BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 3 tygodni temu #345707 przez Kasiek
Avika :kiss: to ja lecę na tę kawkę :) a wino jakies masz?? bo sama kawa mi chyba humoru do konca nie poprawi :silly: :)

szukam jakis przepisow na obiadki na słodko dla tego mojego wybrednego dziecka :) wiecie jak w sobote obiadek jadła?? zupka brokułowa z kisielem jabłkowo-bananowo-malinowym :P i zjadla wszystko :P tylko musiala sobie rączką majtać w kubku z kisielem :side: juz niewazne ze musialam potem myc całe krzesełko, no i ją całą oczywiście :laugh: wczoraj u tesciow jadla zupke jarzynowa ze sloiczka ale dodatkowo musialam jej wkruszyc do zupki babkę drożdzową :ohmy: :ohmy: :ohmy: inaczej nie jadła!

dlaczego mi znowu pod oknem ktos włączył piłę do cięcia metalu jak moje dziecko spi, ja sie pytam????????? :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345720 przez Asik
Hejka :0

Ja ostanio czasu na forum nie mam bo po lekarzach z Szymkiem biegam :( właqsnie teraz wrócilismy z nowymi skierowaniami na badania, leje jak diabliiiiii ... we środę idziemy na piki piku i siczki oddać znowu..Fejsa traktuję jako kontakt z wszystkimi dziewczynami bo większość siedzi na blogu.
no ostatnio przeczytałam że niektóre sie umówiły na spotkanie...fajnie

Angellika heheh ja nie musiałam na czterech za Szymkiem popylac :D był samowystarczalny :) teraz już chodzi praktycznie samodzielnie bo jak sie do pchacza dorwie to sam na dwóch nogach , trzymając się jedną ręką chodzi :D pózniej nagram i wrzucę filmik :D

Madfzia gratki drugiego ząbka :D Szymek dalej bezzębny :D

zmykam do mojego rozrabiaki..

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345727 przez avika
Kasiek mam i winko, biale czerwone a jak pomieszamy to i rozowe sie znajdzie :blink:

heh niezle to Twoje malenstwo a i widac ze lubi eksperymentowac z jedzeniem :) ale to lepiej tak niz niejadek :)

moj wlasnie marudny jak cholera :dry: chyba go zaraz ululam bo tak to ja nic w domu nie zrobie majac go na kolanach.

Asik a jak poszlo w Wawce? Duzo zdrowka i sil dla Szymusia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345759 przez Asik
Avika nie bylismy bo nam operacje odroczyli :( mam dzwonic w ten piatek dzwonić

Kasiek hahah no to masz amatorkę słodkich posiłków :D hahah lepiej tak niz zeby nie jadła wogóle :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


fakt .. kiedys mnóstwo sie mpisało a teraz sie wsio podzieliło... część poszła na bloga i tam sie udziela itp...
mam nadzieje że mnie też kiedyś z jakimis dziewczynkami uda sie spotkać , bedziemy się spotykać chyba jakimis grupami.

Edytko ja jobla dostane z moim gg , musze na nowo wsio zrobić,, odinstaluję dzisiaj i na nowo zainstaluję , umiałam czytac a odpisywać to juz niekoniecznie :/ mam nadzieję że uda mi sie pozbyć tej ujowej wersji i nareszcie normalnie pogadamy :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #345793 przez Kasiek
u nas tez pogoda pod psem :dry: nici ze spaceru :dry:

Avika no Iga kiedys to był niejadek ale na szczescie juz powoli powoli je :) zjada bez problemu owocki wszystkie, kisiel, budyń, jogurciki, kaszkę, ryż z owocami, mm pije itp itd ale to wszystko słodkie :) problem pozostal z obiadkami dlatego musze kombinowac :blink:
no ale lepiej faktycznie dodac cos slodkiego bo przynajmniej zje :laugh:

a Edytka znowu nie ma neta?

Asik wygadam sie wygadam tylko pewnie poźniej bo musze teraz isc zmienic pielucha mojej dzieciowej i zrobic jej obiadek na słodko :) :) :)

aha chyba wychodzi nam górna trójka :ohmy: :cheer:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345827 przez a!gusia
Kasiek TROJKA?!!!! o ja pitole!
dzis mial operacje Filipek od Anetki..czekam na smsa od niej jak poszlo..

Kasiek a Ty jeszcze karmisz cycem? u mnie najgorsze to ze Jerzyk nie chce mm.. :( juz sukces ze herbatke pije..ale moze jak juz zupelnie skoncze cycanie-karmie tylko wieczorem przed snem bo niestety Jerz nadal tak zasypia przy cycu :( -no to mam nadzieje ze sie to zmieni :) a samodzielnego zasypiania bede go czyc w Irlandi bo teraz bez sensu jak za niecale 2 tyg znow sie wszystko zmieni..
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #345829 przez Edyta
Dzien Dobry :)
Kasiek mam neta juz a tak wogole to niezla aparatka z Igi z tym jedzeniem :laugh: no ale lepiej tak niz wcale... :)
ja wczoraj chcialam wyprobowac inne mleko i zoltkiem w srodku dalam 11 euro i wieceie co silvia nie chce go pic chyba sie wsciekne no fakt ochydne jest bo probowalam ale kupie jutro to co pila i bede mieszac 000 :silly: pozatym unas normalnie troszke marudzi bo zabek idzie i trudno uspac ja na drzemki ale usnela wiec ja szybko posprzatalam upichcilam zupe i siedze i moge popisac dopuki sie nie obudzi :)
Asike ok domyslimal sie ze cos masz z gg :silly: spox czekam na nowa wersje :laugh:
a mowilam wam ze moj M sie strul a dzien po nim ja wymiotowalam i dwa dni chora bylam a jak juz wydobrzalam to mialam sraczke he he :laugh: dzis juz czuje sie dobrze chodz Humoru jakiegos fajnego nie mam zbilzaja sie te chrzciny i jakos sie denerwuje a uwas w parafiach tez Matki musza czytac przy mikrofonie bo tu tak :dry:
co do pogody unas ladnie slonko swieci ale wietrznie napewno pojdziemy na spacer :) widze ze nie ma nikogo to lece cos porobic zanim silvia wstanie :) :kiss:
aaa zapomniala bym Madzia Grtulujemy Julitce zabka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345903 przez Kasiek
Agusia nauczy sie Jerzyk :) jak juz herbatke pije to pół sukcesu, a przeciez niedawno nie chcial :)
Iga przeciez tez mm nie chciala za nic, plula dalej niz widziala, ale z biegiem czasu nauczyla sie powoli i pije. Tylko ze ja na poczatku próbowalam Hipp ale nie chciala go za nic, potem Bebiko ale po nim miala b. rzadkie kupki, wiec teraz kupilam Nan i przy nim pozostaniemy bo jest ok.
A z zasypianiem przy cycu Iga jak jest mocno zmeczona to tez potrafi zasnac mi podczas wieczornego karmienia, ale sie tym nie przejmuje bo zasypia tez sama w lozeczku.
no i ja karmie jeszcze cycem rano i wieczorem i raz w nocy. Powoli bede ograniczac tylko do wieczornego karmienia ale bede ja karmic mysle ze do roku. Tak sobie postanowilam kiedys jak zaszlam w ciąże i zobaczymy czy mi sie uda :)

Edytko u nas matki nic nie mowia podczas chrztu :cheer: a u was co sie czyta?
i pewnei was dopadl jakis wirus jelitowy, dobrze ze sie Silvia nie zarazila :kiss:

Iga zjadla obiad, do zupki dodalam troche przecieru słoiczkowego ze śliwek :laugh:

pytam dzis moje dziecko : Iga kto sciągnął skarpetki? a ona na to: Ti Ti B) :cheer: :lol: kurde taka mała a juz kłamać potrafi :blink: :silly: :lol: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345951 przez Kasiek
słuchajcie czy któras z was podawała juz dzieciom kiwi?? bo wedlug tego schematu juz mozna www.przepisy-dla-dzieci.pl/Cooking/Artic...14-a13e-5e2c9c5062b9 no ja juz od tygodnia sie zastanawiam czy moge dac? bo akurat mam i robie młodej kisiel, chyba dodam troszeczke i zobacze
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345982 przez kiniaa
hej
ja jestem wszedzie tak jak Agusia i nie chce zeby to byl nasz koniec :(:( dlatego pisze wszedzie, choc nie zawsze mam czas w 3 miejscach :(

wybaczcie nie odpisze teraz bo zaraz zbieram sie do lekarza - Davidkowi sie uszy zatkaly i musimy przetkac.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345984 przez a!gusia
Kasiek chyba mozna bo czytalam gdzies ze kiwi jest ok :)
Jerzyk ciagnie wlasnie ojca za wlosy i sie chichra :)
Kasiek a kisiel Iga lubi?bo mi wyszedl taki gesty i Jerz nie chcial :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345989 przez Kasiek
Agusia lubi :) a jak robisz?
ja daje pol jablka, kawalek banana i wode troche gotuje jakies 3-4 minuty, potem miksuje dodaje lyzeczke maki ziemniaczanej, w drugim kubku gotuje troszeczke wody, wlewam ten miks owocowy i juz :) czasami dodaje sok malinowy albo na samym soku robie, ale Iga woli ten z owoców :)

dzis kiwi nie dalam, jutro dam i zobacze :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345994 przez a!gusia
Kasiek fajny sposob!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #346037 przez Kasiek
Agusia w sumie podobnie robie ryż z jabłkami i bananem :) tylko ryz sie musi najpierw dlugo gotowac zeby sie rozpadal prawie, wrzucam jablko i pol banana gotuje jeszcze chwile zeby owocki zmiękły i daje, juz tego nie miksuje tylko mieszam dobrze. Iga tez lubi i sycące jest, mozna dodac tez mleko mm tak sobie pomyslalam teraz :) wtedy wyjdzie taki deserek mleczno-owocowy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #346060 przez a!gusia
kASIEK DZIEKI JAK MACIE JAKIES POMYSLY JESZCZE to dajcie :)

a tak w ogole to jak mozecie to wyslijcie na nas smska...:)
www.mamacafe.pl/forum/gallery/showimage.php?i=82888&c=46
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl