BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #52999 przez bewipo
No ja też się dziwię, ale w pracy tylko siedzę więc powiedzmy, że się specjalnie nie męczę fizycznie. Dzisiaj na razie jest ok, tylko się dziwię, że wogóle śluzu nie ma żadnego, a cały czas miałam. Dziwne to wszystko, ale staram się spokojnie myśleć, bo stresem to można tylko zaszkodzić. Musimy dać radę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53001 przez Asik
Kinia.. ale nic to znacvzy ze co?? jedna krecha czy @ przyszła??? bo jak jedna krecha to nie znaczy że nic tylko ze jeszcze nie pokazało :D
Bewipo, Agusia trzymam kciuki i wierze że wsio będzie okk :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53003 przez nikusia1988
Asik a spadek temp oznacza @ czy wzrost??? Bo ja jeszcze nie kumam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53004 przez magduska
dziewczynki wszytsko bedzie ok,bewipo ja na twoim miejscu poszlabym na zwolnienie przynajmniej na dwa tygodnie dla swietego spokoju,mojego siostra,tez na poczatku ciazy byla na zwolnieniu,a potem juz spokojnie pracowala do 7 miesiaca,mowi sie ,ze pierwsze 3 miesiace sa najwazniejsze i tego trzeba sie trzymac,pozdrawiam :-)))))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53005 przez Asik
No spadek tempki jest na @ ,ale musisz znać swojątempke więc dobrze że już zaczęłas mierzyc :D ja miałam wyższe temp na poziomie 37,1 37,2 i trzymała sie tak do dnia @ , po prostu rano mierzyłam i nagle 35,4 i za godz @ przyjeżdżała

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53007 przez magduska
nikusia z tego co mi sie wydaje,temperatura na @ rosnie ,a potem spada,jak sie utrzymije to chyba fasolka,ale nie chce wprowadzac w blad,bo ja nie mierze,wiec lepiej zapytac doswiadczonych mierzacyc temperaturke :-)))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53008 przez kinia0094
Asik nic oznaczało że wynik testu jak zwykle zawiódł.
@ nadal nie ma, objawy też jakoś mi minęły. Już się jakoś nie łudzę, że uda mi się tym razem, no trudno. Może nie moja kolej jeszcze.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53010 przez nikusia1988
No to ciekawe czy na dniach będzie... Jeżeli tak to dobrze bo przynajmniej już nie będę się martwić że coś jest nie tak... Tylko czemu tak późno... :unsure: A jeżeli nie przyjdzie to też będę się martwić dlaczego nie przyszła skoro 2kresek nie ma... :angry:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53013 przez Asik
Kinia no wiadomo że nakręcać sie nie ma po co ale dopóki @ nie przychodzi to szansa jest :)

Nikusia tak czy siak do gina musisz iść. jesli fasolka to zeby potwierdzic a jesli nie fasolka to sprawdzic co jest nie tak.

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53017 przez bewipo
Nikusia też mówię, że do gina lepiej iść, zwłaszcza jak masz takie pokręcone cykle.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53018 przez Iwonka
Bewipo Agusia nie martwcie się będzie dobrze plamienia czasami występują czytałam o tym , wiem że łatwo się pisze no ale wiara w to że będzie dobrze jest najważniejsza :)
Rzesy przyklejone nawet jakoś się wyciszyłam i uspokoiłam:) U mnie w zakładzie leci ciągle muzyka relaksacyjna wiec moja dzidzia będzie spokojna:) i ja też :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53020 przez magduska
nikusia idz do ginekologa,bo ja na twoim miejscu chyba bym szalu dostala z takimi cyklami,moze powinnas brac jakies tabletki na wyregulowanie cyklu,chyba to bylby najlepszy pomysl :-))))))))))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53028 przez gosiak
Witam dziewczynki:)wstałam o 10 ale teraz mam czas żeby zajrzec co się dzieje :laugh:
Iwonka Kochana cichutko gratuluję:) ale super jutro na pewno będzie wyraźnie oj długi dzień i długa noc zaś przed Tobą:) cieszę się razem z Tobą i przed kolejną zafasolkowaną nie ukrywam że zwyczajnie zazdroszczę :lol:

Kinia puki @ nie ma jest dobrze :blink:

Nikusia ja też bym się zapisała na Twoim miejscu do gina, może dał by Ci coś na uregulowanie...nawet jak dostaniesz @ to się zapisz i sprawdź czemu ta @ takie figle Ci robi

ja dziś 8dc mam a wczoraj już przytulaki były :woohoo: dziewczyny ale masakra wczoraj były urodziny mojej najlepszej przyjaciółki a ja zapomniałam co za skleroza pluję sobie w twarz :angry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53032 przez Sylwik
Witam wszystkie dziewczyny
dobrze że na bieżąco Was czytałam bo był miała znów niezłą lekturkę do przeczytania :laugh:
ja niestety nadal chora :( zatoki nie odpuszczaja i musze łykać antybiotyk ,
ale dzwoniłam do ginekologa i powiedziała że mogę to łykać, martwi mnie tylko ta temperatura podwyższona, od tygodnia 37-37,4 róznie, ale czekam aż lekarstwo zacznie w końcu działać. Mam nadzieję, że będzie dobrze i że dzidzi tymi lekami nie zaszkodzę, choć niepokój jest olbrzymi :( niestety nie mam innego wyjścia, bez leków byłoby tylko gorzej :(
Aha oglądałam na sierpnióweczkach Wasze brzuszki...prześliczne i filmik Anety - rewelacja, nawet mój mężuś siedział i oglądał ze mną z niedowierzaniem hihi
Ja niestety narazie nie mogę się pochwalić swoim , gdyż ja już mam brzuszek :blush: więc ciążowy będzie wiadać za jakiś czas dopiero , ale mam nadzieję że 20.01 na wizycie lekarz już będzie w stanie mi pokazać nasza dzidzię, modlę się tylko aby wszystko było w porządku...
Bewipo, Agusia ja też trochę plamiłam na początku i lekarka dała duphaston i narazie jest ok /mimo iż chodzę do pracy bo mam nie ciekawą sytuację, choć uwierzcie że z miłą chęcią już bym była na l4/ także dziewczyny będzie wszystko ok tylko dbajcie o siebie i odpoczywajcie dużo!
Trzymam kciuki za staraczki i za testujące...
Zmykam do łóżka się wygrzewać, życzę wielu fasolek starającym się i mam nadzieję że jak zaglądnę następnym razem to będą widniały teściki z 2 krechami :)
Iwonka trzymam kciuki za grubą drugą krechę jutro :) Nikusia a Ciebie podziwiam, masz dziewczyno cierpliwość, ja to bym juz dawno w aptece była po testy...ale jak @ nie ma jeszcze to jest szansa ...więc czekamy na dobre wiadomości od Ciebie :)
Pozdrowionka dla wszystkich papa :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53064 przez gosiak
Widzę że tu dziewczyny piszą o fotkach brzuszków na sierpnióweczkach, więc z ciekawości zajrzałam :) super Asik i angella świetnie już widać brzuszki :blink: a laseczki jakie z Was :lol: no i filmik bardzo ciekawy, nie miałam pojęcia że dzidziuś takie figle może wyrabiać w brzuszku szok :) :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl