BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #53288 przez gosiak
Diana masz racje jak mogłam tak pomyśleć :blush: Wy takie kochane jesteście:) ale moja waga dla niektórych jest szokiem i każdy tylko pyta czy coś jem:) a odchudzać nigdy się nie odchudzałam bo nie miałam z czego:) a po ciąży bym się cieszyła jak by mi troszkę ciałka zostało bo zawsze chciałam przytyć, no ale nie umiem... jem normalnie czasem nawet zadziwiająco dużo, ale mam dobrą przemianę materii i po prostu taka jestem :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53297 przez gosiak
oj Diana wątpię żeby u mnie się coś kroiło z fasolką dopiero mam 8dc :) także raczej niemożliwe:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53298 przez Diana
Oj Gosiak nie mówie, że już teraz ale na początku lutego może!?
Ale teraz do roboty bo samo nie przyjdzie :silly: :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53302 przez Nati
Witam, znowu bezsenność mnie męczy...:(

Lacrijka trzymam mocno kciukasy aby wszystko się udało :*

Gosiak zazdroszczę Ci... ja mam 170cm i 65 kg wagi i chciałabym zrzucić z 10 kg... zamień się ze mną :(

Dziewczynki mam nadzieję, że w lutym większość z was zafasolkuje :) :kiss:



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53305 przez Asik
Natiiii ojj wspólczuje Ci :kiss: a co do wagi i wzrostu hmm 170 i 65 jest okk :) Ja wprawdzie 173 i czasami nawet 59 zlatywałam niechcący ale właśnie starałam sie 62-65 trzymac :D raz ale to daawno ważyłam 48 kilo i wyglądałam jak szkieletor przy moim wzroscie,człoweik głupi był i sie odchudzał (miałam 18 lat ;) ) no ale zmądrzalami przybrałam , moja córcia ma 172cm i 57kilo i jak dla mnie to za chudziutka jest ale taka jej uroda i juz :D

Jak tam testerki ??? wsio okk ? Iwonka? test powtórzony ?? :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53318 przez bewipo
Lacrijka trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.

Gosiak zdjęcie rewelacja :)

Iwonka czekamy :)

Ja miałam znowu rano brązowy śluz i taka mnie panika wzięła, że masakra. Żeby to już wreszcie poszło sobie i do normy wróciło. Na razie wszystkie objawy ciążowe jakie miałam tak mam, a nawet trochę bardziej, więc chyba nie jest źle. Takie delikatne mdłości mi doszły i takie spanie że z łóżka mogłabym nie wychodzić.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53334 przez gosiak
Nati kochana na prawdę nie masz co zazdrościć a Twój wzrost i waga są ok, ja zawsze chciałam chociaż te 50 kg ważyć, za dużo nie bo niska jestem to jak pulpet bym wyglądała:) ciekawe czy się kiedyś takiej wagi doczekam:)

Bewipo dziękuję:)

a właśnie gdzie Iwonka?? hallo - niemożliwe że ja na kogoś czekam przecież to mnie zawsze trzeba wołać :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53339 przez Marta M
Mnie tez przychodzi czas zeby zaprzyjaznic sie z moim Felkiem...powtorka z wczoraj...:(:(

(Wybaczcie ze wykasowalam to co tu bylo...)

Gdzie Iwonka????!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53342 przez Asik
Ano tak to juz jest :( mój dzisiaj po załadunek a jutro o 11 wyjazd,niby weekend a wcale nie, posiedzimy w domciu dzisiaj bo wstrętna pogoda jest i ani sie wychodzic nie chce.

W radiu mówili że jakies zamieszki są w Tunezji to pewnie dlatego poleciał po nich.masakra

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53344 przez gosiak
na Iwonkę to chyba do 14 trzeba będzie poczekać bo coś wczoraj pisała że dziś do pracy, a rano może nie zdążyła napisać...

No ładna sobota Marta;/

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53345 przez gosiak
Asik napisał:

W radiu mówili że jakies zamieszki są w Tunezji to pewnie dlatego poleciał po nich.masakra



też coś o tym słyszałam;/

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53366 przez Marta M
Wybaczcie ze wykasowalam swoj poprzedni wpis...ale wszystko zostalo odkrecone, maz wrocil....zreszta uswiadomilam sobie, ze nie powinnam pisac takich informacji...przepraszam za zamieszanie...


Halo, halo Iwonka..:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53371 przez Asik
Ano domyśliłam się dlaczego wykasowałaś :) a to super że mężulek w domciu :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53388 przez gosiak
Marta nie ma za co przepraszać, rozumiemy :blink:

nooo Iwonka ja myślę że to zemsta za moje ostatnie ociąganie się :laugh: i tak nas bierzesz na wytrzymałość haha

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #53446 przez Diana
Cześć diewczynki!
Nati ja mam tak samo 170 cm i 65 kg :)
Chciała bym tak 2-5 kilo mniej ale 10 to za dużo bo jak ważyłam 59 to mi kości wystawał i tyłek taki płaski i cycuchy też prawie nic, za to uda troche za grube i taka nieymiarowa się czułam, bo wiadomo waga leci nie z tego miejsca co byśmy chciały :dry:
Ale teraz nie czas o tym myśleć będziemy się odchudzać jak już dzidzie będziemy miały :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl