BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 11 miesiąc temu #15327 przez ilona
eash ja też zawsze miałam swoje "ciałko kochane ":) a dzidzię na pewno będzie widać :)

a co do podświadomego wyboru płci, my też chcieliśmy chłopca baaaaardzo i na początku powiedziałam do mamy coś tam tak podczas gadki "ON" a mama od razu że co już wiecie co będzie???
A przecież nie wiedzieliśmy, że chłopiec ale tak mówiliśmy i USG w 20 było tylko potwierdzeniem.
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15329 przez Mirella
noo a ja to się tak nastawiłam na chłopca, zę nawet imię mu dałam, miał być Rafałek :) i nawet pierwsze usg, które mogło coś pokazać to potwierdziło, a miesiąc później okazało się że jednak Klaudusia :) No i baaardzo dobrze :D
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15331 przez grazia
CZESC DZIEWCZYNY WRÓCILAM Z PRACY , JESTEM WYKONCZONA NIC MI SIE NIECHCE , JUTRO IDE DO MEDYKA CIEKAWE CO POWIE , DZISIAJ MAM DZIWNE UCZUCIE PRZY PEPKU NO I PIERSI RAZ BOLA RAZ NIE ALE SA PELNIEJSZE NO I BRZUCHO WZDETE NIE NAPALAM SIE ZE TO CIAZA TEN TEST ZBIL MNIE Z TROPU NIE ZNAM SIE NA TYM ALE SKORO PARE DNI TEMU BYLA TYLKO JEDNA KRESKA TO CIAZE MOZNA WYKLUCZYC , JAJNIKI BOLA MOZE SIE JAKIS TORBIEL ZROBIL CO? Ilonka a czy ty niepowinnas byc na porodówce , kochana myslami bede z toba , dziewczyny boje sie a zarazem ciesze ze tak jak piszecie moze to ciaza bardzo bym tego chciala skakala bym do nieba zradosci jutro sie wyjasni co to moze byc trzymacie za mnie kciuki wyjatkowo mocno ok pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15344 przez Madzia89862
ehh.ilonka jestes czy juz na porodowce:)grazia 3 mam kciuki i wierze nieustannie.eash moj P od samego poczatku nawet jak nie bylam w ciazy mowil ze bedzie chlopak no i jest:)podobno jak w rodzinie pierwsi w wiekszosci sie rodzili chlopcy to i ciebie to bedzie dotyczyc u nas tak wlasnie bylo;)a i widze smaki masz na chlopca ale wszystko sie moze zmienic...a ja mam jakies dziwne uczucie.brzuch mi rosnie dziwnie..dzis pani w sklepie bo chcialam kupic sobie tunike.mowila ze sliczny mam brzuszek i ktory to miesiac?stalam wryta z fifi i na nia sie gapie nawet nie skomentowalam.zrobilam 2 test nadal nic a mi tam cos puka czasem stuka..czy to moja podswiadomosc plata takie figle?a brzuch oznaka wzdec?:(
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15346 przez kivi
Grazia

zastanawiam się dlaczego nie zrobiłaś kolejnego testu np. dziś??????????????????
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15360 przez Mirella
Bo nie miała w zapasie, a to rzeba rano zrobić. No i Grazia wyjątkowo cierpliwa jest, nie to co my :P
ja już się doczekać nie mogę tej jej jutrzejszej wizyty u lekarza :D

Madzia, a teoretycznie to możliwe?
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15361 przez Madzia89862
no chyba nie..sama nie wim..prezerwatywa byla w uzytku ale i one zawodza..:(najgorsze jest to ze nie mam czasu teraz wybrac sie do lekarza.nie mam z kim malego zostawic a z nim do gabinetu nie wejde.
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15364 przez Mirella
Ale wiesz, Filipek ma pół roku, to już byś była w takiej ciąży żeby ruchy czuć? No może i wykonalne, ale to chyba byłby rekord świata :D Ale co tam, życzę siostrzyczki dla Fifiego, :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15366 przez Madzia89862
ty sie ni smiej mirella ze siostra czy tam brat.wspolzycie zaczelismy przed swietami zaraz wiec teoretycznie swobodnie juz by bylo czuc cosik.ale nie nie.nie zaprzatam sobie glowy tym.nie jestem i nie moge byc.tylko mysle jak tu do lekarza dostac sie

świetami Bozego narodzenia dla jasnosci
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15370 przez Mirella
ja się nie śmieję :) ja życzę siostry do pary, gdyby coś :) No to szybko by Ci ta płodność wróciła, jak dobrze policzyłam to przed Bożym Narodzeniem Fifi miał coś koło 6 - 7 tygodni....
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15372 przez Madzia89862
niop.tak gdzies mial.ale nie wazne.koniec tematu
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15373 przez Mirella
Oki, tylko pochwal się jakby co :P
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15374 przez Madzia89862
taaa jasne..mam nadzieje ze nie bede jednak musiala;/ale jesli juz..bedziecie pierwsze zaraz po mezu a potem sie zalamie
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15408 przez magga146
czesc dziewczyny
normalnie powiem Wam ze mam dola, mysl ze zaraz dostane @ tak mnie wkurza ze chce mi sie normalnie wyc a nawet tak jak male dziecko najchetniej bym stanela i zaczela tupac nogami i wrzeszczec ze ja chce dziecko :( ta bezsilnosc...tak boli ehhh ta co miesieczna mysl ze moze jednak sie udalo a pozniej to rozczarowanie. ja jeszcze jestem taka ze raczej ukrywam swoeje emocje nikomu z bliskich nie mowie ze tak mnie to boli ze tak bardzo bym chciala (tylko mezowi glowe myje ze ja juz chce i juz) zreszta zadko sie komus zwierzam dla mnie jest w jakims stopniu porazka ze nie udaje sie :( co prawda nie ma jeszcze @ no ale teoretycznie mam jeszcze ok 6 dni a praktycznie nie wiem kiedy dostane, uczucie jak przed okresem jzu mam wiec wydaje mi sie ze moze przyjsc w kazdej chwili, to czekanie normalnie mnie doluje :(

eash
pokaz usg jak bedziesz miala z malutka fasoeczka :)

grazia
bedzie dobrze czekamy na info
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15409 przez eash
Madzia, wstreciucho, jak mozesz pisac, ze sie ciaza zalamiesz, na forum poswieconym staraniom o dziecko? :unsure: a twoja historia z kupowaniem tuniki brzmi calkiem jak moja z przyjmowaniem emerytek w hotelu dwa tygodnie temu - baba wprost mnie zapytala miedzy jedna filizanka kawy a druga "a pani na kiedy ma termin?", na co ja "słucham???", a ona niewzruszenie "termin porodu na kiedy poani ma?", no a ja bylam wtedy po ok. 4 miesiacach bezskutecznych (jak mi sie zdawalo) sataran, zdolowana kompletnie, wiec warknelam tylko "ale ja nie jestem w ciazy PROSZE PANI!". no a pare dni temu sie dowiedzialam, ze jednak jestem. CZAROWNICA!!! ale niech ją Pan Bóg błogosławi za to czarowanie :) no wiec, Madzia, zastanów się kochana, czy ta twoja pani od tuniki nie wyglądała ay tak trochę na czary-mary? :lol:

Grazia, ja - nie wdajac sie już w dalsze dysputy o stosownosci lub niesotosownosci zabiegu in vitro - mimo wszystko życzę ci z całego serca zajścia w upragnioną ciążę naturalnie, z możliwie jak najmniejszą liczbą leków, lekarzy i innych wspomagaczy i mocno wierze w to, że ci się uda, kochana :) Mam też wielką nadzieję, że nastrój ci się w ciągu ostatnich paru dni choć trochę poprawił...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl