BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #689177 przez siwa342
znalazłam ciekawą informację,fajnie by było gdyby w moim przypadku tak było
,czy któraś z was tak ma??
Od 36. tygodnia ciąży

Od tego tygodnia prawdopodobnie przestaniesz już przybierać na wadze, możesz nawet zaobserwować stopniową utratę kilogramów

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689180 przez NataliaK
joanna zdjęcia piękne!
Też mam ten laktator z Aventu wiele osób mi go polecało.

Sewerynek jest rozkoszny i dziewczynki widziałam na FB też urocze maleństwa :)

a ja robiłam sobie placuszki ziemniaczane i się objadłam bo jakoś tak nie miałam ochoty na gulasz który mąż na dziś przygotował...zawsze jak w weekend się najem grilla to później nie mam ochoty na mięcho.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689186 przez dziubasek
Siwa z ta waga to chyba prawda(w niektorych przypadkach) w pierwszej ciazy pod koniec troszke mi spadlo z wagi(w sumie pozostalo 29kg na plusie ;) )a teraz to niewiem bo nie waze sie tak regularnie i tak to zgubie wiec no panic :)

Ja wam z laktatorem wogole nie pomoge bo u nas polozne odradzaja korzystania, mam reczny z Aventub ale nie uzylam go ani razu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689188 przez NataliaK
joanna ja widziałam ostatnio STOKKE w kolorze czerwonym wyglądał paskudnie, zupenie inaczej niz beżowy a później u mnie na osiedlu widzialam dziewczyne ze spacerówką Quinny różową i jak dla mnie wyglądał super napatrzeć się nie mogłam na niego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689197 przez emi87
moonia kupiłam z tommee teeppe :) cenowo był najbardziej przyzwoity a to dobra firma. na targach dałam za niego 260 zł, w domku go przyłozylam do piersi to nawet przyjmne (choć pewnie z mlekiem i zmasakrowanymi sutkami juz tak pieknie nie bedzie hehe), ma regulacje ssania. bratowa też go ma bo jej chwaliły koleżanki. fajny tez byl z aventu ale cena mnie powaliła (ponad 100 zł droższy). a ja chce szybko wrócić do pracy a jednocześnie długo karmić wiec ręcznym bym sie zajechała.
słyszałam wiele opinii i ile kobiet tyle ich jest. zasugerowałam sie tym co mi pani od laktacji poleciła (ze szpitala św.Zofii) bo tak to nigdy bym sie nie zdecydowała :) a jest to inwestycja również dla przyszłego rodzeństwa Miluni :) decyzja nie jest łatwa ale oboje z meżem skłanialismy sie ku elektrycznemu :) a tam tylko sie upewniłam ze taki faktycznie ejst dla mnie dobry. a jak wyjdzie w praniu...zobaczymy za miesiąc :P

ach i na tych targach był pokazywany wózek który sam sie skałda, tylko sie guziczek naciska :unsure: czego ludzie nie wymysla hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689202 przez karolinkanice16
ja też mam z tt elektryczny i ręczny, i o tym elektrycznym słyszałam same dobre opinie, tak jak emi pisze ma regulację ssania.

U mnie nadal to samo lekkie skurcze i bóle krzyża, coś czuję że w nocy się rozkręci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689204 przez moonia154
Hmmm... Ciężka prawa z tym laktatorem... Bratowa męża też mi odradziła- ona jak z pierwszym była jeszcze w ciąży to kupiła i ani razu nie użyła, więc może fakycznie nie ma sensu wydawać kasy, a później tego nie używać... :unsure: Z drugiej zaś strony, jakby okazał się potrzebny, to też lipa nie mieć...
Siwa z tą wagą to u mnie dość wyśrodkowane... Jak byłam w 34-36 tygodnia to faktycznie zjechałam z wagi (co być może było zasługą szpitalnego jedzenia- mimo iż zjadałam wszystko i na ilość jedzenia też nie mogłam narzekać), ale teraz to mam efekt jojo ;) Przybył mi kilogram :angry: Od kilku dni się nie ważyłam, bo z racji remonciku nie mam dostępu do wagi. Ale to pewnie idzie tym kto ma jaką przemianę materii no i czym się stołuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689207 przez siwa342
NataliaK my mamy własnie różową spacerówke :) miałam kupić uniwersalny kolor ale mąż powiedział że jak szaleć to szaleć i różowa kupiliśmy

dziubasek ,moonia154 no fajnie by było gdyby się to sprawdziło bo mam +14kg ale miałam trochę nadwagi przed ciążą i najlepiej jakbym tak 11 kg przytyła,nie chciałabym więcej przybrać a od 6 miesiąca przybieram po 3-4kg

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689210 przez moonia154
No właśnie słyszałam, że akcesoria z tommee teeppe są rewelacyjne... :) Qrczę, tyle opinii na temat laktatora, że aż ciężko podjąć jakąkolwiek decyzję :huh:
Karolinkanice16 może faktycznie to JUŻ? Jejku, ale nam lipcówek ubywa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689213 przez emi87
no ja chciałam go mieć przed porodem żebym potem w razie W nie musiała w nocy zasuwać do apteki i kupowac pierwszy lepszy. poza tym mysle ze mi sie przyda. dodatkowo jest to rzecz która zawsze mozna sprzedać.a poza tym jest mnóstwo rzeczy które kupujemy a nie wiemy czy nasze pociechy będa używac - smoczki, bujaczki :) więc mysle ze jeżeli czujemy że nam sie przyda to warto sobie kupić :) nawet można na poczatek najtańsz ręczny za 50 zl a później w razie lepszy :) ja tez sie bardzoooo długo zastanwiałam i w końcu mąz mnie namówił i zrobiłam sobie prezent na imieniny hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689229 przez Joanna89
NataliaK- stokke odpadł:) Quinny ciągle w toku :)
Masz ten lektor którego linka posłałam? (Philips Avent SCF312/13)

Siwa nie wiem czy to prawda, ja mam 8kg na plusie i póki co od 3 tyg ani grama więcej a rano mam nawet 7kg. Więc oby to była prawda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689232 przez kasiak
Jednak rodzimy :) dam znac po wszystkim. Znieczulenie dobra rzecz B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689235 przez agusiaa26
emi87 napisał:

no ja chciałam go mieć przed porodem żebym potem w razie W nie musiała w nocy zasuwać do apteki i kupowac pierwszy lepszy. poza tym mysle ze mi sie przyda. dodatkowo jest to rzecz która zawsze mozna sprzedać.a poza tym jest mnóstwo rzeczy które kupujemy a nie wiemy czy nasze pociechy będa używac - smoczki, bujaczki :) więc mysle ze jeżeli czujemy że nam sie przyda to warto sobie kupić :) nawet można na poczatek najtańsz ręczny za 50 zl a później w razie lepszy :) ja tez sie bardzoooo długo zastanwiałam i w końcu mąz mnie namówił i zrobiłam sobie prezent na imieniny hehe ;)


Emi ja też kupiłam laktator w razie W też Aventa, być może w ogóle go nie użyje, siostra użyła swojego aż 2 razy ;)

kasiak TRZYMAMY KCIUKASY :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689242 przez siwa342
Joanna89 ty z tą waga piórkową to bez komentarza :P
kasiak jejku teraz będę jak na szpilkach siedzieć

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689247 przez karolinkanice16
kasiak trzymam kciuki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl