BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346078 przez domii
Hej my dzis z Blazejkiem prawie caly dzien spedzilismy w Krakowie i tak caly dzien padalo wiec nie bylo mi szkoda ze nie poszlismy na spacerek :)

Agusia zaglosowalam :) a swoja droga ja my slalam ze wystarczy wyslac zdjecie dziecka i to jakas komisja decyduje ze ono sie znajdzie na okladce :unsure:

Asik napewno sie teraz uda z ta operacja,a co do spotkania to mam nadzieje ze uda mi sie kiedys z Toba i Szymkiem zobaczyc bo ode mnie to niecale 60km :lol:

Kasiek to super ze Iga je :) a to ze musisz dodawac slodkie no trudno,napewno nie raz sie jej smaki zmienia :)

Madzia gratki drugiego zabka :)


Kinia a takie przetykanie to boli :unsure: :unsure: :unsure:

Edzia ale fajnie ze macie slonko-u nas caly dzien lalo :( wspolczuje wymiotow i sraki :dry:

Avika masz racje przykre jest to ze nie pisze sie tyle co dawniej :( :( :(


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346214 przez avika
dzien dobry :)

Asik, szkoda, ale moze lepiej tak niz jakies powiklania bo ktos cos zaniedbal :* nie wiedzialam nawet, ale to przez to ze antywir skutecznie uniemozliwial wejscie bo straszyl trojanem i od razu blokowal plus mialam problemy z kompem i balam sie go znowu jakims swinstwem zainfekowac. cale szczescie naprawili i mozna wchodzic :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


agusia mam nadzieje, ze Jerzyk lepiej pospal dzis w nocy, nasze malenstwo plakalo dzis kilka razy przez sen i nie wiem o co kaman :/ biedny taki, ehh serce sie kraje jak nei wiemy co jest na rzeczy, no ale nic i tak w srode mamy pediatre, wiec przy okazji poprosze, zeby go dobrze osluchala.

Kinia wspolczuje przejsc z Davidkiem, biedny sie meczy :*

Kasiek niezla ta wasza Igusia, a probowalas moze buraczki z krolikiem i ziemniaczkiem? albo marczewka z groszkiem i indykiem? te dania mozeby bez slodkiego dodatku przeszly?

heh ja to jeszcze nawet nie sprobowalam podawac kisielu :blush:

o kurka pisze do was a o maly wlos zapomnialabym dosiostry z zyczeniami zadzwonic a umowilysmy sie wczoraj na poranny telefon, sklerozis maturalis wpelnej postaci :silly:

buziaki papapap

milego dnia :*
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346242 przez Kasiek
hej :)

moje dziecko aktualnie namiętnie ściąga mi kapcia ze stopy i smieje sie jak hiena :laugh: :blink: nie wiem skąd ona takie odgłosy złapała :lol:

Agusia zaraz zagłosuję :) no ja tez myslalam ze wystarczy wyslac fotke i to tam wybieraja :unsure: bo mialam tez zamiar za pare miesiecy wysłac Igi zdjęcie :)

Avika my ciągle łóżeczko na prosto, ale nasze nawet nie ma tej opcji podnoszenia od strony główki :)
a dziadkowie oj rozpieszcza, rozpieszcza :) ale co robic, w koncu widza Liama tylko pare razy w roku :) :)
Iga tez czasami płacze przez sen ale to juz wiem ze z nadmiaru bodzców, plakala np przez swięta ale to byl ogólny harmider, halas i ludzi multum wiec sie jej nie dziwię :dry: :(
a zupke z buraczkami no Iga lubi bo to naturalnie słodkie jest :) dzis wlasnie bede gotowac tylko zamiast królika mam indyka :) ja tez widzialam ze są słoiczki np. schab ze śliwką albo jakies inne mięso z jablkami, wiec jak tylko spotkam na swej drodze to kupie :laugh:

kurde ja tu sobie pisze a Iga wyciągnęla z kontaktu zapach Ambi Pur i wsadzila sobie do buzi :ohmy: :ohmy: :ohmy: oczywiscie wtyczką :ohmy: :huh: no tylko na chwile na nia nie patrzylam :ohmy: :huh:

teraz musze spadac bo krzyczy :dry:

Asik ja mam kolezanke w Tychach, zapraszali nas do siebie, wiec jak tam kiedyś zajadę to na pewno sie Toba spotkam :)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SZYMKA :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346337 przez a!gusia
Kasiek c znaczy jak hiena?bo Jerzyk tez sie dziwnie smieje od niedawna ;)
I co do zdjecia to tak,jakas komisja decyduje ale glosami gramy o zabawke ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346345 przez madzia0507
Asik, 100 lat dla Szymusia!!! :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346357 przez maga4
Dziewczyny poradzcie. Kuba ma wysoka temperature juz 2 dzien. w dzien 38 a w nocy kolo 39-39.5. Do tego ropieje mu jedno oczko i chyba wychodzi gorny zabek. I teraz nie wiem czy taka temp i to ropienie to moze byc od zeba czy cos innego mu dolega. Zadnych innych objawow nie ma. W tym durnym kraju nie ma miejsc u lekarzy. Mamy wizyte dopiero na jutro.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346358 przez avika
Kasiek oplulam monior i padlam :silly: heheh jak hiena, probowalam sobie to zwizualizowac :lol: :lol: :lol:

no ja wlasnie dlatego o tych buraczkach pisalam bo naturalnie slodkawe sa , tyle, ze ja gotuje, sloiczki dajemy jak gdzies wyzedzamy bo tak wygodniej :)

moj lobuz mi dzis pol kanapki z wedlinka - filet z kurczaka wszamal, a jaki byl hepppy :woohoo:

u nas lozeczko tez nie ma takiej opcji my podlozylismy pod nogi lozeczka bo nam pediatra powiedziala ze najbezpieczniej dla wczesniakow jak do roku zycia tak maja podwyzszone, ale jak wczoraj szalalam z przestawianiem u niego w pokoju i obnizalam tez materac bo Liamek juz rozrabia w tym swoim lozeczku to sie zastanawialam czy tego czasem nie usunac.

hehe siedzi wlasnie u mnie na kolanach i wali w klawiature bo twinkl twinkle sie skonczyl a on chce jeszcze raz posluchac i popatrzec na gwiazdke i sowe :silly:

przeraza mnie czasem, ze on taki mobilnty i ja sie dobrze nie obroce a ten juz gdziec cos , hehe oczy na okolo glowy i szybkosc swiatla to malo :silly: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346360 przez avika
maga moglo sie zbiec np zabek, i trzydniowka, albo tylko od zabka no i to oczko. oczko mozesz woga fizjologiczna przemywac czesto jesli ropieje, co do goraczki my podajemy wtedy syrop perdolan.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346362 przez avika
jak dostanie jutro czy pojutrze wysypki to trzydniowka, a jak nie no to moze wlasnie zabek, dzieciaczki roznie to przechodza

nabilam posty - przepraszam
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346363 przez a!gusia
Maga ja tez bym obstawiala trzydniowke..zbijaj temperature a jak nic innego Kubie nie jest to czekaj na wizyte u lekarza..my za tydzien lecimy do ie..jaka pogoda?podobno do dupki?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346369 przez maga4
Avika bylam wczoraj w aptece po sol fizjologiczna i pan zrobil wielkie oczy i powiedzial ze jest tylko do noska. Mam woda przemywac.

Mam nadzieje ze to tylko zabek albo trzydniowka ale martwie sie bo Kuba jeszcze nigdy nie mial takej temperatury, jeszcze nigdy nawet przeziebiony nie byl. A ja w dodatku siedze w pracy i nie moge sie zwolnic, ale jutro wolne. No nic poczekamy na lekarza.

Agusia pogoda roznie w niedziele bylo cieplutko i slonecznie, wczoraj lalo caly dzien. Jak to w irlandii :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346436 przez domii
Witam

Maga 4 zdrowka dla Kuby :kiss:

Kasiek to fajnie musi wygladac Iga jak sie smieje? a kupilas sobie w koncu te baletki?

SZYMUS STO LAT :kiss: :kiss: :kiss:

Ja lozeczko mam na rowno a jak Balzej ma katar to podkladam recznik pod materac od strony glowki zeby mial troche wyzej

Angelika no co z tym Twoim foto wlosow :unsure: :unsure: :unsure:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346448 przez a!gusia
Maga Jerzyk tez jak mial trzydniowke to pierwszy raz mial taka temp.nawet 41 stopni !
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346582 przez Kasiek
:laugh: :laugh: :laugh:
no jak hiena :laugh: dziewczyny spróbujcie na wdechu zrobić yhhhyymm yhhhyymmm yhhyymmm :silly: :lol: i ona tak sie wlasnie smieje :side: :side: :side: tzn wyglupia sie :)

zeszlo mi pol dnia, najpierw poszlysmy do Igi dziadka tzn mojego taty, potem dziadek jezdzil z nia po podwórku, a ja skoczylam zrobic jej mleko, Iga zjadla mleko w wózku i zasnela i spala poltorej godziny :laugh: potem powrot, szybki kisiel dla mlodej, obiad i jestem :laugh:
dzis Iga jadla kisiel z banana i czerwonych winogron, kurcze taki dobry mi wyszedl ze sama bym zjadła :lol: :silly:

Maga Iga niedawno tez miala taką tempke ale u nas to zapalenia gardla sie okazalo :( mysle ze bez lekarza sie jednak nie obejdzie :dry: na razie dawaj cos na zbicie goraczki :dry: i zdrówka dla Kuby :kiss:

Avika no ja tez gotuje ale mamy tez sloiczkow troche bo dostalismy takie po 8 i 9 mscu od mojej kuzynki :laugh: to czego jej synek nie zjadl :)

Domii kupilam w CC :laugh: potem znajde na stronie to pokaze jakie :)

Madziu co tak króciutko? wpadlas i wypadlaś :(

my zaraz jedziemy do mojej babci na chwilke wiec moze wpadne samaym wieczorkiem :)

a gdzie Edytka? i Asika nie bylo dzis?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346589 przez Asik
Hejka :)
dziękujemy za życzenia :D :D :D

byliśmy dzisiaj na zakupach i kupiłam sobie zaeiste buty :D :D :D balerinki i drugie takie na koturnie korkowym bez palców :D do tego spodnie -rurki :)

Ja Szymkowi robie kisiel na soku bobofrut :) a nawet na nektarze ale też bobofrut :) moje proporcje to 150 ml soku i do tego jedna miareczka taka od mm mąki ziemniaczanej :) do gotowego ścieram przez metalowe sitko dwa - trzy biszkopty LU i rozpaćkanego całego banana albo starte całe jabłko :D Szymek to uwielbia :D

Kasiek Szymek tez tak się śmieje :D :D :D strasznie zabawnie to brzmi :D

Maga kurcze taka temperatura plus ropiejące oczko to nie na zęby niestety

Zmykam do miska :D a potem robię kebaby na kolację :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl