BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #59444 przez Asik
no czasami tak nas dopada niestety :( paanikaa , ale to normalny objaw,,instynk macierzyński się rozwija.
Ja też duużo sama siedzę..własnie mój misiek w trase wyruszyl i mam nadzieję że we środę z rana zjedzie bo jak znam zycie to we czwartek juz znowu pojedzie i tak w kółko.ehh ...całe szczęscie że choć na jedno usg się załapal :D bo teraz we wtorek znowu sama idę . no chyba że córcię wezmę żeby braciszka albo siostrzyczkę pooglądała :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59448 przez bewipo
Hehe, no ja tez sama chodzę, bo mój w pracy zawsze jest. Kazałam mu wolne wziąć na 7.02 żeby ze mną poszedł. A w weekendy na uczelni siedzi więc ja znowu sama. Chyba na szydełku się nauczę i zacznę dziergać czapeczki, albo na drutach... Muszę sobie znaleźć zajęcie jakieś i nie panikować za dużo.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59450 przez Marta M
Bewipo moze cos dobrego jest w powietrzu..bo ja ostatnie wymioty mialam w piatek..mdlosci dalej mam, ale narazie nie wymiotuje..;);)
Nie wiem co mnie sie porobilo, jestem taka spokojna i taka pewna, ze wszystko bedzie dobrze..:) Heh...dziwne..;)

Mala, ja w 8 tygodniu mialam dopochwowe usg...nastepne mam dopiero 16.02...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59465 przez Mała
Tak czułam, że będzie usg dopochwowe, ale się łudziłam, że może nie trzeba będzie znowu świecić tyłkiem. :blush:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59487 przez Mirella
WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR


No jak mi już kooompletnie odbiło i zrobiłam test to kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr................. jakiś wadliwy się trafił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nienawidzę takich sutuacji, bez kija nie podchodźcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59490 przez ilona
Mirella jak to wadliwy???

Znaczy, że co???
Że nie pokazał dwóch tłuściutkich kreseczek??

Może za wcześnie :laugh:

TRZYMAM KCIUKI
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59495 przez Mirella
Ilona, gorzej, nie pokazał żadnej....
Zrobiłam go dla świętego spokoju mojego bo jakoś tak się czuję ostatnio podejrzanie, i wolalam miec pewność, bo i piwko pociągam i jak ząb mnie boli to coś tam łyknę.... Wcale nie wiem czy by mnie ta ciąża ucieszyła, nie no, ucieszyłaby, ale ze względu na to piwko i ketonal to chyba przeraziła bardziej.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59505 przez MagdaM
Mała a ja w 6tc3d mialam juz przez brzuch
Mirellko duszku nasz luuuzik :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59513 przez gosiak
No Mirello ja widzę że Ty Nas tu najbardziej zaskoczysz :woohoo: może wpisz się na tą naszą listę :lol: no trzymam kciuki za następny już prawidłowy 2-kreskowy test :lol:
A ja dziś też nie mogłam już wytrzymać chyba 25dc?! i strzeliłam test no i wynik oczywisty...cyce mnie lekko pobolewają, w brzuchu na dole dziwny ucisk takie uczucie jakby mnie gumka od majtek cisła :blush: :blush: albo jakbym zakwasy miała...i drugi dzień z rzędu głowa ni z tego ni z owego wieczorem mnie pobolewa :(

Nati a co u Ciebie kochana? jak Nas czytasz to się odezwij, wygadaj.. :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59515 przez angellika1
Bewipo kochana i tak panikować będziesz już do końca ciażyy a nawet do końca życia :) uwerz mi mój syn ma 12 lat a i tak panikuję jak gdzieś wyjdzie ;:
mAŁĄ JA W 8 TC TEŻ MIAŁAM DOPOCHWOWE I PRAWDOPODOBNIE TERAZ JAK PÓJDE (TO BĘDZIE 13 TC) TEŻ BĘDZIE DOPOCHWOWE PO RAZ OSTATNI
Mirella to może kup jeszcze jeden test i powtórz dla świetego spokoju, a ja trzymam kciukasy zebyś miała fasolke ;) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59518 przez Mirella
Nie no trzymajcie raczej żeby jednak nie, naprawdę żarłam ten ketonal jak cukierki...
Moją pierwszą myślą było iść do apteki ale zimno to mi się nie chciało, jutro mąż mi kupi jak nie zapomni ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59522 przez angellika1
Mirela ale lekarze mówią, że przy bardzo wczesnej ciąży jak zażyjesz jakiś lek lub wypijesz alkohol to fasolce nie zaszkodzi :) Także mówiąc Twoimi slowami "nosek do góry" :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59527 przez gosiak
Mirello nie ma co się na zapas martwic i zakładać najgorsze, a jak jutro powtórzysz test to wtedy będziemy trzymać kciuki żeby w razie obecności fasolki wsio było ok :kiss: :kiss:
aaa Mirello oglądałam wczoraj wideo Twojej malutkiej hahahah spryciara z Niej :lol:

moja głowa :( :( :( mi by się chyba ketonal przydał, ale nie chcę na razie żadnych prochów brać...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59537 przez kaśku
lepiej miło się zaskoczyć niż niemiło rozczarować także nie nastawiajmy sie.
mirella spokojnie. drugi teścik dla spokoju ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59540 przez Mała
angellika1 napisał:

Mirela ale lekarze mówią, że przy bardzo wczesnej ciąży jak zażyjesz jakiś lek lub wypijesz alkohol to fasolce nie zaszkodzi :) Także mówiąc Twoimi slowami "nosek do góry" :)

no ja bym się z tym nie zgodziła.

Idę jutro rano do lekarza i chyba dziś nie będę spać. Trzymajcie kciuki, żeby zobaczył fasolkę i żeby było wszystko ok.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl