BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #566947 przez ferritka
Marta, przykro mi z powodu Dziewczynki.. będzie teraz pięknym, zdrowym Aniołkiem, współczucia dla rodziców [*]


..........................

a ja cisne dzisiaj do dentysty, bo mimo tego, że w ciązy nie jestem i już sobie jej nie urajam, to FROG wciąż mnie boli ząb którego nie mam i bank mi nic nie promieniuje bo przegląd miałam niedawno i wcio ok było :angry: no mówie Wam głowa bardziej ułomna od dupy :angry:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566948 przez Mirella
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566971 przez sylka
Dziewczynki dopiero pisze, bo teraz od poniedziałku codziennie jeźdze z Kuba na rehabilitację wiec nie miałam kiedy a dziś zaliczaliśmy jeszcze pediatrę by pokazać sie z wynikami wioec troche zaszło.
Melduję, że 1 tłusta krecha, wiec sie pewnie poprzestawaiałam. Jak się uda umówię wizytę u gina.

dzięki za kciuki.

Marta M smutna wiadomośc :( Niech spoczywa w pokoju aniołeczek.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566974 przez pani_p
Marta M napisał:

Kochane dziękuje za ciepłe słowa dla mojej perełki, czups jak był tak jest, Lacra się nie pokusiła ;)

A ja wybaczcie że tym razem ze smutną wiadomością...pamiętacie jak wklejałam linki do głosowania na malutką Maję? Dzięki Wam wygrała wakacje z rodzicami, niestety na te nie zdązyła...odeszła :(

majakropiwnicka.eu/maja-odeszla-byla-i-jest-naszym-aniolem/


Smutno... Bardzo współczuję rodzicom.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567024 przez sylka
Dziewczyny wy mądre głowy jesteście podpowiedzcie mi co moze powodować aż tak bardzo rozchwiane cykle gdzie momentami @ nie mam po 3 mies. Prolaktyna po luteinie już w normie, hormony tarczycowe też, testosteron, LH, FSH, Progeseron niby też- robiłam je przed właczeniem luteiny. Teraz cykl bez niej i znów @ brak. Nie mam już nerwów do tego :P Kiedyś podejrzewano PCOS i jeden gin mi to stwierdził.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567073 przez Lacrijka
emka napisał:

Lacruś Wiesz ja piękniejszej mamy w ciąży nie widziałam chyba :) Ale Ci zasłodziłam :) :silly: Ale serio serio :) KIlogramami się nie przejmuj, pokarmisz to zleci z Ciebie szybciej niż się zdążysz w lustrze przejrzeć. Czy rok temu pomyślałąbyś, że będziesz narzekać na takie pierdoły ? ( ale spoko rozumiem ) :blink: Ciesz się ciążą! :kiss: :kiss: :kiss:


Emcia - ciesze sie ciesze..nigdy nie byłam bardziej uchachana.. Tak sobie wczoraj pomarudziłam żeby sie zmobilizowac do bardziej racjonalnego zywienia.. No i chyba podzialało bo rano zamiast bułki zjadłam płatki z mlekiem i jabłuszko.. Zamisat sztucznych pitków pogodziłam sie z wodą z sokiem.. Moze chociaz przystopuje ta wage hihi

Mamunie, powiedzcie mi czy sprawdzaja sie dla noworodka te pieluszki z wycieciem na brzuszku na pępuszek żeby sie ładnie goił ?? Bo ja to juz w 3 gazetach wyczytałam i znalazlam takie na allegro i tak sie zastanawiam nad nimi..
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567079 przez sylka
Lacra ja miałam zwykłe z pampersa i je podginałam i dla mnie najlepsze były tych w wycienciem nie stosowałam. Kuba miał raz w szpitalu założone one chyba z bella happy czy huggies i mi nie pasował ich zapach.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567083 przez Dorciaition
Lacrijka u nas sie nie sprawdziły. Dużo lepsze były normalne. Na zwykłych można zgiąć troszeczkę żeby nie nakrywały pępuszka i jest ok.

Marta :( :(


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567085 przez Ingrid29
ja używałam i są super - kupowałam huggies 1 z tym wycięciem. A z resztą używam cały czas huggiesów - tyle że teraz to już 4+, bo Artek waży już 9kg.

A poza tym na pampersy marki pampers ma uczulenie - bo są strasznie perfumowane, a mały jest alergikiem (ma stwierdzoną skazę białkową + uczulenie na niektóre owoce- szczególnie te południowe, jak banany, morele, brzoskwinie)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567106 przez sylka
U nas super sprawdziły sie tez Dady. Przeszłam na nie chyba w 4 czy 5 mies. i wielorazówki kieszonki.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567140 przez Lacrijka
Ok, to kupie paczuszke na próbę..42 pieluchy tam sa to szybko sie zużyja. Jak nam podejda to dokupie. Dzięki wielkie za opinie. Jeszcze Was o duzo rzeczy zapytam :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567166 przez Mirella
A pytaj sobie :) A najlepsze jest to, że jak sie dzieci urodzą to i tak wszystko zapomnisz i będziesz się od nowa uczyła :D Ja zawijałam zwykłe, najpierw Huggisy, potem na pampersa Duśka przeszła, na Dadę była uczulona niestety, teraz na noc jeszcze Helen Harper, wielka paka za 20 zeta. Ale tak coś czuję że to już ostatnia paka jaką mamy, najwyższy czas.

42 pieluchy przy dwójce dzieci to obstawiam że góra na trzy dni Ci wystarczą, lepiej zrób jakiś większy zapas ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567176 przez gosiak
Marta :( :( :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #567191 przez Lacrijka
Mirella napisał:

A pytaj sobie :) A najlepsze jest to, że jak sie dzieci urodzą to i tak wszystko zapomnisz i będziesz się od nowa uczyła :D Ja zawijałam zwykłe, najpierw Huggisy, potem na pampersa Duśka przeszła, na Dadę była uczulona niestety, teraz na noc jeszcze Helen Harper, wielka paka za 20 zeta. Ale tak coś czuję że to już ostatnia paka jaką mamy, najwyższy czas.

42 pieluchy przy dwójce dzieci to obstawiam że góra na trzy dni Ci wystarczą, lepiej zrób jakiś większy zapas ;)


Zrobie zapas zrobie.. Pisząc o paczuszce to mialam na mysli te wycięte na pępuszek na spróbkę :) Na poczatek kupie jakies z tzw górnej połki bo jak będą miały skorę po tatusiu to Matko Bosko..cza bezie je w mleku kąpac hihi

Kurcze, znalazłam sobie sprzedawce na allegro co ma duzo takich pierdół dla dzieci, typu myjki, obcinaczki, grzebyczki itd itp i tak sobie klikałam kup teraz i przy łacznej wpłacie wyszło prawie 400zł :ohmy: Ja pitole ! A to kropla w morzu potrzeb :huh: Dobrze ze eMek wypłate przyniósł we tamtym tygodniu hihi
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #567231 przez emka
Lacruś Na dziecko można wydać majątek :woohoo: I fajnie się ten majątek wydaje. :blink: Ale potem się okazuje że połowa tych pierdół jest bezużyteczna. U mnie nie sprawdziła sie np gąbka do kąpieli i te obcinacze do paznokci, raz tak przyciełam wiki, że krewka poleciała i wyrzuciłam do kosza. Wtedy nie była mnóstwa tych bajerów co są teraz. Np taki odciągacz do smarków :) fuj... :P Kiedys była gruszka, ja nie mogę patrzeć jak ktoś to dziecku robi :silly: Świetna sprawa to te elektryczne nianie. I te monitory oddechu, na pewno bym kupiła. A teraz na TVN style ma być nowy program Bosackiej, wiecie że ona jest w ciąży??? No i własnie ma pokazywać te wszystkie nowinki :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl