BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #58708 przez angellika1
No dobra to się dopisuje do listy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58729 przez angellika1
dziewczyny a ja mam dola :( :( ;( jestem gruba brzydka z cellulitem i w ogóle jakaś taka nijaka nic mi sie nie chce a no i na biuście zrobił mi sie rozstęp :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58734 przez happymamma
i do tego najpiękniejsza na świecie, bo w ciąży !!!!!!!! :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58736 przez Mirella
kup sobie krem Gerbera na rozstępy, fantastyczny moim zdaniem i wcale nie drogi.

Dołek ciążowy? Super, jutro będzie górka :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58737 przez Diana
Angellika to po prostu hormony Ci buzują. :woohoo:
A z rozstępem da się żyć :silly:
Czego się nie robi dla maluszka!!

Główka do góry mąż pewnie i tak w Ciebie wpatrzony w końcu będziesz MAMUSIĄ!!! :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58738 przez angellika1
eh no niby tak ale jakoś tak dziwnie mi jest :( :( :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58780 przez delfinek83
Catti, gratuluję synusia :kiss:
Lilusia witaj w gronie staraczek :)

Angellika, nie łam się, wygląd nie jest najważniejszy, najważniejsze jest zdrowie, Twoje i Maluszka :silly: Wszystkie kobiety w ciąży są piękne :kiss:

A ja dziś mam 26 dc, w sobotę zamierzam strzelić jakiegoś testa ;)
Piersi i plecy mnie od wczoraj bolą jak na @ :( a może nie na @ :unsure:
A teraz czuję się jakaś taka niewyraźna, zimno mi i głowa mnie trochę boli, mierzyłam przed chwilą temperaturę i mam 37,4 :angry:
zrobię sobie kanapkę z czosnkiem, popiję mlekiem lub ciepłą herbatką z sokiem malinowym i jutro powinnam być jak nowa :woohoo: Oby, bo do roboty jutro :(

Dobrej nocy i słodkich snów :kiss:
(ja dziś chyba wezmę przykład z MartyM) a co :blush:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58843 przez angellika1
delfinek mi zawsze na przeziębienie pomaga gorące mleko z miodem i czosnkiem :)
Dzisiaj się obudziłam jak nowo narodzona, wczoraj jakiegoś doła załapałam ale już jest oki dzięki dziewczynki :D Mąż się śmiał że mam depresję przed przed przed porodową :D :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58875 przez Diana
Angellika1 cieszę się, że ci już lepiej :side: , mówiłam, ze to tylko wachania hormonalne :woohoo:

A ja dzisiaj dostałam @ :angry:
Ale trudno zaczynam dzisiaj z nadzieją 2 cykl starań. :)
Miłego dnia dziewczynki :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58880 przez bewipo
No angelika najważniejsze że dobry humorek powrócił. Ja tam codziennie jestem nieszczęśliwa jak mi niedobrze cały dzień... A myślałam że ciąża będzie taka fajna, przyjemna i tak sobie minie jak by nic się nie działo ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58904 przez gosiak
witam:)
No angellika cieszę się że już ok, ale na pewno był to humorkowo-ciążowy dołek jak szybko przyszedł tak szybko poszedł:) i tak jak dziewczyny piszą każda kobieta w ciąży jest piękna, i bardzo atrakcyjna dla swojego partnera :lol: a na rozstępy są sposoby :blink:
ale dziś dziewczyny sobie pospałam do 11 szok :blush:
Diana ta franca małpowata miejmy nadzieję że po prostu przyjechała się pożegnać i jak już odjedzie to na 9 miesięcy, głowa do góry i walczymy dalej :blink: :blink:
Oj dziewczyny ja to mogę wymiotować i wszystkie nieprzyjemne dolegliwości ciążowe przechodzić byle tylko zajść w końcu... zaczyna mnie strach oblatywać że zaś się nie udało 6 raz.... :( testy mnie zaczynają korcić a tu dopiero 22dc ten tydzień będzie długi

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58908 przez Agusia83
Witam wszytskie dziewczynki :laugh: ...ja dzis mam bardzo dobry humor...
po pierwsze obudzilam sie o 11:30...niesamowity spioch ze mnie...po przebudzeniu oczywiscie siku i bylam pewna, ze jeszcze zanse, ale stwierdzilam, ze zobacze co u Was...
dziewczyny, ja tez mam sny erotyczne ;) ....i sa calkiem calkiem :laugh: ..pewnie dlatego, ze w ogole nie mozemy z racji na moja przodujaca kosmowke...ale sen tez fajny moze byc :laugh:
Catti....oczywiscie gratuluje synka, chcialabym juz moc usciskac i przytulic swojego, bo cos czuje, ze to bedzie synek...haha
Lilusia....witam Cie serdecznie...bardzo sie ciesze, ze do nas dolaczylas...im nas wiecej tym szybciej beda pojawiac sie piekne fasolki:) :laugh:
...mirella, a mam prosbe moze Ty mi powiedz, jak myslisz? To bedzie chlopiec czy dziewuszka?..bo Ty niezla przepowiadaczka jestes....
z gory dziekuje....buziaki
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58913 przez Agusia83
Gosiak, wytrzymasz....ja tez nie moglam sie doczekac az przyjdzie dzien spodziewanej @ by zrobic test...ale sie nie odwazylam, wolalam poczekac 2 dni i sie udalo....6 cykl to jeszcze nie tak duzo....naprawde....moim zdaniem powinnas nadal staranka uprawiac ;) ...w koncu trza zwracam uwage na wszystkie dni :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58923 przez monami
Hej :) Podobno moja Zuzia na tym wątku szczęście przynosi :) Potrzeba nam więcej pozytywnych teścików, więc...wstawiam fotkę :) co by się mamusie przyszłe napatrzyły!
Życzymy powodzenia ( jak zawsze )
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58932 przez Marta M
My z mezem nie odpuscilismy sobie igraszek, ale napewno sa rzadziej, to wszystko przez moje zle samopoczucie..i mimo to mam sny erotyczne...strach pomyslec co bedzie jak maz wyjedzie...bo dziewczyny nie zalilam sie Wam, ale moj mnie zostawia na 8 tygodni...:(:( Jeszcze tylko tydzien nam zostal...

Dziekuje happymama, prosze powiedz mi czy to co jest na tej stronie: www.stanmed.com.pl/start.htm , zakladka diagnostyka usg, usg poloznicze to wlasnie to badanie?? Bo to jest strona mojego lekarza, rozumiem ze on to wykonuje..
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl