BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #592740 przez Mirella
Ja niestety nie mam grzania wody, jedynie kuchnia robi mi jednocześnie za piec do centralnego, bo grzeje wodę w kaloryferach do pokoju i do łazienki. NIby kuchnia taki przeżytek, a jak przyjdzie co do czego to każdy zazdrości, ciekawe to :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592757 przez gosia28
no bo teraz nowoczesność straszna po domach, że kuchnia nie pasuje, a prawda taka, że to super sprawa taką mieć. A jaki klimacik jak w piecu ogień huczy. Ja to bym se usiadła na takiej nalepie B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #592763 przez anoda89
Pamiętam jak moja babcie taką kuchnie miała i jabłko pieczone albo ziemniory...jejku pyszota. Przy takiej kuchni to chodzenie trochę bo trza napalić ale ciepełko daje. W zimę często się grzałam przy takiej kuchni.

Nażarłam się frytków i ryby a teraz leże jak bąk :laugh: Matko żeby mi tylko te frytki w dupe nie weszły :cheer: ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592772 przez gosia28
ciekawe jak tam ferritka po łowach :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592777 przez Mirella
Chodzenie to pikuś, gorzej że rano zimno w domu się robi, no i niestety ten brud w kuchni :( ale klimacik niepowtarzalny daje to prawda, szczególnie jak duże mrozy są, a jak się drzewem pali to jeszcze zapachy takie ładne są :) no ja mojej nie wywalę, chociaż swoim wyglądem to juz sie prosi o to. Ale ją kocham :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592860 przez Lacrijka
Macie ktoś cytrynkowom fantę ?? zamówiłam se u eMka to mi przytaskal poramańczowooom :( A ja zaraz pypcia dostane :ohmy:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592861 przez madziaska
Mirella, snilas mi sie dzisiaj ;)

Taki piec stoi w rodzinnym domu mojej mamy. W dziecinstwie smazylismy z kuzynostwem placki, takie z ciasta jak na makaron. Piekne czasy :):):)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592866 przez Mała
madziaska napisał:

Mirella, snilas mi sie dzisiaj ;)

Taki piec stoi w rodzinnym domu mojej mamy. W dziecinstwie smazylismy z kuzynostwem placki, takie z ciasta jak na makaron. Piekne czasy :):):)

my też smażyliśmy :lol: Moja mama dalej ma taką kuchnię. A ile razy się nogi grzało po przemoczeniu

Mnie jakieś zmęczenie materiału dopadło :dry:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592867 przez ferritka
hejka ;)
Uściski dla ViFi, zdrówka i zdrówka :kiss: :kiss:

Sis, kuuurcze blaszka, no to nie dobrze :dry: myslę co działa zawsze mega, kiedys to kawa z gruntem i fajka B) ale teraz jak nie pale to nie wiem sama...tylko nie zrezygnuj, :P bo jak już się krew i hemo pojawiły to to nie przelewki i nie możesz tego nie doleczyć. 3mam kciuki kochana, i wierze, że badanie niefajne ale najwazniejsze zebyś była zdrowa :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


buziaki dla Kubusia, zdrówka :kiss: :kiss: takie mu się cholerstwo przyplątało :dry:

Cinki się rozpychają już B) :lol: :lol:

co do kiecek to FROG jeszcze takiej nie uszyli co by mnie ogrnęła :dry: . Kilka ładnych przymierzyłam ale nie było żadnej takiej co bym wł9ozyła i nie chciała nic w niej poprawic :dry: :dry: Póki co jestem cała załamana, aaa no i to co na necie jest boskie w rzeczywistości to masakra jest :dry: :dry:
kufa, a tak się nałaziłysmy, że mi nogi do dooooopy wchodzą :dry:

aahahaha ilonka, gosiak ćwiczenia boskie :lol: babcia se łydke poćwiczyła i git malina potem to arab rozbiegał :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592871 przez Mała
Ferrcia to kiedy znów lecisz na salony? Coś mi się zdaje, że ty baaaardzo wymagająca jesteś :S
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592879 przez Mirella
Lacra nie mam fanty, ale pizzę robię, nie chcesz w zamian?

madziaska, to jakieś koszmary musiałaś mieć jak Ci się czarownica śniła :(

Ferritka, nie zazdroszczę szukania kiecki, jak się ma wizję to się ma problem, ja na szczęście nie miałam tego problemu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592889 przez ferritka
hmmm, widziałyscie foty sukienek które podsyłałam, kce prostą bez niepotrzebnych zdobień i bezsensownych dodatków. niestety no takich nie szyja, bo jak dół ma ładny to góra taka z dooopy że szkoda gadać i na odwrót :dry:
Muszę to ogarnąc przed wyjazdem, mam czas do 20.04 :( ale tak się dziś zniechęciłam, ze nie kce mi sie nic już mierzyć :(

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592890 przez Lacrijka
Ja tez nie mogłam sobie znajdąc kiecki takiej, jaką bym chciała..sie wkurzyłam, znajdłam krawcową i za tysiaczki mi uszyla taką, jaka sobie namalowałam..I teraz w szafie wisi mi tysiaczek a nie 5000 czy więcej hihi

Na pizze ide, tylko nie dawaj oliwków bo mnie po nich swędzi łydka :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592892 przez madziaska
Mirellka jakie koszmary???? Mily sen :) :kiss:

Co sie z Vifi dzieje, bo nie moge znalezc :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #592900 przez Mała
Ja też miałam szytą
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl