BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 11 miesiąc temu #15410 przez eash
Magga, nie łam się, kochana, następnym razem będzie dobrze, zobaczysz. Jak tylko dostanę jakies zdjęcie, to na pewno wam pokażę :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15415 przez sunaja21
magga- wiem co przeżywasz :( jeszcze kilka miesiecy temu przeżywałam to samo - ryczałam za każdym razem jak tylko dostawałam okres - cały dzien byłam nie do życia jakby zabrano mi coś co tak bardzo kochałam .... ale zobaczysz do Ciebie tez bociany dolecą :) przez te pogode maja solidne opożnienia i sie napewno nie wyrabiaja :) trzymam mocno kciuki za Ciebie i całą resze starających sie :)

wczoraj 1raz zobaczyłam jak moja fasolinka sie rusza, jak sobie tańczy w brzuszku :) - to jest coś niesamowitego :) przesyłam wam zdjęcie maleństwa, które ma juz raczki i nozki :) może Was zaczaruje :) sciskam



[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15425 przez Madzia89862
wiem eash tak czulam ze zmyjecie mi glowe za to co napisalam bo wy tu sie tak staralyscie a ja bym sie zalamala bo..a zreszta tlumaczyc nie bede..ja tam nie wiem jak czarownica w obecnych czasach wyglada ale ta to strasza kobiesina w dlugich siwych wlosach od nieamietnych lat ma juz ten sklep.okulary na nosie....ehhh to chyba nie ona??
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15457 przez eash
hehe, no wyglad jak prawdziwa, najprawdziwsza baba Jaga z bajki :lol: sunaja - ja niewprawiona, to trudno mi zidentyfikować malucha na takim zdjęciu, ale rączki to chyba na nim widac, prawda? i jeszcze cos, tak jakby... chlopczyk??? ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15459 przez kakasia20
najlepiej poczekac troche i sie okaze mi sie tez wydaje na synka...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15460 przez sunaja21
jakby patrzec od dołu zdjęcia to jest główka potem tułów -dupcia dotyka ścianki macicy i te malutkie kuleczki z boku to raczka i nozka :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15483 przez Madzia89862
te mirella jak my obstawialysmy na sunaje bo nie pamietam:);p
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15508 przez Mirella
Ja obstawiałam, że raczej chłopiec, ale za bardzo zdecydowana w jej przypadku nie jestem...

Magga, brak wiadomości, w tym wypadku @, to dobra wiadomość i tego się trzymaj póki co :) A jak przyjdzie małpa jedna to przyjdź do nas się wyżalić, przytulimy pocieszymy i za miesiąc uda się na pewno :)

Sunaja, dzidzia suuuuper, pamiętam jak ja zobaczyłam pierwszy raz rączki i nóżki.....

Grazia.....................
Kurczę nie zapytałam na którą idzie do tego lekarza, wrrrrrrr................
Nigdy bym nie przypuszczała ze cudze starania tak mnie wkręcą, a teraz znowu siedzę jak głupia w necie i czekam, zamiast zrobić coś pożytecznego :angry:
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15512 przez magga146
dzieki dziewczyny
mirella
niestety dostałam plamienia i pewnie jutro na dobre sie rozkreci @ :(:(:(
a do tego to dziwne uczucie w brzuchu tak jak by @ miala za chwilke eksplodowac jak nigdy :( jeszcze jakis tydz temu mialam uczucie jak by teraz sie udalo ale niestety :(

sunaja21
na moje to dziewczyna jest :) ale moje przeczucia ostatnio sie nie sprawdzaj wiec wiesz... ja tam od razu widzialam gdzie glowka a gdzie raczki sa poprostu super masz :)

grazia
czekamy

eash
fajnie masz :)
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15518 przez Madzia89862
taeraz nie pamietam ale czy grazia czy eash mowila ze maja na 17 chyba wizyte
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15528 przez magga146
wiecie co jest z tego najgorsze to, ze chociaz dostalam @ to nadal cicho w duszy marze ze moze jednak sie udalo a to tylko jakies niewielkie plamienie w koncu niektore kobiety do porodu nie wiedza ze sa w ciazy(tak pokazuja na discovery)
chyba zaczynam swirowac normalnie na mozg mi pada ehhh
pewnie myslicie ze jestem porabana
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15529 przez Mirella
Kochana, tak porąbane to są wszystkie co się starają :P
A jeżeli chodzi o plamienie.... no zdarza się na początku ciąży.....
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15530 przez magga146
mirella
jak juz zaczelam w miare racjonalnie myslec to jest na 100% niestety @
no trudno moze w nastepny cyklu sie uda
ale normalnie czlowiek z tego wszytskiego to taki porabany sie robi ze hoho\

ciekawe co z ta grazie mogla by juz cos napisac
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15543 przez grazia
witam dziewczyny bylam dzisiaj u lekarza niestety nic pocieszajacego nie powiedzial w ciazy nie jestem pecherzyki dzisiaj mialy po ok.14mm piersza faza cyklu mowil abym w tym miesiacu niebrala leków a te bóle to niski poziom progesteronu nic zlego sie niedzieje no i przygotowuje sie ze za jakies dwa rygodnia jade na konsultacje do Bialegostoku zwiazana z in vitro w inny sposób nie zajde w ciaze przykro mi jeste smutno i plakac mi sie chce ale to i tak nic niepomoze ok 17.maja mam urlop i wtedy zdecyduje kiedy zabieg no iwziac musimy z mezem kredyt to wszystko mnie przeraza zmeczona i zdruzgotana jestem trzymajcie sie kochane sorki ze was zasmucilam ale nadal jestem z wami pozdrawiam

grazia
Temat został zablokowany.
13 lata 11 miesiąc temu #15544 przez Mirella
Grazia, co tam my, no smutno, pewnie że smutno, wszystkie chciałyśmy dla Ciebie dzidzi, ale to o Ciebie chodzi nie o nas. Ja cały czas wierzyłam że jednak.... Rozumiem że lekarz Ci USG zrobił, skoro tak te pęcherzyki dokładnie określił?
Popłacz sobie, niby dlaczego nie, no nie pomoże ale i nie zaszkodzi, a trochę sie rozładujesz. Ty silna dziewczyna jesteś, ja to bym już wyła :)
Bądź z nami tak jak my jesteśmy z Tobą, informuj nas cały czas, chcemy wiedzieć WSZYSTKO!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl