BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #688405 przez dziubasek
Jakie kurna stare czasy :unsure: phiii wypraszam sobie ;) mi sie jeszcze marzy szkola fizjoterapi i masazu(moj mezus po tej szkole ma niezla prace) ale na razie nie stac mnie na nia.... Jak spisz w dzien to w nocy tez bez problemu?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688415 przez siwa342
ja też się zastanawiałam nad jakąś szkołą ale bardziej na weekend i związaną raczej z paznokciami bo robie tipsy (samouk),ale ja męża nie mam w pl i nie wiem kto by mi dziecka pilnował,poczekam aż mała bedzie troszke starsza

Na jutro byłam umówiona na warkoczyki,tyle razy sie pytalam o cene i dopiero dzisiaj mi napisała i myślałam że mi buty pospadają,jak mi robiła 3 lata temu to 200zł wzieła i ja kupowałam sobie sama włosy a dzisiaj mi powiedziała że 450zł (i też sama sobie włosy kupiłam). Chyba ją troszke pogieło... poszukam jeszcze kogoś innego bo widziałam już z okolicy za 300zł i to z włosami. A myslałam że bede miała juz zrobione... z moim szcześciem urodzę zanim zdąże je zrobić

co do rodziców dobrze że z mama nie miaszkambo bysmy sie w koncu pozagryzały-takie same charakterki mamy a jak mieszkam u tesciowto codziennie dzwoni i se plotkujemy,zawsze moge na nią liczyc itd,ideałem nie była ale jak czytam jakie agentki z niektórych to się ciesze że moja taka nie jest

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688418 przez NataliaK
dziubasek super pomysł ze szkoła jak bedziesz miala wsparcie i pomoc przy dziewczynkach to dasz rade:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688427 przez dziubasek
Ciesze sie ze bede sie uczyc czegos co zawsze mnie interesowalo :) boje sie jak bedzie z jezykiem(ale ja z tych upartych i juz kilka kursow tutaj robilam- najwyzej kolejny raz bede tlumaczyc na pl i sie uczyc- w pojeciach kosmetologiczych moj angielski jest na poziomie przedszkolnym :angry: )... wiecie ja w pl zrobilam studia-pedagogike i teraz pracuje w fabryce, czasami mnie to wkurza bo wiekszosc moich kolegow z pracy lacznie z szefostwem to imbecyle, wiec musze cos zrobic zeby sie rozwijac i otworzyc cos swojego...

jaju ale mnie korci zeby zadzwonic do Madzialenki :) ehhh dam jej chwile odpoczac i jak do wieczora sie nie odezwie to dzwonie :)

Siwa a te warkoczyki to pewnie ciezkie sa? nie niszcza twoich wlosow? bo porodzie bedziesz miala oslabione swoje wlosy- uwazaj zeby ci nie powypadaly ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688444 przez dorkiszon
dziubasek ostatnio nie śpię w nocy przez upały , ale ogólnie jestem śpiąca królewna i zasne zawsze w dzień oczywiście jak mi się zachce spać.
Ciekawe jak tam Magdy CC :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688445 przez uniuni
Dziubasek oj tam oj tam, czym miała się zmęczyć :silly: Chciaż smsa może napisz, bo i ja mam ochotę do niej dzwonić :laugh:

Kasiak a jak u Ciebie? rozkręciło się coś czy bez zmian?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688447 przez dziubasek
Dobra to pisze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688449 przez dorkiszon
Ja dziś mam mega skurcze ciekawe czy mi się coś nie rozwarło czasami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688450 przez dziubasek
Dorkiszon weź ty mnie nie wkurzaj, miałaś czekać na mnie a ty ty fisiujesz ;)

Napisałam do Magdy, czekamy na odpowiedz :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688452 przez uniuni
Jest i Michaś :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688454 przez kasiak
Robi się ciekawie :) napierdziela mnie gorzej niż wczoraj, siedziałam teraz z zegarkiem w ręce i mierzyłam co ile i jakie długie są skurcze. Od prawie godziny są ok 35-45sek i co jakieś 5-6 minut.
Wskocze pod prysznic, bo z bólu to nawet usiedzieć ciężko ale daję radę :) potem poobserwuje z godzinkę co się będzie dzialo i dam znać czy pojedziemy.
Ogólnie to nastawiam się na wycieczkę do szpitala :laugh: ale nie będę aż taka twarda i jakieś prochy będą potrzebne ale na razie jeszcze nie brałam nic.

Sprzątanie pomaga :P ale jak już są skurcze, bo tak to bym na wiele nie liczyla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688455 przez magdalenagal
:) jesteśmy na Fb rzuciliśmy fotkę. Czuję się znośnie. Mały leży przy cycu już dwa razy się przyssał. Jest boski. Ma małe loczki to po ojcu ;) amy mogę powiedzieć. Jestem zwyczajnie szczęśliwa. Ściskam Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688456 przez uniuni
Dziubasku właśnie się zdjęcie Misia na FB pojawiło :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688459 przez dziubasek
Wiem wiem... musialam zadzwonic do meza i mu powiedziec ;) ze nasz ziec sie urodzil ;)

Ja tez juz chce :angry: Julcia blagam tutaj jest fajnie-wychodz juz ;)

Kasiak kochana teraz to sie duzo ruszaj i nie przestawaj, jak bedziesz co skurcz leciala na kibelek to jedz do szpitala(mnbie jak odeslali to polozna powiedziala ze mam wrocic jak bede miec parcie na kibelek)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688464 przez agusiaa26
Magdalena gratulacje!!!! Dużo zdrowka dla Was :):) sliczny synio i jaki duży:)

Ja też już chce!!!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl