BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #688934 przez Patrizia
karolinkanice ja mialam tak ze jak sie skurcze zaczely to jak chodzilam to je czulam a jak sie polozylam lub siedzialam to przechodzily wiec pochodz sobie i sprawdz czy sie cos zaczyna




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688951 przez gold_butterfly
Bardzo współczuję z powodu utarty maleństwa :-( Ale masz rację - też po stracie starałabym się jak najszybciej o kolejne. Wydaje mi się to naturalne.

magdalenagal - życzę jak najwięcej szczęścia i zdrowia. Oj jak zazdroszę,tez chciałabym spokojnie tulić maleństwo :-)

Mąż zabrał córeczkę, więc mogę spokojnie zrobić obiad. A na wieczór wypoczynek nad jeziorem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688955 przez Marta27
Witajcie
my nadal w dwupaku

Magda jeszcze raz gratuluję Michaś śliczny

karolinkanice16 i Kasiak trzymam kciuki aby jak najszybciej dzieciaczki wyszły z brzucha

Nikaa współczuje i ściskam mocno

Bea gratuluję obrony. Nala ma rację stres intensywny dzień wpływa na nasze maluszki a jeśli Cię to uspokoi to na IP

Ja w piątek przeżyłam traumę kobieta prawie wjechała we mnie autem bo się zagapiła na modlące się mohery pod krzyżem. Gdyby nie moja szybka reakcja to wjechała by mi w bok ale na szczęście uciekłam na pobocze. Kobieta przerażona jak mnie zobaczyła i się mnie pyta czy nie urodzę a ja się jakoś uspokoiłam gdy zobaczyłam że nie ma dużego uszczerbku na moim autku. To był mój ostatni dłuższy wyjazd kolejne dopiero po rozwiązaniu.
Byłam też w odwiedzinach u mojej siostry i Michałka jaki on słodki a moja czteroletnia chrześniaczka jest zachwycona braciszkiem i pomaga mamie przy karmieniu kąpieli i przewijaniu małego.

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688966 przez karolinkanice16
Pochodziłam po mieszkaniu skurcze minimalne ale w krzyżu zaczęło mnie uciskać, może fałszywy alarm, szczerze chciałabym maluszka mieć już ale wolałabym donosić do terminu. Poczekam zobaczę co będzie później.

Edit:
a jednak znowu lekko czuję skurcze, mam nadzieję że to fałszywy alarm chce donosić do terminu :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688967 przez moonia154
Bea2a gratuluję obrony :) Wiedziałam, że dasz radę, bo lipcówki to zdolne bestie :laugh:
Nikaa wyrazy głębokiego współczucia z powodu straty Dziadka i Babci :( Ściskam mocno!
Marta27 no faktycznie, przygodę miałaś, nie ma co :ohmy: Mnie by facet przejechał na chodniku jakiś miesiąc temu, bo zachciało mu się wjechać na parking i chyba mnie stary frajer nie zauważył (albo nie chciał zauważyć, bo w końcu on miał pięęęękną terenówkę, a co ze mną to nieistotne :angry: ). Nawet nie przeprosił i patrzył się jakbym to ja była winna! No, ale teraz to ma na pewno w chałupie stado myszy :laugh:
Karolinkanice16 i Kasiak teraz to pewnie na Was kolej, zaciskam więc mocno kciukasy za szczęśliwe rozwiązania :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688973 przez agusiaa26
cześć laski;)

witaj PAtrizia jak dobrze widziec cie znowu :kiss: Tak jak piszą lipcówki, ludzmi w ogóle się nie przejmuj, ludzie lubią mieć o czym i o kim gadać ale olewaj takie osoby, ważne jest szczęscie waszej rodziny a że ktoś tego nie rozumie to jego problem!
Fajnie że napisałaś o swoim porodzie, może i u mnie niebędzie tak bardzo boleć, skoro piszesz że mniej bolało niż ząb to dajesz nadzieje :)

bea2a GRATULACJE!!! ależ jesteśmy z Ciebie dumne :) :)
Co do ruchów hmm mój też czasami szaleje w brzuchu, czasem bardzo intensywnie, szczególnie w nocy ale chyba nie powinnyśmy się tym zamartiwać coo? myślmy pozytywnie !

karolinkanice16 i u Ciebie już akcja się rozpoczyna?? ale sie porobiło :blink:

Nikaa bardzo współczuje utraty bliskich :( nie denerwuj się kochana, ściskamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688993 przez siwa342
Patrizia nie słuchaj głupiego gadania,chcesz mieć dzidziusia i tyle o Ksawerym pamietasz i nic tego nie zmieni a inni niech się cmokną w nos,moja nauczycielka straciła z 2 ciąże bo poroniła,2 dzieci urodziła i też zmarły bo miały bardzo kruche kości-jakoś się to nazywa. Za każdym razem się nie poddawała :) Ja też strasznie się bałam co to bedzie bo juz w 6 tyg wylądowałam w szpitali i serduszka nie było widać,już sie prawie pogodziłam z tym że może nic z tego nie będzie,napewno bym się strała zaraz potem jak bym mogła o nastepnego dzidziusia

kasiak trzymam kciuki :)

Nareszcie jakaś normalna pogoda dla mnie :D

Pokój już prawie wytapetowany,pomyje podłogi wstawie łóżeczko i nakleje literki :) zostanie dokupienie półeczki i bede miała cały jede pokoj skonczony :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689000 przez agniesia
Dzień dobry Grubaski i Chudzielce - czyt. Rozpakowane;)
Potwierdzam słowa Patrizi, że poród naturalny to nic strasznego i należy głęboko oddychać, bo to naprawdę pomaga:) Ja też byłam strasznie głodna podczas całego porodu i mówię do mojego ginekologa, że ma mi przynieść hamburgera i pepsi, wszyscy się uśmiali:)
Poza tym na to, żeby powiększyć rozwarcie to albo usiąść na piłce z rozkraczonymi nogami i delikatnie skakać, bądź robić okrężne ruchy lub ukucnąć z szeroko rozstawionymi nogami i tak lekko się kołysać:) Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689001 przez Patrizia
dzieki kochane chociaz wy mnie rozumiecie :* agusia tak jak mowilam wam ze pojade postekam i siade na fotelu kichne i wyleci maluszek prawie tak bylo ( 3 parcia i koniec )wiec dasz rade :) za 2 tyg wybieram sie do gina niech mnie zobaczy czy juz tego brzyba nie ma i niech mi mowi czy moge sie starac dalej bo teraz wieksza plodnosc wiec i wieksze szanse




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689003 przez kasiak
No i dupa zbita blada i w ogole kufffa mac! Nie ma za bardzo postepu w akcji. Skurcze napierdzielaja, wody chyba zamarzły, Seba ma głowe niziutko ale nic poza tym sie nie dzieje. Polezymy do zmiany połoznych, podepna mnie pod sprzet, sprawdza rozwarcie i jak nic sie nie zmieni to idziemy do domu. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689005 przez Patrizia
agniesia ja tez prosilam gina i polozne pozniej zeby mi chociaz frytki z maca daly zjesc bo padne na pocieszenie dostalam plynne jedzonko na tyle sie nade mna zlitowali pamietajcie o oddychaniu tak jak agniesia mowi i jej i mnie bardzo pomagalo




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689014 przez NataliaK
bea gratuluje! zdolna mamuśka z Ciebie ;)

karolinkanice czyżbyś była następna ? :D informuj na bieżąco czy coś się dzieje

kasiak takie jeżdżenie do szpitala i z powrotem to nic fajnego pamiętam, że moja siostra tak jeździła w pierwszej ciązy, jakby nie mogli jakoś pomóc urodzić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689016 przez agniesia
Cześć ciocie:)

Tak rano się przeciągam...jak jestem najedzony i wyspany:)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689019 przez agniesia
Mamusia pierwszy raz położyła mnie na brzuszku...i nawet mi się podobało:)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689025 przez dziubasek
Agniesia cudo, zjadlabym go calutkiego :)

A Dorkiszon cos sie dzisiaj nie odzywa, wczoraj miala skurcze- wiec albo rodzi albo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl