BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 3 miesiąc temu #58978 przez gosiak
lilusia gratulacje :kiss: :kiss: super :lol: no to czekamy na fotkę testu żebyśmy staraczki się zaraziły:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58984 przez lilusia24
zdjęcie teścika
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58986 przez Madzia89862
gratuluje:)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58987 przez gosiak
no super dwie kreseczki:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58989 przez angellika1
Supree 2 wypasione tłuściutkie kreseczki GRATULACJE :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58990 przez Marta M
lilusia gratulacje!! Dwie kreseczki jak nic :):) Super!!

To chyba bedziesz pierwsza mamusia na pazdziernik ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58991 przez Asik
Lilusiaaaaa :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Gratulacjeeeee :D :D :D :D :D :D :D :D

dwie tłuściutkie grube krechy :D :D :D no to dołączyłaś do wrześniówek :D :D
heh edycja :) albo faktycznie do pażdziernikowych mamuś :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #58993 przez angellika1
Lilusia chyba jeszcze rzutem na taśmę łapiesz sie na wrzesień :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59000 przez Mirella
Lilusia, po piersze gratuluję i buziakuję :kiss: :kiss: :kiss: po drugie pozwól sobie powiedzieć że chyba pobiłaś rekord, chyba nawet PM zajęło to dłużej niż jeden dzień, niecały, bo przecież wczoraj po południu tu zawitałaś a juz dwie krechy, hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa :) :) :)


Moja kocica ma 11 lat, i jakoś mi nawet do głowy nie przyszło mówić o tym mojej gin.... Nie histeryzujcie tak strasznie, nie każdy kot musi być chory, to nie obowiązek koci :D A i dodam jeszcze że moja jest podwórkowiec, łazi gdzie chce i łapie myszy. Ostrożność OK, czyszczenie kuwety zwalić na faceta dobra sprawa, w końcu to żadna przyjemność :lol: No ale jak która kota wyrzuci to jakem czarownica tak rzucę klątwę :P
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59005 przez Lacrijka
Mirella napisał:

Lilusia, po piersze gratuluję i buziakuję :kiss: :kiss: :kiss: po drugie pozwól sobie powiedzieć że chyba pobiłaś rekord, chyba nawet PM zajęło to dłużej niż jeden dzień, niecały, bo przecież wczoraj po południu tu zawitałaś a juz dwie krechy, hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa :) :) :)


Moja kocica ma 11 lat, i jakoś mi nawet do głowy nie przyszło mówić o tym mojej gin.... Nie histeryzujcie tak strasznie, nie każdy kot musi być chory, to nie obowiązek koci :D A i dodam jeszcze że moja jest podwórkowiec, łazi gdzie chce i łapie myszy. Ostrożność OK, czyszczenie kuwety zwalić na faceta dobra sprawa, w końcu to żadna przyjemność :lol: No ale jak która kota wyrzuci to jakem czarownica tak rzucę klątwę :P


Nie nie, mój kotek poza mezem jest moim oczkiem w głowie choc czasem większym niz mąz :P ..Nawet mi przez myśl nieprzeszło zeby go unicestwic czy tez oddac.. Daje mi popalic od paru dni, chodzi za mna i mauczy jakby go ze skóry obdzierali :huh: ale chociaz wiem ze zyje hahaha
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59016 przez gosiak
nie no ja mojego kota-Edka też się nie pozbędę:) no chyba że jakby było dziecko i by po nim skakał to wtedy była by to konieczność pomyśleć co z nim zrobić, oddać np. mojej mamie piętro wyżej :lol: a jeśli juz o kotach to mój jest dziwny niż wszystkie nienawidzi jak go sie głaska tuli i w ogóle to co inne koty uwielbiają, a jak już się da pogłaskać to na chwilkę bo zaraz syczy a jest już z nami 2 lata znajda mała.
A z lilusią to rzeczywiście długo na dobre wiadomości nie trzeba było czekać:) Liluś ile trwały Wasze staranka?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #59018 przez Marta M
Czytalam wczesniejsze posty Lilusi i z tego co pamietam to starali sie od stycznia....uwaga...2011...zloty strzal? ;)

Juz wiem skad to wiem: staraczki meldunek :) Juz uaktualnilam liste..;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59023 przez gosiak
no to piękny złoty strzał :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu #59052 przez Diana
Gosiak, ja się cieszę, że przynajmniej przyszła wcześniej a nie tak jak czasami się czai, że jobla można dostać a tak to się przynajmniej nie łudziłam za bardzo tylko po prostu tydzień zbieram siły i biorę się ostro do roboty :silly: :lol:

A ty Gosiak może nam zrobisz niespodziankę!!! :ohmy: :side:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #59057 przez Diana
Lacrijka, to twoje niespanie a to zmęczenie a to ciągnięcie pieczenie i bóle to mi fasolką pachną kochana!!!
:silly:

Lilusia - GRATULACJE
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl