BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58933 przez Asik
Laseczki ja już od około trzech tygodni mogę się przytulać ale hmmm dopiero od dwóch to mam znowu taką zachciankę że huhuhuuuuu :) sny erotyczne tylko mnie nakręcają.niespełnione zachcianki się odzywają :) cóż począć jak miśka często w domciu nie ma.teraz jak już mdłości i wymioty definitywnie pożegnałam i rozpoczęłam II trymestr toooo hmmmm zresztą ..każda wie o co chodzi :D

Gosiakuuuuuu no ja trzymam kciuki za fasolinkę :) jeszcze troszkę i testa strzelisz :)

Agusia ja też mam takie przeczucie że syneczek mi w brzuszku pomału rośnie :) i mam cichą nadzieje że we wtorek gin się dopatrzy czy siusiaczek jest :)

MartaM no chyba tak bo przezierność właśnie się bada :) ..ja miałam bardziej dogłębne od razu z testem PAPPA skuli moich latek i w przyszłym tygodniu juz powinni do mnie dzwonić co dało połączenie usg z testami

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58940 przez bewipo
No Zuzia urocza dziewczyna, na pewno szczęście przyniesie staraczkom ;)

Gosiak każda tak powie, że może mieć mdłości, wymioty, byle tylko fasolka była, ale w końcu już się ma tego dość, na szczęście, że wszystko mija z czasem :)

Agusia mnie się zdarzają erotyczne przy okazji skurczów macicy, pewnie mózg sobie co nieco nadinterpretuje ;) Niestety zawsze się budzę z okropnym bólem brzucha...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58942 przez gosiak
monami śliczną masz córeczkę te oczka piękne:)
agunia dzięki za pocieszenie też bym chciała z 2 dni po @ zrobić test ale ja to z moim zapasem to obawiam się że cały tydzień przed ok po jednym będę strzelać :silly: chyba że powiem mężowi żeby mi je gdzieś schował i będzie mi wydzielał:)
Marta to współczuję Ci biedactwo :kiss: ale cieszcie się tym tyg. a następne 8 tyg. miejmy nadzieję że szybciutko zlecą :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58944 przez Marta M
Popieram bewipo..Po jakims czasie ma sie dosc wymiotow, przez nie nie moge w pelni sie cieszyc..codziennie wymiotuje, nie ma ani dnia przerwy, nie moge patrzec na jedzenie, wszystko mi smierdzi..moj I trymestr jest bardzo, ale to bardzo meczacy...

Asik gratuluje rozpoczecia II trymestru :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58946 przez Mirella
Agusia, obstawiam dziewczynkę hi hi hi :D

Marta, ciąża generalnie leci szybko, te osiem tygodni to drobiazg,nie zauwazysz :D

Gosiak, jak masz zapas testów, to testuj, a co tam :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58952 przez gosiak
Dziewczyny na pewno macie 100% rację z tymi wymiotami bo ileż można się naciągać, człowiek raz zwymiotuje to ma dość, a jak co dzień takie coś przeżywać to wieże że macie dość ! ale wiecie łatwo się gada do puki się tego nie doświadczy i tak bardzo się pragnie fasolki...
no Asik również gratuluję rozpoczęcia II trymestru :blink: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58955 przez Lacrijka
Gosiaku, ja mam to samo, ciągnie mi sie ten cykl jak glut..po pierwsze dlatego ze czekałam na te wyniki badań a dwa to że znów załapałam bakcyla na faolke, a ten felerny test ostatnio to juz w ogóle apogeum oczekiwania..u mnie dziś 27 d.c z ilu ?? róznie bywa ale ok 32-33..wiec tez jeszcze troche sobie poczekam.
Nie moge spac dziewczynki, budze sie juz ok 6..mierze sobie tempke i juz nie moge zasnac wiec wstaje, poznieej koło 16-17 mam kryzys, ziewam tak ze szok a jak przyjdzie pora spanka to mi sie nie chce i szaleje z kotem który w dzien sie wyspi a w nocy nie moze.. A dzis to mnie takie bóle złapały w jajnikch ze myslałam ze chyba rodze ( nie wiem jaki to ból, ale tak sobie wyobrazam) 2 minutki i przeszło i tak od kilku dni ale dzis troche mocniej popikało..Kurcze, ciagnie sie ten czas...

MONAMI- mała jest śliczniutka, mam nadzieje ze zarazliwa :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58959 przez gosiak
Mirella napisał:


Gosiak, jak masz zapas testów, to testuj, a co tam :lol:


Mirella nie kuś kochana nie kuś.. :lol:

Lacrijka też masz kota tak jak ja, a przy staraniu o fasolke to nie dobrze tzn nie wiem do końca jak z tym jest, ale trzeba się zbadac na obecność jakiejś tam bakterii no i czyszczenie kuwety to juz obowiązek tylko i wyłącznie męża, ja mówiłam o tym mojemu gin że mam kota i on powiedział że zrobimy badania, ale na razie czekam na wynik cytologi 4.02 odbieram boję się strasznie... a wiecie co z tym mierzeniem temp. to masakra kiedyś o 6 włożyłam żeby zmierzyć i czujecie zasnełam chyba na 20 min szok wystraszyłam się jak nie wiem bo pierwsza myśl czy mi cały nie wlazł hahah teraz się śmieje ale w tedy to był szok:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58962 przez lilusia24
Dziewczyny musze się czymś pochwalić otóż zrobiłam dzisiaj teścik i uwaga UJRZAŁAM DWIE KRESECZKI:):):) udało się..jak się cieszę:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58965 przez monami
lilusiu - serdecznie gratuluję :) to się nazywa expresowe przynoszenie szczęścia :P { Żart} no...to czekamy na następne testy z dwiema kreseczkami :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58968 przez angellika1
lilusia gratuluję :) :) :) :) :) :) na tym forum panuje taa tradycje że chwalimy sie testami :) więc wklejaj fotkę :D :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58971 przez Lacrijka
lilusia24 napisał:

Dziewczyny musze się czymś pochwalić otóż zrobiłam dzisiaj teścik i uwaga UJRZAŁAM DWIE KRESECZKI:):):) udało się..jak się cieszę:)




lilusia24 dawaj fotkę testu, my musimy ocenic jak jest :):):)

A ja z każdym dniem mam tempke o jedna kreske wyższa..zaczynając o 36,8 tak dzis miałam 37,1. Pora mierzenia stała, punkt 6 :) A normalną tempke przed owulką mam 36,3-36,4...
Tez mówiłam ostatnio jak byłam u gina ze mam kocięcie i dał mi skierowanko na badania min na toksoplazmoze-kocią chorobe. Odkryłam ostatnio, ze z tego ubezpieczenia zdrowotnego co mam wykupione w Allianz moge bezpłatnie wykonac sobie bardzo duzo badań..od hormonów po HIV a dobrze sie składa bo teraz dostałm skierowanie na 7 badań od gina. Szkoda tylko ze nie wiedziałam o tym wczesniej bo wszystkie hormony które robiłam wczesniej i te wszystki ANTY, glukozy, morfologia itd itd robiłam odpłatnie. A w tym mam także bezpłatna opieke poloznej w ciazy, szkole rodzenia i domowe wizyty. Bardzo fajna sprawa :):):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58972 przez lilusia24
no to pokazuję teściora:) trochę niwidoczny ale myśle ze tam ujrzycie te kreseczki dwie:0
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58974 przez Mała
lilusia i ja gratuluję.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58975 przez angellika1
nic nie widać ;(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl