BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #58646 przez angellika1
Cattivella gratuluje dzidzi :) i szczęśliwego porodu wklej fotke i pochwal sie maleństwem :)
Lacrijka ja robiłam testy expres i jakieś takie nieznane (te expres wychodziły najwcześniej)
Marta M ja też mam sny erotyczne takie całkiem miłe i nawet śmieszne że jak sie rano budze to cały dzień mam uśmiechnięty , ale mnie te sny nawiedzają chyba z braku sexiku :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58647 przez angellika1
lilusia i witaj na forum :) Dziewczyny założył wątek "staraczki meldunek" zapisz sie tam do listy staraczek. Na tym forum co chwile fasolki sie wykluwają wiec Twoje też niedługo zakiełkuje :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58648 przez Mirella
Lilusia jak się starasz o szkraba to trafiłaś najlepiej jak mogłaś :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58659 przez lilusia24
juz się dołaczyłam do "Staraczki meldunek"
czekam na dwie kreseczki oby jak najszybciej,
myśle ze jeszcze w tym miesiącu zobacze:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58662 przez angellika1
lilusia życze Tobie ich z całego serca :) a kiedy planujesz testować ?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58664 przez lilusia24
nie wiem :)bo mam cykle nieregularne i niewiem kiedy jest dobry czas na testowanie dzis jest 35dc. chciałąm dzis rano testować ale bałam się,że nie zobacze dwóch kreseczek:/
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58670 przez Mirella
Lilusia, tu obowiązuje teoria że im więcej testów zrobisz tym większa szansa że któryś pokaże dwie krechy :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58672 przez happymamma
MartaM badanie o ktore pytasz jest pierwszym z trzech tzw. usg genetycznych, czy tez prenatalnych, zalecanych przez NFZ wszystkim kobietom w ciaży. Niestety nie każdy lekarz informuje o nim pacjentki i nie kazdy może je wykonać - konieczne jest posiadanie Certyfikatu Fetal Medicine Fundation (FMF) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58676 przez Diana
Iilusia24 witamy Cię serdecznie!
Gratulacje Synusia Cattivella! Dla ciebie i Krystianka moc buziaczków
:kiss :kiss: :kiss: :
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58680 przez angellika1
bewipo a wiesz już ze dziewczynka ???? :) :) :)
Ja myślałam że usg pod kątem genetycznym robi każdy lekarz między 11-14 tc ale widocznie się myliłam :( Jak wiecie chodze do dwóch lekarzy i wiem na pewno ze 1 z nich niema certyfikatu a genetyczne będzie mi robił ....
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58681 przez bewipo
Nie angelika, miałyśmy dopisac co nam mirella wywrózyła ;) To jeszcze dużo za wcześnie u mnie, ledwo widać że wogóle cos tam jest ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58689 przez angellika1
aaa to mi to gdzieś umknęło :) no dobrze ale dziewczynka to sztuk 1 a drugi bobasek?? może parka :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58691 przez gosiak
Cześć dziewczyny :blink:
Cativella serdeczne gratulacje z narodzin krystianka :side:
witamy lilusia, życzę żeby w tym cyklu były te dwie kreseczki:)
a ja dziewczyny dziś zauważyłam dziwny śluz hmm ciągnący i jak śmietanka dosłownie, mam 21dc i raczej w tym czasie mam sucho;/ objawów na @ na razie zero :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58696 przez angellika1
gosiak ja mam taki śluz od początku ciąży :) ale nie chcę cie nakrecać bo masz jeszcze parę dni to terminu @
Dziewczyny powiem Wam że ja tak "od środka" wiedzialam że jest dzidzia :) Jak Asik napisala że jest w ciąży i założyła wątek sierpniowy to tak sobie pomyślałam "poczekaj Asik za chwilę do Ciebie dołączę"
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58704 przez Mirella
Angellika, poprosiłam dziewczyny na meldunku zeby dopisały co której wywróżyłam, bo ja się pogubiłam, a no i potem sobie zweryfikujemy :) Właściwie sierpniówki też by się mogły tam dopisać, Wam też "przepowiadałam"

Bo na razie mam 100% trafień, chcę patrzeć jak mi leci w dół na łeb na szyję :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl