BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #53087 przez Asik
Gosiak :) dzieki :D noo troche duży :) rozmawiałam własnie z moja kloeżanką ,ona ma termin na na 3 lipca i nie ma jeszcze brzuszka :) nawet gin jej powiedział ze nie widział jescze tak ładnego brzuszka w tym mcu ciąży :D heh pewnie to genetycznie uwarunkowane jest :) i jak masz dostac brzucholka wczesnie to i w 7 tyg bedzie :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53095 przez Diana
Cześć dziewczyny!
Ciche gratulacje dla Iwonki!!!! :kiss: :kiss: :woohoo:
A reszta testujacych dzisiaj to jak mówią dziewczyny puki nie ma @ to jest szansa!!! :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53102 przez gosiak
a ja dziewczyny zaś się naczytałam na temat budowy tzn wagi ja jestem chuda ale te moje filigranowe proporcje mam od zawsze mam wzrost 158 i zaledwie 42kg po mamie mam taki wygląd która po urodzeniu trójki zdrowych dzieci warzyła 48kg i jest wyższa ode mnie, no i naczytałam się że osoby z niedowagą mają problem z płodnością z tym że głównie czytałam to o osobach chorych, odchudzających się które nawet przestają miesiączkować z powodu niskiej wagi, a ja jestem zdrowa poprostu taka moja uroda nigdy nie miałam zaniku miesiączki jak często tu pisałam mam bardzo regularne, boję się że lekarz zabroni mi zachodzić w ciąże do puki nie przytyje:( ( a dla mnie to trudne mam szybką przemianę materii) ale czytałam na różnych forach że dziewczyny podobne wagowo do mnie rodziły zdrowe dzieci aczkolwiek drobne ale zdrowe...dziewczyny czy macie jakieś znajome co miały podobną sytuacje jak ja a mimo to mogą mieć dzieci?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53104 przez Asik
Moja mama :) 163 i 48kg miała, dwoje dzieci :) Ja pierwsza- 3650 i 53 cm a mój brachol 5800 i 55 cm :D wiec nie ma reguły :) mała chuda kobitka a mój brachol uuuu :) aa no i z nim w ciąży przekroczyła 60 kilo :) dokładnie miała 60,5 :D noo i dzieciątka zdrowe :) dzisiaj ja 173cm a mój młodszy braciszek 188 :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53107 przez gosiak
Asik napisał:

Moja mama :) 163 i 48kg miała, dwoje dzieci :) Ja pierwsza- 3650 i 53 cm a mój brachol 5800 i 55 cm :D wiec nie ma reguły :) mała chuda kobitka a mój brachol uuuu :) aa no i z nim w ciąży przekroczyła 60 kilo :) dokładnie miała 60,5 :D noo i dzieciątka zdrowe :) dzisiaj ja 173cm a mój młodszy braciszek 188 :D




No kurde to brachol niezły klocuszek byl:D
też właśnie często się słyszy że drobne kobity rodzą duże dzieci:)
Asiu troszkę mnie to pocieszyło, bo ja już myślę że jakaś niedorozwinięta jestem i że nawet dzieci nie będę mogła mieć:(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53108 przez Mirella
Gosiak nie słuchaj głupiego gadania, masz mieć i będziesz miała, co tu ma budowa do rzeczy i waga, no może będzie Ci bardziej ciężko, bo procentowo więcej Ci może przybyć kilogramów, ale to też nie reguła, jedne tyją w ciąży 8 kg, inne 30 ;) Taka Twoja uroda to w porządku. Ja długo wyglądałam jak szkielet, właściwie koło trzydziestki dopiero trochę ciała mi przybyło a wyniki wszystkie miałam dobre, nie od wagi zależy zdrowie. No w każdym bądź razie nie tylko.

Iwonka, buziaki dla Ciebie a co tam, tu wszystkie od cienia zaczynają, taki urok tego forum :kiss: :kiss: :kiss: z wiadomych powodów wklejam trzy, ale do przemnozenia przez milion :D

Agusia, jak lecimy intymnie to intymnie, też niedawno miałam podobną sytuację, ale to że tak powiem z tego samego miejsca co kupa, prawdopodobnie hemoroid mi pękł, albo inne dziadostwo, i powiem Wam nawet że na poczatku nie byłam pewna czy się @ zaczęla, czy to z tego innego miejsca :lol: Także to napinanie mogło wcale nie dzidzię naruszyć ;) Odpoczywaj ile możesz i nie zamartwiaj, nie wolno, naprawdę początek ciązy jest najważniejszy, wtedy tworzy się wszystko co najważniejsze w dziecku.
Bewipo Ciebie się to samo tyczy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53111 przez gosiak
Dzięki dziewczyny że jesteście i że dobro słowo zawsze napiszecie a to baaaardzo na duchu podnosi:) :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53114 przez Iwonka
Gosiu moja koleżanka teraz urodziła śliczną kruszynkę a podobnych wymiarów jest jak ty a nawet chyba ona 45 przed ciążą ważyła więc nie ma co się zamartwiać.
A ja jak jestem naprawdę w ciąży to w tym cyklu nie myślałam tak o dzidzi dopiero przed okresem czy jest czy nie ma, a ogólnie byłam zapracowana w pracy od 8 do 19 albo dłużej w domu przygotowania do świąt i leciało jakoś :)
A teraz czuję kłucie :) jajniki i obok
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53125 przez Iwonka
właśnie sobie pooglądałam wasze kreseczki i Angel chyba ona miała też taką bladzioche tylko że na tym drugim to już chociaż na zdjęciu widać a u mnie nie oj jutro zobaczymy co test pokaże a jak znowu bladzioche to bobo kupie
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53136 przez gosiak
Iwonka a to Ty mi poleciłaś testy z allegro? to Ty zamawiałaś? bo mi się już pomieszało:) kurcze Tobie przyniosły szczęście to może mi też?! haha , a weź wieczorem strzel sobie jeszcze raz jak masz tyle:D i już Ci pewnie nie będą potrzebne aż do następnej ciążuli :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53153 przez Diana
Gosiak już ci kiedyś mówiłam żebyś tych głupot nie czytał!!! Bo pasa ściągnę :lol: :side:
Jeśli odżywiasz się normalnie, masz @ to nie masz się czym martwić!!!
M ;) :silly: :woohoo: usimy tylko sie starać i cierpliwie czekać!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53165 przez bewipo
Iwonka ja też pierwszą miałam taką bladziznę, że nawet na zdjęciu nie było widać, a dopiero po dwóch dniach była ta co jest wklejona na forum.
Gosiak nie czytaj głupot. Jesteś normalną zdrową dziewczyną. Widziałam raz w mieście takiego "szkieletorka" z pięknym dużym brzusiem. Dziewczyna wyglądała super, nie mogłam się napatrzeć :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53174 przez Lacrijka
Iwonka jak jest cień kreseczki to pewnie jest fasolka :)

A ja mam zakaz starania się o fasolinkę. Dostałam go od gina. Byłam na tej kolposkopii i wyszły mi jakies zmiany na szyjce :( Pobrał mi wycinek i teraz dwa tygodnie czekania na wyniki..to jest najgorsze :( Pocieszam sie tylko tym ze wyniki morfologii mam bardzo dobre wiec to (mam nadzieje) nie sa jakies zmiany rakowe :(:(:( Nie wiem jak ja wytrzymam te dwa tygodnie czekania :(:(:(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53176 przez Mirella
Lacrijka, kurcze, no :( No przytulam jak moge najmocniej, no do kitu, no nie chcę, no protestuję, no wystarczy już niepowodzeń, no to na pewno pomyłka :)
Tulę tulę tulęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #53180 przez gosiak
Lacrijka wiedz że jesteśmy z Tobą pomodlę się o Ciebie żeby wszystko dobrze było :kiss:

Dziewczyny dziękuje jeszcze raz za posieszajki, na prawdę lepiej mi jak czytam Wasze słowa otuchy :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl