BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711005 przez helenne
Hej kochane podczytuje was w wolnej chwili Anusia dziekuje a za troske i odzywam sie. Zycie wrocilo do normy wszystko wlacznie z moim humorem jest jak dawniej. Szwy zdjete lekarz zaliczony i nawet @ sie pojawila na 3 dni a to oznacza ze bede miec owulacje w tym cyklu i znow probujemy ale tym razem jestem calkiem inaczej nastawiona. Przeciez raz sie udalo to i kolejny uda a czy w tym czy za 3 miesiace coz nie pali juz mi sie bedzie co ma byc jesli jest mi to pisane. Kochane ktore dostaly@ caluje i przytulam i po za tym dawno malin tu nie bylo wiec nie siedzimy dziewczynki na forum tylko do wyrka i za 2 tyg zdjecie 2 malin ma byc najlepiej od kazdej ;p . ja wczoraj z W. bylam nad jeziorem i byla tak taka super laweczka w krzaczkach ahhh dawno mi tak romantiko nie bylo ;p :cheer: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711020 przez anuuuusia
helenne oo, super że jesteś :) Wczoraj też o Tobie myślałam i nawet miałam ponowić swe wołanie na forum, ale pomyślałam że może potrzebujesz nieco więcej czasu... Fajnie, że taki romantyzm jest między Wami :blink: Może już za miesiąc Ty będziesz się chwalić 2 malinowymi kreseczkami :woohoo:

Ja byłam dziś na kontrolnej wizycie u endokrynologa. Poszłam na luzaka, a ten mi mówi, że mam podwyższone TSH (choć tragedii nie ma) i że to prawdopodobnie od kontrastu, który miałam przy rezonansie :dry: Leków nie mam. Dostanę najniższą dawkę jak zajdę w ciążę plus witaminy z jodem.
Kurcze, zawsze hormony tarczycowe miałam w normie. Jak nie urok, to ... :X

Jakieś małe plamienie się dziś u mnie zjawiło. Pewnie @ idzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711036 przez pani_p
Wróciłam! :-) ahhh jak ja uwielbiam wypoczynek nad wodą :-) więcej w cieniu siedzialam niz na slonku, ale cos tam mnie łapło :-) teraz leżing w domu :-)

Helenne cieszę się że już w miarę ok u Ciebie :-) wy jak mlodzieniaszki na tej ławce :-D no i super! I dobrze mówisz, uciekać z forum do wyrka hehe ;-)

Anuuusia a może nie? ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711096 przez Mała
Studentka nosz ta @ :angry: :kiss: :kiss:

Dziewczyny, plisss dajcie mi tą Emmę i Crossa najnowszego
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711099 przez iwonta_kg
Hej. Ja wpadam tylko na chwile pochwalić sie co bylo dzis na wizycie.
Kacperek wazy 2450 gram i jest ulozony glowka do dolu. Slyszelismy bicie serduszka:) 130 uderzen na minute. szyjka jest dluga, nic sie skraca. Gin pobrał mi wymaz na GBS i jutro musze zawiesc do laboratorium. Zostaje mi jeszcze jedna wizyta za 3 tygodnie. Zdjecia zadnego nie udalo sie zrobic bo Maly sie strasznie wiercil :) ale sie ciesze że wszystko jest dobrze :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711114 przez gosia28
Iwonta super, że Kacperek ma się dobrze :)

helenne cieszę się, że tak pozytywnie potrafisz myśleć, życzę Ci szybkiego ujrzenia II kreseczek ze szczęśliwym finałem :kiss:

pani to się wybyczyłaś :laugh:

anuuusia jak gin nic nie zlecił to chyba nie jest tak źle ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711181 przez anuuuusia
iwonta_kg super wiadomości :)

gosia28 to był endokrynolog i faktycznie nie jest tak źle. Ale u mnie nigdy nie może być nic na luzie: zawsze albo jakieś badania przede mną albo wyniki nie takie jak trzeba :pinch: Zawsze pod górkę, nawet na egzaminie kończącym studia musiałam wylosować najgorszy temat :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711203 przez anoda89
Mała Emma poszła a Crossa nie mam tego nowego :) :dry:

Iwonta super że wszystko gitara a Kacperek spory :kiss:

Anuuusia no to szczęście masz takie jak ja ;)

Helenne fajnie że do nas wróciłaś w kupie łatwiej przejść przez trudne chwile :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711219 przez anuuuusia
anoda89 :blink:
I co z tego, że z takiego egzaminu dostałam 5, skoro trzeba się było namęczyć dwa razy tyle, co inni studenci :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711306 przez MoNiaaa
helene super ze wszystko wraca do normy to dobry znak :)

iwonka super wiesci juz niedlugo i bedzie Kacperek z nami no tzn z wami :side:

gosiak bierz przyklad z mesy i szoruj z wnioskiem jak beda mieli jakies watpliwosci niech sie z nami skontaktuja :P

ja dzis mega sie nei wyspalam pocieszam sie tym ze jeszcze jutro i wolne :)

teraz do wizyty pewnie mi zleci szybko bo teraz wolne wiec troche sie pobycze a na poczatku sierpnia wraca moja mama i juz odliczam a po jej przyjezdzie jeszcze 3 dni i wizyta :D

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711338 przez karolina G
Cześć dziewczyny

pamiętacie jak pokazywałam Wam na teście mój cień cienia? Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u doktora, było pierwsze USG i zaskoczenie bo będę miała bliźnięta. Do dziś wychodzę z szoku, do lekarza wymknęło mi się "chyba Pan żartuje?" ale fotka jest że tak powiem wszystko czarno na białym:). Musze się udać do Lacry na korki bo trochę boję się jak to ogarnę a przede wszystkim o zdrowie maluchów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711351 przez Dave
Karolina - wow,wow,wow. Podwójne gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711353 przez missyy
Witam :))

Karolina, Ogromne Gratulacje :) :kiss:

Odebrałam wyniki badań. Glukoza w normie, morfologia też normie, trochę blado ale w granicach normy, anty cmv ujemne, toksoplazmoza też ujemna.
Tylko z moczem mam problem, bo są liczne bakterie, liczne nabłonki, leukocyty 5-10 (norma to 2-5), erytrocyty 4-5 wył. (norma to 0-2).
glukoza, aceton, białko, urobilinogen- brak.

Martwi mnie trochę wynik moczu :dry: To jakieś zakażenie, infekcja? Może dziś do lekarki przedzwonię, czy chce widzieć wyniki, bo wizytę mam dopiero 14.08. :dry:

Upał taki, że szok, wczoraj w aucie pokazywało mi 33 stopnie, podaruje mi któraś jakieś chmurki??? :woohoo: :woohoo: Ahaa, jak wróce dziś z pracy to kubełek lodów i obijam się w koncu na mojej huśtawce. :P Całe lato się na niej będe obijać :lol: :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711369 przez Ingrid29
Karolina G gratuluje podwójnego szczęścia :kiss: pewnie szok przeżyłaś?!
Helene super, że się tak dobrze trzymasz i życzę ci tych malinowych kresek jak najszybciej.

Missy prześlij mi trochę tego słońca, bo u mnie zimno :huh: Huśtawka wyrąbista- sama z chęcią bym sobie na takiej powypoczywała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711390 przez anuuuusia
karolina G :ohmy: :ohmy: :ohmy:
To świetna wiadomość :kiss: Gratuluję Ci z całego serca :woohoo:

Ja też bym chciała mieć bliźnięta w przyszłości, "raz a dobrze" :silly:

Od wczorajszego wieczora boli mnie głowa. Dziś robiłam test (chociaż obiecałam sobie, że nie będę się testować.. to przez tego endokrynologa) - negatywny. Nie przejęłabym się tym, ale tempka mi spada, więc pewnie ta franca niedługo się pojawi :(
A tak bardzo chciałam zrobić mężowi prezent na 30-ste urodziny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl