BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #710648 przez gabi28
Dzien dobry..

śliczny dzień mamy..tylko,że ja @ dostałam w sobotę i jeszcze mnie brzuchol boli. Na dodatek dzisiaj wieczorem mam wizyte u lekarza,wiem,że będę się musiała rozebrac do bielizny.... wrrr :/ a ja tak nie lubię tamponów..no ale te pół godzinki muszę wytrzymac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710651 przez Ingrid29
Cześć dziewczyny. No w końcu mogę do Was popisywać, porządnie przeczytać. Artek chorował w ubiegłym tygodniu i strasznie marudny był. Do tego jak na złość ząbki mu znów wychodziły i teraz ma już ich osiem :) Teraz Artur jest w żłobku znów i o 11 30 lecę po mojego urwisa.
Ja czytałam co pisałyście, ale nie spomnę komu co miałam napisać. Więc tyle co pamiętam.
Dave piękna rodzinka, ślicznie Ci w nowej fryzurce, Mati Boski.
Studentka i Gosiak przytulam- niech ta wredna @ spada na szczaw.

Patrizia bardzo mi przykro z powodu tej bakterii - to jest po prostu nie sprawiedliwe i ja mam nadzieję, że szybciutko zafasolkujesz :)

Monia super, że bobo zdrowe :side:

Też tęsknię za Ferri, bo ona zawsze potrafi wszystko zajebiście podsumować :S :blink: :laugh:
VIFI teraz to czekamy, żeby u Ciebie też wszystko było okej i żeby się spełniły marzenia o fasolce :)
Wszystkim staraczkom fasolek i w ogóle wiecie że Was kocham dziewczyny :) :S :blush:
Arturek dziękuje za komplementy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710664 przez anuuuusia
Cześć Dziewczyny
Wczoraj przez pół dnia bolał mnie brzuch :( Niby nie zjadłam nic, co mogłoby mi zaszkodzić, ale musiałam się tabletkami ratować. Czasem jajnik któryś zakłuł, ale to od kilku dni tak mam. @ się zbliża niechybnie, czuję to :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710669 przez pani_p
Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Studentka przytulam Kochana :-*

Ingrid no co ten Arturek tak lapie te chorobska? Nie wolno! Niech już zdrowiutki chlopaczyna będzie :-)

Gabi i Annuuusia też was przytulam:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710698 przez gosiak
Witam ;)

Troche nieprzytomna jestem bo do 3:30 czytałam, no nie mogłam się oderwać od tej książki :S zryczałam się jak bóbr a za chwile się śmiałam bo główna bohaterka to ma teksty że rozkłada na łopatki, troche jak bym naszą ferri czytała :laugh: hmmm a książka zupełnie jak bym czytała o sobie, jakaś masakra, dużo wątków jakby z mojego życiorysu, jeszcze 50 stron mi zostało a na czytanie mam czas tylko wieczorkami no i wczoraj troche nadrobiłam, a dziś nie mogę się doczekać by ją skończyć :S


Studentka kochana, przytulam :kiss: :( dobrze że dziś masz wolne i nie musisz się w pracy męczyć :dry: upały najgorsze co może być w tych dniach :angry:

Gabi Ciebie tak samo mocno tule :kiss: a co za wizyte dziś masz?

Ingrid no to Artuś już niezły gryzaczek :laugh:

Pani chyba weznę się na Twój sposób z robieniem kawki, dziś spróbuję ;) miłego dnia nad wodą ;) ja mam nadzieję że w przyszłą niedziele będzie gorąco to też się wybierzemy dupsko trochę opalić, bo jak pacze na mesula naszego czornego tom zazdraszczam :)

Juhuuu mężuś dziś wieczorkiem wraca :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710712 przez MoNiaaa
gosiak co za ksiazke czytasz?
ja zaczelam emma pragnie dziecka fajna ksiazka tylko czasem tak wyrazy sa przekrecone ze czeba sie domyslic o jaki chodzi:P
teraz czytalam o tej sztuce z teatrze i smialam sie jak glupia a w pracy jestem :side:

pani cos jest z tymi facetami cz ich chyba przez kolano prze;lozyc..:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710718 przez bidol
doberek :)

Lacra
- boooskie twoje cini - Przepiękne są no i jakie włoski mają :) wycałuj je :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dave - wowo - ale śliczna jesteś - no cała rodzinka śliczna -a Księciunio cuuudowny - przepiękny jest idealny :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ingrid - to super że już Artuś lepiej :lol: U Nas właśnie 9-ty ząbek idzie i jest masakra - :( :( :(

Gabi, Anusia, Studentka - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


No ale ja tu zaglądam od kilku dni boooo :S

Gosiakowa - czy Ty czasem po 21 testować nie miałaś??? kciuki już mnie bolą :silly: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710773 przez gosiak
Bidolku ja już prawie o @ zapomniałam :P puszczaj kciuki puszczaj :blink: przyszła franca w czwartek chyba, ja nawet nie zdążyłam zatestować szybciej niż był plan :S

Monia no właśnie emme czytam, fakt literówkowe błędy tam są ale idzie się domyśleć co tam pisze ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710775 przez bidol
gosiak napisał:

Bidolku ja już prawie o @ zapomniałam :P puszczaj kciuki puszczaj :blink: przyszła franca w czwartek chyba, ja nawet nie zdążyłam zatestować szybciej niż był plan :S

Monia no właśnie emme czytam, fakt literówkowe błędy tam są ale idzie się domyśleć co tam pisze ;)


:( :( :( :( :( :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710780 przez Patrizia
hejka :)

Kawa mrozona uwielbiam i jeszcze z lodami mniam :) A ja jednak skusilam sie na wczorajszy koncert ale pojechalismy tylko na Lady Pank (wokalista byl tak nawalony i chyba nacpany ze porazka doslownie ale chociaz spiewal ;) ) dalam rade i nie musialam odwiedzac toi toia :) jestem taka pogryziona przez komary ze szk na dzialce nie dalo sie wysiedziec tak chlastaly. No i czeka mnie znowu tydzen pracowity dzisiaj jedziemy zobaczyc za pomnikiem :( w srode dentysta :) w czwartek sterylka mojej kotki a w piatek w koncu gin mam nadzieje ze mi zleci szybko do tej wizyty taka jestem ciekawa co mi powie. Do jutra mam maciezynski ale biore urlop do 16 sierpinia jakos jeszcze mi sie wracacnie chce do pracy odzwyczailam sie chyba :P ;)

Milego dzionka :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710785 przez gabi28
Gosiak... ja mam dzisiaj komisje lekarska w sprawie mojej choroby. Chcę bardzo dostac 2 grupe..i juz się wkurzam,że będę im musiala udowadniac,tlumaczyc ,że jestem chora.. bo przeciez Ci lekarze to nic a nic nie wiedzą o tej chorobie. Znam osoby ktore mają 2 grupę i to na stale,ale mieszkają w wiekszych miastach i lekarze jakby bardziej douczeni.

no zobaczymy jak będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710794 przez gosiak
gabi28 napisał:

Gosiak... ja mam dzisiaj komisje lekarska w sprawie mojej choroby. Chcę bardzo dostac 2 grupe..i juz się wkurzam,że będę im musiala udowadniac,tlumaczyc ,że jestem chora.. bo przeciez Ci lekarze to nic a nic nie wiedzą o tej chorobie. Znam osoby ktore mają 2 grupę i to na stale,ale mieszkają w wiekszych miastach i lekarze jakby bardziej douczeni.

no zobaczymy jak będzie.


Gabi to zaciskam żeby wszystko poszło po Twojej myśli :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710806 przez Patrizia
gabi trzymam kciuki oby bylo tak jak chcesz :) a tak z ciekawosci jesli moge wiedziec to co to za choroba??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710814 przez gabi28
Patrizia... to choroba genetyczna,nieuleczalna.. Polineuropatia ruchowo-czuciowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710829 przez Patrizia
I to jest chore miec chorobe nieuleczalna i prosic sie o grupe ale taki nasz kraj niestety trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl