BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #688469 przez kasiak
Mi kazali przyjechać jak skurcze będą co 4-5 min, dlugie i bardzo bolesne. Jesteśmy na dobrej drodze bo boli nieziemsko momentami. Aha a prysznic na dluzsza metę gówno daje :P
Poczekamy zobaczymy co będzie dalej.

Jak zobaczylam malego Misia to lezka się w oku zakrecila :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688470 przez dorkiszon
No my to się chyba nigdy nie doczekamy. Chociaz jak będę się tak dalej wku... to szybko urodze. Skurcze mam chyba co 5 minut. Zapodam sobie lepiej no- spe.
Czyli MISIU juz niedługo uzyje czerwonego ferrari :P
GRATULACJE!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688489 przez judytejsza
Magdalenagal gratuluje serdecznie narodzin synka:) super ze juz jestescie razem:) odpocywajcie a. Maly niech rosnie zdrowo:)

Kasiak 3mam kciuki za Cb i czekamy caly czas na rozwiniecie akcji, jeszcze troszke i bedziesz tulila swoje malenstwo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688491 przez NataliaK
kasiak wygląda na to, że u Ciebie akcja się rozwija

Magdaleno Gratuluje Wam narodzin synka :) prosimy o stałe relacje co i jak :kiss:

kurcze chyba wszystkie chcą już mieć maleństwa przy sobie...ja też chcem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688519 przez bisbas
Madzia Gratuluję :kiss: śliczny uroczy książe :)

Kasiak trzymam kciuki to na pewno to i już niedługo będziesz również tuliła maluszka :)


Ja co prawda mam termin na sam koniec lipca ( Dziubasek nie martw sie ja pewnie będe ostatnia :kiss: ) ale jestem przerażona i raczej nie bardzo mi sie do tego porodu śpieszy :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688536 przez gold_butterfly
Cześć dziewczyny! Gratuluję Wszystkim które doczekały się już swojego maleństwa. Postaram się czasem tu zajrzeć. Ciążę przechodzę tragicznie i w sumie,to nawet nie miałam ochoty o tym wszystkim pisać. Mięśniak, odklejone łożysko, częste krwawienia, cukrzyca, skrócona szyjka, rozwarcie i na koniec znacznie podwyższone tętno i problemy z sercem - jakaś paranoja. Zaczęłam dostawać depresji, zwłaszcza,że w rodzinie doszło do przykrych konfliktów, które bardzo mnie dobiły. Ale chyba żadnej z nas nie jest łatwo. Trudno mi cokolwiek napisać, bo znów mam jakiś przykry nastrój. pozdrawiam i ściskam Was serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688538 przez agniesia1604
kasiak,
żyjesz?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688539 przez Joanna89
Magda jak ja Ci zazdroszczę ! Mały jest cudny.. też chcę, a gdzie tam 25 lipca...:/
Wróciliśmy do domku:) mąż robi kąpiel ,zapowiada sie ciekawie także dobrej nocy mamuśki !


Ps. Kasiak 3mam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688576 przez dorkiszon
Goldi dasz radę jeszcze troche i jak się urodzi to może wszystko sie ułoży tak jakbyś chciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688588 przez siwa342
]dziubasek miałam juz 3 lata temu :) moje wlosy to zniosly,nie było z nimi nic wiec spoko i wygoda duża,pierwsze 2 dni najgorsze bo szyja troszke boli bo cieżar większy






kasiak rozkreca sie rozkreca ciekawe co z tego bedzie :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688596 przez kaska1982
Michaś jest słodziutki :) Madziu serdecznie gratulacje :)

Kasiak mam nadzieję, że jesteś w szpitalu i już niedługo również będziesz tulić synka :) Trzymam kciuki :)

Lipcówki to dzielne babki i już niedługo wszystkie będą tulic swoje skarby :) Dorkiszonku, może ty również jeszcze dziś na porodówce wylądujesz? :unsure:

Ja bardzo chciałam, żeby przez weekend nic sie nie zaczęło dziac po odstawieniu wszystkich tabletek, bo chciałam dzis nad jeziorko z całą rodzinką pojechać, i o dziwo mój synuś mnie wysłuchał :) Mam lekkie skurcze ale to jeszcze nie to :) Teraz to juz może się zacząć :)

Trzymam kciuki za wszystkie Mamusie :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688598 przez Qltoorka
magda, jeszcze raz serdeczne GRATULACJE!!! Super kochana, że masz już to za sobą i teraz pozostaje już tylko cieszyć się tym małym szkrabem, który się ciśnie do Twojego cyca :)
Dzięki temu, że dawałaś nam znać na bieżąco o postępach mam wrażenie, że te które miały możliwość zajrzenia tu czy na FB rodziły razem z Tobą :) Ja w każdym razie rodziłam :kiss: W godzinie gdy na świecie pojawił się Misiek rzuciłam do męża tekst przy obiedzie u teściowej: "Madzię już kroją... Mały Michaś na bank już jest na świecie" :) Cały czas o Tobie myślałam :)

kasiak, marudo Ty jedna! A jednak się rozkręca, tak jak sobie tego życzyłaś :) Powodzenia! Teraz to Cię chyba już nie wypuszczą z tego szpitala. Życzę Ci tego, bo wiem, jak bardzo byś już chciała :kiss:

goldi, no jesteś w końcu! Nie martw się, jesteś juz na samej końcówce ciąży... Teraz będzie już tylko lepiej... :kiss:

TyszAnka, Ty jutro gnasz do szpitala, a pojutrze będziesz tuliła swoją córeczkę :) Powodzenia kochana!!!

dorkiszon, Tobie życzę wytrwałości... Jak pisałaś, jeszcze parę lat musisz się niestety pomęczyć z mamą pod wspólnym dachem... Ja mam tak jak siwa-mam teraz bardzo fajne stosunku z mamą, często plotkujemy, dzwonię do niej z każdą pierdołą, bardzo nam pomaga, choć ja cały czas mówię, że sobie radzimy...choć jest ciężka w pożyciu...mega ciężka... I kiedyś nie potrafiłam z nią żyć i wyprowadziłam się w wieku 25 lat właśnie z jej powodu...
Jak w grudniu na jakiś tydzień przeniosłam się do rodziców, bo u mnie było tak masakrycznie zimno, a u niej cieplutko i wszystko pod nosem to myślałam, że mnie krew zaleje po tym tygodniu... Doszło między nami raz do takiej kłótni, że bardzo żałowałam, że przyjechałam... Tak więc, zobaczysz, jak nie będziesz musiała już z nią mieszkać to Wasze stosunki na bank się poprawią :)
I się nie denerwuj już, bo sama piszesz, że masz skurcze z nerwów!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688601 przez kaska1982
Qltoorka współczuje ogromnie :( wiem jakie to nieprzyjemne schorzenie :dry: niestety w ciąży dokuczają nam najgorsze rzeczy i nie jesteśmy w stanie tego przewidziec... Mam nadzieję, że dostaniesz leki i szybko wydobrzejesz :) trzymaj sie kochana i spokojnej nocy życzę bez konieczności wizyt w toalecie :kiss:

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688605 przez siwa342
Qltoorka koleżanka dostała ale po porodzie i tez mowi że masakra więc współczuje

a ja jem kanapeczki,bo obiedzie nie miałam ochoty na nic i dopiero teraz mnie pognało do kuchni po coś do zjedzenia,nie ma to jak odpowiednia pora

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688608 przez NataliaK
Qltoorka bidulko Ty, mam nadzieję, że noc jakoś przetrwasz a jutro czopki pomogą w walce z bólem.

Goldi miło, że się odezwałaś. Też myślę, że po rozwiązaniu będzie dużo powodów do radości więc smutki pójdą w niepamięć. Trzymaj się ;)

Ja jutro się wybieram rano na usg jeszcze raz zrobić padanie calej anatomii aby dokładnie pomierzyć maluszka :) jestem bardzo ciekawa ile urosło się szkrabowi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl