...dokladnie o polnocy mielismy ostatni raz zatanczyc walca...i co? Tak walnelam reka o sciane, ze jeden paznokiec mi sie zlamal (mialam tipsy) a drugi oderwal sie wraz z moim paznokciem...teraz jak sobie przypomne, to sie smieje z tego, ale wowczas to byla panika...bo ja sie bardziej zdenerwowalam tym ulamanym paznokciem niz tym, co odchodzil :silly: D. dopiero zauwazyl krew na podlodze...na szczescie zlamanego zrobila mi kosmetyczka...a tamtego musialam zaplajstrowac :silly:

No widzisz ja w 22tc z Emi mialam juz 5,5kg na plusie...bardzo ladnie przybierasz...chodzi mi to, ze niewiele :silly:

dziewczyny a tak z innej beczki...czytalyscie?
ja jestem zbulwersowana..
wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykanskie-wy...25108,wiadomosc.html
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566682 przez gosiak
lacruszku, nie smutaj, 3latka czekałaś na te słodkie krągłości :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl