BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #58062 przez nikusia1988
Heh... Asik oj będzię będzie :D ale umiarkowanie :) No to ja również trzymam kciuki za swój kolejny cykl i oczywiście za wszystkie dziewczyny :) A już tak się bałam że ze mną coś nie tak będzie... :( i zaraz badania różnego rodzaju itd ale na szczeście się obeszło bez tego, tak się cieszę...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58064 przez magduska
nikusia to staraj sie caly czas :-)) hihi dzialaj ile sie da

agusia wszystko bedzie dobrze :-))

bewipo a jak rodzna zareagowala na blizniaki???pewnie sie bardzo ciesza;-))a u was w rodzinie sa jakies blizniaki??

a ja mam ostatnio taki apetyt,ze przytylam juz chyba z 2 kilo,a czuje sie jak na 100 hihi,brzuch mam taki wielki jak w piatym miesiacu ciazy,juz nie bede sie tyle obrzerac,dzis dluzej w pracy,pelnie dyzur,wiec do 18.00 hihi :-))

asik a co u ciebie,twoj misiek w domku czy na wojazach??
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58082 przez Asik
Magduska no mój misiek w trasie ...aktualnie siedzi na drosso w Turynie :)no i musi mi pokupić conieco :D makarony,sosy pomidorowe ,oliwki itp :) dupsko mi sie rozbestwiło :D

A Ty sama czy masz swojego kierowcę w domciu ??

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58100 przez magduska
moj wyjechal dzisiaj do francji :-(( i zostalam sama,i dlatego przy takim trybie nie przewiduje zdnych rewelacji z mojej strony,jesli chodzi o fasolke,zeszta chyba mam cykle bezowulacyjne,lekarz niby powiedzial,ze jajaeczko pieknie rosnie,ale czy peklo nie poszlam juz do niego bo cos mi wtedy wypadlo,teraz czekam na @ i w 3 dc robie badania i dowiem sie co tam na mojej cytologii

a teraz ide cos zjesc,mam jeszcze cos slodkieho hehe :-)) a potem czlowiek sie dziwi,ze du,,a rosnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58103 przez Asik
No wiesz..u mnie jest to samo a sie udało :D i to w takim biednym cyklu ,cztery przytulanka :D i się udało :D a cały cykl przekreśliłam właśnie ze wzgledu na te wyjazdy i co??wyszło mi że owulka była koło 10 dnia cyklu i całe szczęście :D
no to u Ciebie tez moze się okaże że się juz tej wrednej @ pozbyłaś :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58104 przez MagdaM
Madziu dzieki, chyba w miescie nie daleko tez jest, moze sie wybiore...
Ja po lekarzu, nikt nie wie co mi :( Podejrzenie nerwica + kregoslup, EKG wyszlo super...
Ehhh

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58108 przez Lacrijka
Ja juz po ginie ...

Uffffffffffffffffffffff, ulzyło mi. Co prawda nie do końca wszystko ok, bo dostałam CIN 1 ale ważne że 1 a nie 2 lub 3. Ginek powiedział ze ten stan co mam teraz to mozna w sumie zostawic bez ruszania ale mozne to wypalic i zyc spokojnie.. Wiec zaraz po @ ide na to wypalanie..Pozniej 4 tyg celibatu i powinno byc ok..Nawet nie wiecie jak mi ulzylo. Bety nie zrobiłam bo mieli awarie terminala a ja nie mialam gotówki przy sobie , jak pech to pech. Poczekam do soboty na kolejny test, zobaczymy ...
Dziękuje Wam ze trzymalyscie kciuki..jestescie kochane... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58111 przez magduska
madzia wybierz sie,u mnie bys nie pozalowala,bo znam fajna pania psycholog :-))
nerwice nie da sie tak odrazu wykryc,wiem cos o tym,sama to przeszlam,jak rozstalam sie z mezem,w ciagu 2 tygodni schudlam 10 kg,nic nie jadlam,moze pol kromeczki,pilam za to ciagle kawe i palilam papierosy,do tego uczucie paniki i leku,nawet niekiedy ataki dusznosci,do dzis mi niektore nawyki zostaly :-)) kawa,papieros,i stres hihi dasz rade trzymaj sie cieplutko
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58119 przez magduska
widzis kochana nie trzeba bylo sie tak denerwowac :-)))) wsztstko dobrze i taka zostatnia,i jeszcze fasolka do szczesia hiihi :-))))
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58122 przez gosiak
Lacrijka fajnie że Ci ulżyło i że spokojniejsza jesteś, no a co do tego wypalania po okresie to no hmm...ciekawe czy ten okres przyjdzie :blush: :side:
dziewczyny widzę że ja z moim mężem kierowcą nie mam tak źle bo on chociaż cały dzień go nie ma to jednak co dziennie go widzę co prawda tylko wieczorami ale jednak.
Magda M cieszę się że EKG wyszło super z całą resztą z czasem też się wszystko wyprostuje i będzie dobrze...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58128 przez MagdaM
Dzieki babenki.
Madziu ja nerwice mialam zdiagnozowana pare lat temu, ale sie uspokoilo...
Do D-dimery i TSH w normie, czyli kolejne wykluczone :) Jeszcze okulista we wtorek

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58157 przez kaśku
:) jakoś to sie wszystko musi przecież poukładać!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58159 przez bewipo
Magduska u mnie rodzina w szoku, bo bliźniaków żadnych w rodzinie nie było. Ale teraz to się juz wszyscy cieszą :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58166 przez kaśku
też się ogrooooomnie cieszę :D PODWÓJNIE :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58242 przez Agusia83
Dziewczynki, ja juz po lekarzu...
no i, badania mam idealne...beta 41700 :laugh: , czyli prawidlowo....doktor powiedziala, ze za tydzien mam ja powtorzyc a za 4tyg zrobimy kolejne usg...zebym sie nie martwila, bo lozysko sobie rosnie i powinno sie unormowac...ale tzreba miec to pod kontrola...a inne wyniki super...i mam sie nie stresowac...czyms sie zajac i bedzie dobrze. No i zalozyla mi karte ciazy :laugh: nawet nie wiecie jak sie ciesze...
Magda M...nie stresuj sie tak...moze to wszystko siedzi u Ciebie w glowce? Staraj sie odpoczywac...a moze faktycznie jakis psycholog moglby Ci pomoc?
Lacrijka...ciesze sie, ze u gina wszystko ok...naprawde trzeba byc dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze :)
naprawde uspokoilam sie po tym wszystkim co mi dzis powiedziala....no i L4 caly czas, raczej cala ciaze juz bede na zwolnieniu...
dobrej nocki
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl