BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #567992 przez Gosia 2712
Mirelka na forum mnie nie bylo juz pozniej ale poszlam spac o 2 :/
Missy hmm ciezko powiedziec... Ale badz dobrej mysli :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567997 przez missyy
Gosia 2712 napisał:

Mirelka na forum mnie nie bylo juz pozniej ale poszlam spac o 2 :/
Missy hmm ciezko powiedziec... Ale badz dobrej mysli :)



Wiara umiera ostatnia, choćby test był negatywny to staraczki i myślą na odwrót :) Prawda? :woohoo:
Dwa testy dały mi negatywny wynik, więc nie wiem co myśleć :unsure:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568021 przez iwonta_kg
missyy napisał:

Wiara umiera ostatnia, choćby test był negatywny to staraczki i myślą na odwrót :) Prawda? :woohoo:
Dwa testy dały mi negatywny wynik, więc nie wiem co myśleć :unsure:


Dwa testy negatywne to już chyba musisz czekać do następnego cyklu.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568024 przez Lacrijka
3 bobry :laugh:

Fredeczka - jak na froncie ???

mam kolejne pytanie z serii dziwnych :) Jak mamy termin na kkoniec czerwca/początek lipca to powiedzcie mi, kiedy mam sobie wszystko poprac, poprasowac i układac do szafy ?? Dziewczyny na Skarbku pisza mi ze juz..ale to przeciez do tego czasu nie bedzie super świeże i pachnące.. Co prawda bedzie mi coraz cięzej z tym brzuchem ale teraz chyba za wcześnie..MOże po Świetach zaczne, co ??
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568029 przez lilka1212
Czesc dziewczyny.

W nocy jak szłam do toalety zrobiłam test o 3 w nocyy!!! wiem chora jestem ale już ie mogłam się zadręczac. Zrobiłam go na poł śpiąco oczywiście kreska sie nie pojawiła więc poszłam spać. Wstałam rano i zapomnialam, ze został na umywlace wziełam tak z ciekawości a tam2 kreska tylko bardzo blada. Co o tym sądzicie???
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568030 przez anoda89
missyy poczekaj aż okres się skończy i strzel test dla pewności :)

Nefretete Hej, rozgość się :) Życzę szybkiego zafasolkowania :)

lilka1212 no to chyba fasolka rośnie :) Powtórz test najlepiej dla pewności.

Lacrijka Ty raczej do końca ciąży nie wytrwasz chociaż mojego brata dziewczyna dała radę :) Tak jak mówisz chyba lepiej po świętach zacząć prać i prasować.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568031 przez Lacrijka
lilka1212 napisał:

Czesc dziewczyny.

W nocy jak szłam do toalety zrobiłam test o 3 w nocyy!!! wiem chora jestem ale już ie mogłam się zadręczac. Zrobiłam go na poł śpiąco oczywiście kreska sie nie pojawiła więc poszłam spać. Wstałam rano i zapomnialam, ze został na umywlace wziełam tak z ciekawości a tam2 kreska tylko bardzo blada. Co o tym sądzicie???

Po takim czasie to juz nieważne...zrób jutro rano normalnie rano tak, zebyc mogla go obsjzec normalnie a nie na spiocha..
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568041 przez Dorciaition
LAcrija ja zaczęłam bodajrze 1,5 miesiąca przed terminem. U Ciebie na pewno ruszy szybciej i z większym brzuszkiem ciężej, więc chyba faktycznie zaczać niebawem.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568042 przez lilka1212
zastana wiam się czy nie iśc na Bete bo ja sikam po 3 razy w nocy więc to nie jest chyba duże stężenie
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568069 przez Lacrijka
Zatem zaczne sobie po Świętach..może bedzie juz ciepełko to szybko będzie schło i sru do prasowanka :laugh: Sie juz doczekac nie umiem ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568085 przez ferritka
dzień dobry :(
kto mnie przyjdzie przytulić bo sama zostałam jak palec albo coś :( :( :(

Mała hardkorze Ty !! B) :lol: jak ja pierwsze kilka razy ćwiczyłam to myślałam że ducha wyzionę B) najgorsze są te wymachy nóg w przysiadzie - prosta noga długo prosta w ćwiczeniu nie była. Póki co najwięcej trudności sprawia mi ten wymach kolanem - wiesz, kolano zgięte do przodu i wymach do tyłu z przysiadem :dry: nie nie potrafie tego zrobić bo tracę równowagę :blush: :blush:

Emi liziszybka boska mała :lol: :lol:

faktycznie spać nie możecie, może ciepłe mleko ? :cheer:

Siostro, baw się dobrze na wywczasie i pamiętaj o nas :kiss: :kiss: :kiss:

Lacrijka- ja się nie mogę doczekać jak nam tu fote Kruszków w tych wypasionych bodziakach rockowych wrzucisz w tych trampkuszkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nefretete666 witaj, rozgość się i pamiętaj nasze motto "luz, blus i bzykanko" i powtarzaj jak mantrę.. zwłaszcza luz B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568096 przez sylka
Lacrijka mysle że tak 3-4 mies przed to ok. Ja zaczęłam jakoś po 20 tc wszystko kupowac i układać. I dobrze bo rozpakowałam sie mies. wcześniej i jeszcze przed rozpakowaniem leżałam miesiac w szpitalu plackiem, wiec jak nie patrzac 2 mies uciekły. Zebym tego nie zrobiła o bym miała ciezko. Wszystko dla malucha miałam pokupywane, wyprasowane i poukładane. Po porodzie mąż tylko skręcił łózeczko, nałożył pościel i kupił pampki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568097 przez Lacrijka
Feri -
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568100 przez Lacrijka
sylka napisał:

Lacrijka mysle że tak 3-4 mies przed to ok. Ja zaczęłam jakoś po 20 tc wszystko kupowac i układać. I dobrze bo rozpakowałam sie mies. wcześniej i jeszcze przed rozpakowaniem leżałam miesiac w szpitalu plackiem, wiec jak nie patrzac 2 mies uciekły. Zebym tego nie zrobiła o bym miała ciezko. Wszystko dla malucha miałam pokupywane, wyprasowane i poukładane. Po porodzie mąż tylko skręcił łózeczko, nałożył pościel i kupił pampki :)


Czyli jak zaczne w kwietniu to w sam raz.. Kupuje sobie juz teraz. A w kwietniu zacznę juz urządzac tak jak ma byc.. Tez właśnie boje sie ze wszystko szybciej sie zacznie, albo niedaj Boze każą mi leżec albo cus, wiec wole sobie juz chociaz zgromadzic to co trzeba..
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #568114 przez ferritka
Lackra :kiss: :kiss: :kiss: :lol:

ja to bym z pokoju Kruszków nie wychodziła :lol: siedziałabym w tych wszystkich cudach dziecięcych i przekładałabym z szafki do pułki i z pułki na stół :blush: :silly: a i jeszcze znosiłabym zabawki, graczki, obrazki :blush: :kiss: :lol:
ale fakt, dobrze, że się przygotowujesz, bo tak jak mówisz w drupaku to możesz sie wcześniej rozpakować :laugh:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl