BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #59067 przez gosiak
oj Diana chciałabym, ale nie łudzę się jakoś tracę nadzieję, z każdym cyklem jest trudniej pogodzić się że znów 1 kreska :( też bym wolała żeby @ do mnie jak ma przyjść to żeby bez czajki, jak się teraz nie uda to chyba na jakiś czas dam sobie spokój i za kilka miesięcy znowu zaczniemy starania, tak jak Mirella mówi że na wiosnę fajnie urodzić więc może wiosna jest mi pisana...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59074 przez Mirella
tiaaaa, pamietam moje czekanie na dwie krechy, każdy stracony cykl był końcem świata ;) a teraz to się śmieję z tej mojej niecierpliwości, bez obrazy dla nikogo, bo naprawdę pamietam i naprawdę Was rozumiem :)

A urodzić na wiosnę jest suuuuper, żadnego balkonowania i nie wiadomo czego tylko od razu wózek za próg, dwutygodniową Klaudię wzięliśmy na festyn :D No i łatwiej karmić w plenerze czy przewinąć jak jest ciepło :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59075 przez Diana
Gosiak to nie jest głupi pomysł bo jak na prawdę dasz sobie spokój i się odstresujesz, zapomnisz o tym to pewnie zafasolkujesz nim się obejrzysz!
Ale ja coś czuję, ze to będzie twój cykl! A przeczucie mam jak narazie dobre bo sobie juz przepowiedziałam w połowie cyklu, że to nie będzie nasz szczęśliwy no i nie jest jak się dzisiaj okazało! :( :dry: A w rodzinie w zeszłym roku też dwie ciąże przepowiedziałam więc może???! Ale chleba Mireli nie chcę odbierać więc już siedzę cicho i czekam :blink:

Trzymam kciuki za teściki twoje Gosiak i innych testowaczek starczek :laugh: :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59105 przez Agusia83
Lilusia, ogromne gratulacje....piekne 2 kreseczki....tez mialam taki rozowy test jak Ty, tylko nie pamietam jak sie nazywa:P..tyle, ze na nim wyszla mi slaba kreseczka...ale byla :laugh: ..
dziewczyny, czy Wam tez sie chce strasznie pic?...ja to hektolitry wody wypijam i wciaz mi malo....tez tak macie?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59107 przez Agusia83
wlasnie ide zrobic kolejna herbatke :laugh: z cytrynka oczywiscie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59109 przez Asik
Agusia :) to się nazywa obieg zamknięty :) :) pijesz,kibelek,pijesz,kibelek,nie pijesz i tak kibelek :)
ja też tak piję wody,soki herbaty aaa no i jak się gazów chcę z żołądka pozbyć a nic już nie pomaga to łyk Coli i uuuuuulgaaaa :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59114 przez Agusia83
A to jeszcze jedno pytanko, tez macie czesciej zawroty glowy?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59120 przez Asik
no tak :) to spowodowane jest większym obciązeniem serca,które musi więcej krwi przepompować , bo zwiększa się ilość krwi w ciąży :) no i jest wtedy niedotlenienie :)jedne maja większe inne mniejsze :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59122 przez gosiak
no mnie coś już gniecie w jajnikach także pewnie za tydzień @ i tak przyjdzie więc ja chyba się nie będę zbytnio nakręcać, Diana ja mam właśnie przeczucie że nic z tego cyklu nie będzie u mnie, ale dalej mam ten śluz biały i rozciągliwy już nie pamiętam, ale zawsze przed okresem mam raczej sucho a jak już to mało i przezroczysty...ciekawe, no ale pożyjemy zobaczymy.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59125 przez Agusia83
a ja chyba juz musze zaczac stosowac jakies masci na rozstepy...ale dzis zauwazylam ze na klatce piersiowej, dokladnie nad piersiami, blizej szyi na srodku to zaczely mi pekac naczynka :( ....czy jest na to jakis patent?
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59137 przez nikusia1988
Znalazłam fajną stronkę na której można założyć swój wykres... Ja założyłam i w razie W to mam nadzieje że pomożecie mi dziewczynki w interpretacji tempki :unsure: Bo to mój pierwszy w życiu wykres i jestem ciemna "tak na... 65%" :blush:

Pytanko: Czy luteina dopochwowa różni się czymś od tej pod język :unsure: Jest lepsza czy bez różnicy :unsure:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59138 przez nikusia1988
Ale siara :D miałam wkleić linka... :lol: :woohoo: B) Oj to rozkojarzenie... :) Dla tych co chcą i nie chcą... :side: www.skarbmamy.pl/pomoc-wykres-cyklu
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59148 przez angellika1
Nikusia z tego co wiem to obie luteiny działają tak samo :) ja biore pod język ale poprosze teraz o dopochwową bo już mnie mdli od tego czegoś wstrętnego pod językiem :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59157 przez bewipo
Lilusia ode mnie również gratulacje ;)

Mnie tam sie pic nie chce, bo mi nawet woda nie podchodzi i muszę sie pilnować, zeby się nie odwodnić. Zawrotów glowy tez nie mam :) Ale za to mam tak zmaltretowany żołądek, masakra, jem tylko jakieś lekkie rzeczy, a tak mnie boli od wczoraj...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59165 przez nikusia1988
Angelika a po ile jest ta pod język??? Bo wydaje mi się że chyba jest tańsza bo moja 28zł kosztowała... :-/
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl