BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346664 przez domii
Kasiek ja sobie kupilam takie jak te pierwsze z prawej na str.4 tylko czarne :) ccc.eu/pl/woman/inspiration/4,a ty jak te kisiel robisz-napisz jeszcze raz :)

Asiek
super ze zakupki sie udaly,a jaki kolor rurek kupilas? no i balerinki jakie?my mielismy wczoraj kebaby na kolacje :laugh:

A gdzie Edyta??


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346676 przez Edyta
100 lat dla Szymka :kiss:
Mamy zabka :lol:
jestem domii :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346686 przez a!gusia
Edytka supeeer!gratulujemy!
:lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

a ja musze sie pochwalic ze Jerzyk zasnal dzis sam w lozeczku :) zobaczymy jak dlugo tam pospi ale i tak sie strasznie ciesze :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346693 przez Edyta
Dziekuje Agus no wkoncu i na nas pora z zabkami :)
Agus no to supre jednak jak chcesz to potrafisz :) super ze Jerzyk usnol w lozeczku wiadomo nie odrazu rzym zbudowali :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346753 przez Asik
Edytko gratulacje dla Silvii :)

Domii rurki ciemnogranatowe :) balerinki z CCC seria Nylon Red a koturny to z Jennifer ccc :) jak zdjęcie zrobie to wrzuce :)

Agusia super że Jerzyk sam zasnął :)

zmykam grac w karty z Mareckim :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346794 przez avika
edyta -gratualcje :)

asik fajnie ,ze zakupy sie udaly, wrzuc fotki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dobranoc kobitki
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346801 przez Kasiek
Avika :ohmy: :ohmy: :ohmy: ranyyy :ohmy: kurde zycze zeby policja szybko znalazla tych gosci :huh: :huh: ja to bym chyba nie spala :huh: :(

Edytko gratulacje!!!!!!!!!! :) :) teraz to sie zabki potocza jak lawina :)

Domii ladne butki :) ja swoje pokaze jutro, bo dzis tylko na sekundke wpadlam, bo mi sie spac chce mocno :)

Asik a w co gracie z Mareckim? :S i dlaczego ja pomyslalam o
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
? :unsure: :P :blush:

Agusia super ze Jerz sam zasnął :) ciesze sie razem z Tobą :)

do jutra :)

widzialam dzis Happymame i Adee wczoraj na forum :( i nic nie napisaly i poszly :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346847 przez avika
czesc spiochy :silly: :)


Kasiek, ehh no ja wlasnie zle przez to sypiam i jakies glupoty mi sie snia :dry: rowniez mam taka nadzieje, bo to nienormalne bac sie we wlasnym domu :angry: :angry: :angry:

Asik .... hmmm ze sobie pozwole spytac... miala Kasiek racje? B) :silly: :lol:

Agusia i jak dzisiejsza nocka? Jak przygotowania do D-Day? to juz w przyszlym tyg, prawda?
Wiesz, przynajmniej sprobowaliscie wrocic, i wiesz, ze jednak w Irlandii macie lepsze warunki, mozliwosci no i jakby nie bylo Jerzyk prawdopodobnie lepszy start :)

milego dnia, u nas napiety dzionek, ale teraz to przez nastepne ponad 2tyg to kazdy bedzie intensywny bo rodzinka sie zjezda , wiec ja tylko z doskoku sie pojawie :)

nie zapomnijcie o mnie, bede z wami myslami :blink:

ok, do potem koffane
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346945 przez Asik
Hejka :) :)

Kasiek.... oooo .. ooooo .... :cheer: no dokładnie :D :D :D pokerek jak nic :D ale nie dokończylismy ;) z wiadomych przyczyn :D :D :D


Avika... ja bym chyb a faktycznie nie spała dobrze.. moich rodziców tak oskubali jak spali na górze...

potem dodam zdjęcia butów :D i postaram sie filmik wrzucic :D

zmykamm :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #346974 przez Edyta
Hej Dziewczyny :)
Silvia dziekuje za Gratki :)
Kasiek jak tam Iga raczuje juz bo silvia nadal sie turla ale unas to jest tak ze nie ma postepu a jak juz jest to robi szystko na raz jak nie siedziala to teraz siedzi turla sie gadala :laugh: nastepne bedzie raczkowanie i juz stoi fakt z moja pomoca bo jeszcze sie chwieje ale zawsze :laugh: no i przez ten zabek wszystko w buzi eh...tak sobie na nia patrze jak sie turla i mysle ze nie dawno w brzuchu byla taka malenka a juz teraz smiga gada ja jak silvia robi jakies postepy bije jej Bravo to sie wtedy cieszy unas zaraz lunie bo takie chmury ze ho ho :dry: no i tyle unas...
Asik czekamy na fotki butow i Szymonka jak smiga :)
Avika a ty gdzie mieszkasz obecie bo widze ze nie w Pl :)
Agus unas za to nocka taka sobie przez te zabki silvia w nocy jadla nie dalo sie oszukac herbatka i juz o 5 rano jadla znow ale spala do 9 pozniej wiec nie bylo zle :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346984 przez Kasiek
no Asik Ty tygrysico :P :laugh: super ze sie dobrze bawiliscie :)

Agusia jak nocka?

Iga dzis wstala juz o 6 :ohmy: a dawno tak nie wstawala, ostatnio to przed 8 codzien sie budzila, wiec jestem niedospana ;)

Domii pytalas o ten kisiel :) Akurat wczoraj to wzielam pol banana, 5 czerwonych winogron (tylko je oczywiscie wypestowalam i obralam ze skorki ) troche wody zagotowalam to wszystko zeby owoce zmiekly, zmiksowalam, potem do drugiego kubka wlalam sok malinowy i lyzeczke maki ziemniaczanej, miks owocowy zagotowalam, wlalam sok z mąką i juz :)
w sumie robie podobnie jak Asik :)

Avika chyba bym zainwestowala w jakiegos psa obronnego :) zawsze by mnie szczekaniem obudzil ;)

u nas ciagle zimno, wczoraj na spacerze zamarzlam :dry:

Edytko Iga zawala juz po calym domu, nawet progi jej juz nie zatrzymuja :) wstaje tez np łapie za fotel albo oparcie łóżka i wstaje ale sama nie stoi.
W sobote jedziemy do ortopedy i zobaczymy co nam powie na temat tego wstawania. Bo Iga jak wstaje to prawą nozke stawia juz płasko a lewą jeszcze na paluszkach i nie wiem wlasnie jak to jest?
dziewczyny a wasze dzieciaczki jak wstają to juz na płasko nozki trzymają?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #346993 przez madzia0507
Hej!
Ja dzisiaj jestem słomianą wdową - mąż poszedł na służbę na 24 godziny. Poprosił, żeby go wpisali, bo przez to całe Euro wstrzymali im urlopy i chce sobie chociaż nadgodzin trochę nazbierać.

Kasiek, wczoraj tak tylko wpadłam, bo Juliś mi tylko 40 minut spała i zanim zdążyłam kompa włączyć i poczytać pocztę, FB, forum, bloga, to się obudziła. Może dzisiaj pośpi.

Asik, ja robię kisiel tak jak ty. Zresztą od ciebie ten sposób zgapiłam i Juliś zjada go tak, że aż się trzęsie. :) Czekamy na zdjęcia butów i spodni, oczywiście najlepiej na modelce. :-)

Kasiek, ja z Michałem często gram w rozbieranego pokera. :silly: Ale ja jestem beznadziejna w grach w karty. :laugh: :laugh: :laugh:

Avika, przez ciebie musiałam sobie przedwczoraj wielkie pranie urządzić, a wczoraj wielkie prasowanie. :laugh:

Acha! Chciałam się pochwalić, ze moje dziecko zaczęło raczkować i pełzać w przód, a jak się ja o coś oprze, to stoi. :woohoo:

No i żem se pobyła z wami. Dzieć mi się obudził, więc zbieramy się na spacer.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347001 przez Kasiek
no Iga tez wlasnie wstala a mialam zamiar sprzatnac jeszcze drugą łazienkę :dry: :) tylko ze my na spacer jeszcze poczekamy, dopiero sie powoli wypogadza, moze tez slonko wyjdzie :)

Madziu jak to mówią, kto nie ma szczescia w kartach ten ma ........... w seksie :P :lol:
:laugh:

no i gratulacje dla Julitki, ze juz raczkuje i stoi :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #347004 przez avika
asik no my wlasnie spimy na gorze B) zazdroszcze Ci czasami kochana tej kondycji i libiodo :cheer:

kasiek ehh jakby to odem nie zalezalo to juz dawno bysmy psa mieli, a ze moglam wybrac miedzy psiakiem a baby to wybralam wiadomo co :silly:

madzia wybaczysz co? :silly: wiesz ja tak szarzuje przed przyjazdem rodzinki :lol: bo tak raz do roku tylko ich mamy u siebie :) gratulacje,mobilnosci :lol:

a wiecie :mnie ta coraz wieksza mobilnosc i nieprzewidywalnosc co to moje dziecie zrobi - czasem przeraza, on ma refleks, ze nim ja pomysle co on moze zrobic to on juz z 4rzeczy inne robi w tym czasie, heh no chyba sobie kondycje przy tym moim dziciatku wyrobie :blink:

kasiek nie wiem jak to powinno byc, moj to roznie sobie staje, raz na palcach, raz na calych stopkach, ale najfajniejsze jest to jak sobie pupka rusza i sie tak chwieje :lol:

edyta pisalam juz dawno, ale moglo to umknac :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


buziaczki, mykam cos upichcic :woohoo:

no i obudzi lsie ten moj ksiaze, zatem mala zmiana planow i zaczynamy od pampersa :S :silly: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 tygodni temu #347108 przez Kasiek
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
zapisalam sie na Zumbę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: w piątki na 19 :silly: :) :) z kolezanka :)
boje sie :ohmy: :silly: pewnie będą mnie z gleby zbierać po pierwszym razie :S
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl