BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #688852 przez NataliaK
patrizia jak miło, że jesteś znowu z nami :)

kasiak trzymam kciukasy, mam nadzieję, że niedługo będzie po wszytskim ;)

ja byłam właśnie na USG prawie godzinę mnie badała, żeby dokładnie wszystko pooglądać i pomierzyć. Wszystko się pięknie rozwinęło także nie mam się co martwić o toxoplazmozę ale jeszcze oczywiście po porodzie maluszka raz tak dokładnie zbadają :) jedyne co niestety prawdopodobnie przez nadciśnienie łożysko jest już bardzo dojrzałe i mój synek to kruszynka bo waży ok 2400g - to niestety wada nadciśnienia, że przez łożysko gorzej przenika wszystko do dziecka. Także ja się już do porodu nie śpieszę bo chcę aby mały jeszcze podrósł :) Ale co tam, synek urośnie po porodzie najważniejsze, że jest zdrowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688854 przez Qltoorka
uniuni, no nie jest dobrze ze mną... W nocy spoko, ale teraz znowu siadam, chodzę, schylam się to znów ból w d.... Miałam dziś spotkać się z koleżanką na klachy, ale przełożyłam, bo ja jak kaleka się zachpwuję z tego bólu podczas siadania i wstawania... Mąż się mną zmartwił, bo widział wczoraj moje łzy z bólu i tego dyskomfortu i zaraz zaczął czytać w necie o tym cholerstwie i powiedział, że powinnam unikać siedzenia na czterech literach... I że tradycyjne leczenie hemoroidów, które stosują proktolodzy (nazwy terapii były jakieś skomplikowane) nie stosuje się u ciężarnych... Kończę w domu ogarnianie i zbieram się najpierw do apteki po czopki Hemorectal (ponoć bardzo pomagają), a w środę jest moja gin to podjadę po wyniki badań i przy okazji do niej zajrzę...

patrizia, tu masz link do informacji na temat wymiaru urlopu macierzyńskiego w takich okolicznościach. Faktycznie, przysługuje Ci 8 tygodni...
A byłaś objęta ubezpieczeniem grupowym w pracy? Bo tam też należy się jakaś rekompensata finansowa w tej sytuacji...

gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90444,67194...okolicznosciach.html

Natalia, faktycznie malutki...niech jeszcze podrośnie u mamy w brzuszku... Ale dobrze, ze z tą toxo wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688856 przez Nikaa
Dziewczynki my nadal w dwupaku

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688864 przez Patrizia
qulturka dzieki za linka jednak 8 tyg przysluguje, mialam ubezpieczenie grupowe wiem ze przysluguje mi rekompensata moja ksiegowa mnie juz poinformowala




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688865 przez NataliaK
Nikaa ale się porobiło, współczuję przeogromnie :( . Nie stresuj się za dużo. Trzymaj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688874 przez Joanna89
Patrycja fajnie,że jesteś znów z Nami ! :)
Nikaa wyrazy współczucia, trzymaj się kochana

U nas dziś chłodno ok 20 stopni:) Byłam rano z mamą na basenie, puściłam pranie i się relaxuje. Zaraz idę robić obiadek.

NataliaK synuś nadrobi !:) ważne,że zdrowy :) ciekawe ile moja waży teraz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688904 przez karolinkanice16
Patrizia super że jesteś :kiss: :kiss: :kiss:

Nikaa współczuję, trzymaj się :kiss:

Hej kochane my wczoraj spędziliśmy cały dzień po za miastem na grillu u znajomych. Gdy wróciliśmy do domu to się zaczęło dostałam skurczy i parcie na kibelek a mały tak się wiercił, że nie mogłam ani siedzieć ani leżeć ani stać, skurcze nie były regularne ale trochę bolały gdy udało mi się zasnąć rano znowu się obudziłam i skurcze dalej są trochę mniej bolesne, i znowu na kibelek tak mnie czyści że masakra czyżby i u mnie coś się działo :unsure:. W krzyżu też mnie łupie taki ucisk czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688908 przez Patrizia
karolinkanice no prosze czyzby sie zaczynalo :) skurcze, bole krzyza i oczyszczanie sie orbanizmu dawaj znac jak sie akcja rozwija




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688914 przez bea2a
Cześć dziewczyny. Wczoraj miałam intensywny dzień. Najpierw obrona pracy dyplomowej - dostałam 5 :) Potem 30 urodziny kuzyna i jeszcze odwiedziny u tatusiów z okazji ich dnia. Dzień udany ale coś mnie niepokoi. Od wczoraj wieczora czuję intensywniejsze ruchy małej. Praktycznie cały czas się rusza i nie wiem czy to normalne, czy powinnam się martwić. Gdzieś czytałam, że intensywniejsze ruchy mogą być oznaką różnych anomalii. Czy powinnam jechać na IP?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688919 przez dziubasek
Nikatrzymaj sie kochana, tulam cie mocno :kiss:

Karolinkanice no najprwdopodobniej ty tez bedziesz czerwcowka :) dawaj znac na biezaco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688923 przez nala
Patrizia, swietnie, że jesteś. Trzymam kciuki za dzidziusia!

Bea, też tak miałam. Pojechałam na IP, zrobili mi KTG to się okazało, że moje dziecko się mniej rusza, niż dziewczyny która przyjechała bo jej się w ogóle nie ruszało. Więc było ok. Za jakiś miesiąc pamiętam znowu miałam taki dzień, że się ruszała non stop. Wydaje mi się, że to oznaka stresu, przemęczenia. Miałaś obronę, intensywny dzień więc może się kręci. Ale jeśli Cię to niepokoi to jedź sprawdź.

Nikaa, współczuje straty.

Kasiak, trzymam kciuki co by się akcja szybciej rozwijała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688924 przez karolinkanice16
teraz usiadłam w fotelu skurcze nieco ustały ale teraz większy ból w krzyżu czuję.

Miałam z A. wyjść gdzieś ale chyba sobie odpuszczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688925 przez magdalenagal
Dzień dobry :) właśnie patrzę jak moje 10 na 10 pkt słodko śpi. Czuję się przyzwoicie choć rana po cięciu boli i mam problem z chodzeniem. Samo cięcie wspominam dość dobrze, wszystko trwało około 1h a potem rodzinnie odpoczywaliśmy po :) Misio jest dość spokojny i chętnie sięga do cyca. Siary trochę leci a ja popijam herbatkę na laktację. Ogólnie jest fajnie a to że boli to wiedziałam że tak będzie. A no i udało mi się Bąbla samej przewinąć ;) takie drobnostki a tak cieszą. Kiedy tylko się ogarnę zdam obszerna relacje a tym czasem ściskamy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688931 przez bea2a
Po 15:00 jadę odebrać wyniki GBS i posiewu moczu do szpitala, to zapytam na izbie czy mam się niepokoić. Dzięki Nala - trochę mnie pocieszyłaś bo nie wpadłam na to, że to może być odreagowanie stresu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688932 przez nala
Bea, wtedy pamiętam, że mnie mocno mąż zdenerwował :) i nawet w szpitalu się pytali czy się czymś nie zdenerwowałam. Więc tak mi się wydaje, że to się maluszkom udziela. A tak w ogóle gratuluje udanej obrony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl