BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #689028 przez agniesia
Kochane ciocie:)

Spójrzcie na mnie, jak słodko śpię:)

Wierzę, że już niedługo będziecie patrzeć na swoje Aniołki jak śpią:)

Moja Mamusia troszkę się wycierpiała, abym mógł wyjść przez ten "mały tunel" na świat...ale strasznie Ją Kocham...:)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689032 przez carmelove
witaj Pati, miło, że do nas zawitałaś :kiss: :kiss: :kiss:
nie ma dnia bym o Tobie nie myślała!

Bea2a gratuluje piąteczki :)))


kurczaki, kolejna mamka ma skurcze :> trzymam za Was Karola i Kasia kciuki!

u mnie nic, ZERO skurczu, ZERo bóli. a gin tak straszył, już 3 tyg temu, że mam sie oszczedzac, że to lada moment, że na bank nie wytrzymam do terminu.

Zaraz sie zabieram za mycie okna a potem podłogi :)
pytałam mojego J kiedy gałezie zaczynamy, spojrzał na mnie dziwnie i mówi mi z wyrzutem "przecież ona tam ma głowe"
...wiec chyba nici z seksów :P

o jaką Seweryn ma zadowoloną buźke :)

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689036 przez Joanna89
Zamówiłam jeszcze kilka drobiazgów dla małej, czekam teraz na paczkę ,byłam w Pepco po nakładki na stół i takie tam:P
A tak dziś wyglądamy



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Sewerynek przesłodki !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689043 przez Joanna89
aa i jeszcze jedno z sesji :)



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689075 przez siwa342
dziubasek dobra jestes ale się uśmiałam,no musze wiadomosci ogladac dzisiaj

Joanna89 nie tylko doła łapie,tak ładnie wygladasz na zdjęciach a ja tylko brzuch fotografuje bo reszta to juz masakra

wkoncu przyszły mi leginsy 3/4 ciązowe bo myślałam że oszaleje w te upały i jeszcze bluzki bokserki normalne nie ciążowe ale za dupe fajnie sięgają :)

No i dzisiaj zaczynamy 9 miesiąc-114cm w obwodzie-i kto tu jest wielorybem :P

no i zaszalałam,kupiłam drogi krem na rozstępy(dobrze że płacili wczasy pod grusza i miałam lewe pieniądze) mam nadzieje ze chociaz troche pomoże bo naprawde jestem załamana

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689083 przez Kamilka22
Joanna na modelke! :D sliczna mamcia z Ciebie!
A wlasnie zamowilas juz wozek? z tego co pamietam to na stokke sie zdecydowalas?

Pati kochana pewnie ze teraz najlepszym lekarstwem bedzie ciaza:) dzielna kobitka z Ciebie :*

Kasiak jeny bidulko jak Cie tam mecza:( nie moga dac Ci kroplowke na przyspieszenie akcji? tak masz jezdzic do nich w ta i z powrotem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #689091 przez Qltoorka
A na FB Lacra wrzuciła fotki dziewczynek :lol: Piękne są!!! :) I, o dziwo, identyczne, pomimo tego, że niby dwujajowe :)

Uuu, Kamilka, a Tobie do terminu został równiutki tydzień... Wypatrujesz już jakichś skurczy? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689101 przez Kamilka22
Qltoorka wlasnie dupa nic a nic! zero skurczy... pobolewa mnie brzuch ale tragedii nie ma...do tego tydz. temu na wizycie szyjka dalej dluga twarda wiec dupa dupa. W piatek ide na wizyte moze cos tam sie rozkreci do piatku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689103 przez agusiaa26
Ale mamy piękne dzieciaczki na forum!! :kiss: :kiss:
Sewerynek boski! I niwe lale jakie słodkie! Lacra ślicze te twoje pociechy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689105 przez Joanna89
Siwa co Ty mówisz! mój brzuszek ma 102cm ,już prawie nic nie rosnie, może już osiągnął swój limit ??? :)

kamilka22 Nie, nie mówiłam ,że decyduję się na STOKKE, jeszcze nic nie zamówiliśmy czekam na wypłatę 15 lipca i pojedziemy kupić. Chyba Quinny nie wiem. Haha wciaż jestem niezdecydowana :D dobrze,że do sklepu jest blisko mozna kupic w każdej chwili:D


Zrobiłam ciasto z truskawkami i koktajl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689114 przez Joanna89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689127 przez Qltoorka
Ja kupiłam w końcu ręczny laktator z Aventu Naturally... Nie umiałam się zdecydować-cięzko tak, nie mając żadnego w tym doświadczenia... Jedna koleżanka odradzała mi kategorycznie elektroniczny laktator, bo jego siła ssania rozwaliła jej całą brodawkę... druga z kolei nie umiała nic odciągnąć ręcznym i polecała elektroniczny... tak więc, chyba co matka to opinia...
Ja jak wypróbowałam na sobie przez chwilkę ten laktator (ale tylko przez chwilkę, bo wyczytałam, że nie wolno w trakcie ciąży uzywać bo można pobudzić akcję porodową) to wydawało mi się, że nic nie ciągnie, że jest za słaby... po takich trzech pociągnięciach wajchą odłozyłam go...i za chwilę jak mnie zaczął cycek boleć i zaczęła delikatnie siara wypływać...więc chyba będzie działał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689144 przez Patrizia
ja tez odciagalam recznym i jak za mocno sobie pociagniesz cyca to boli ale zaraz idzie wyczuc do jakiego momentu trzeba ciagnac i jest oki tylk reka boli i trzeba zmieniac zeby zakwasy sie nie porbily :P ,nie wiem jak to musi bolec elektrycznym ale moge sobie wyobrazic pewnie szybciej ale jakim kosztem




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689147 przez emi87
hej brzuchatki :)
chwile mnie nie było i tyle do nadrobienia :D wczoraj cały dzień bylismy na targach mother & baby i było super! zrobiliśmy sobie darmowe usg 4d (teraz to już wiele nie widać :P) Mila wazy ok 3100 wiec nie jest na szczęście klocuszkiem ufff dostalismy mnóstwo prezentów,próbek,gratisów i katalogów (aż sama byłam w szoku-smoczki, butelki, zabaweczki itp). zakupiłam wreszcie laktator (ostatnia pozycja z listy)-wziełam elektryczny bo w moim przypadku taki mi pani od laktacji polecała. i sporo sie nauczyłam. przewijałam nowordoka (fantom oczywiście), kąpałam, ubierałam, karmiłam piersią (w sensie pozycje hehe), mozna było porozmawiac z położnymi, panią od laktacji, przedstawicielami firm - no ogólem REWELACJA :)ach i panowie mogli poczuć sie jak w ciązy hihi polecam wam jesli będą gdzies u was w mieście te targi. ja sie o nich dowiedziałam na ostatnią chwile :) po nich śmiało moge rodzić i juz sie nie boje pielęgnacji dzidziolka :)

Joanna piekne zdjęcia z sesji!

Madziu gratuluję Ci kochana pieknego Michasia!!! kolejny dżentelmen który podbił moje serce hehe trzymaj sie tam mamuśka :*
no i post o przyjaciółkach-mega wzruszający :cheer:

goldi kochana ty sie odzywaj koniecznie!! zobacz dzidzius pokonał mięsniaka, dał rade i zaraz koncóweczka! więc głowa do góry i ściskam mocno :*

Qltoorka współczuje ci tego "przyjaciela" co ci sie przypałetał - może coś ci w aptece doradzą? albo do lekarza....chyba bez różnicy jakiego, wazne żeby cos zaradzil...

kasiak trzymam kciuki tak mocno że aż bola!!! oby sie rozkręciło!

patrizia super że do nas zaglądasz- tęsknimy tu wszystkie za toba i trzymamy kciuki :* bardzo mnie cieszy że walczysz i dajesz rade-tak trzymaj! a innych nie słuchaj i żyj swoim zyciem, przezywaj wszystko po swojemu i bądź szczęśliwa :kiss:

natalia trzymam kciuki za zaciskanie nóg zeby maly jeszcze podrósl :*

Nika moje kondelencje - trzymajcie sie kochani....

karolinkanice ty tez sie juz rozkręcasz...kurde cos sie tym dzieciaczkom podoba ten czerwiec hehe

bea gratuluje obrony!! wiedziałam ze bedzie na 5 ;) jeżeli sie bardzo martwisz to jedź na ip zrobią ci ktg i sprawdzą czy wszystko ok :)

Marta dobrze, że masz refleks i nic ci sie nie stało!

agniesia a ja znowu tylko acham i ocham nad twoim synusiem :D

kamilka za Ciebie równiez trzymam kciuki bo jesteś tuż tuż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689171 przez moonia154
Agniesiu synuś coraz większy i mężniejszy :) A jaki fotogeniczny :cheer: I pomyśleć, że ja jeszcze dwa tygodnie muszę czekać... Boję się porodu, mimo iż dość skutecznie z Patrizią nas uspokajacie :huh: Może jak rozwinie się akcja to nie będę miała czasu myśleć o tym, co będzie za chwilę :unsure:
Joasiu urodziwa z Ciebie mamcia ;) Co zdjęcie to wyglądasz inaczej i teraz to nawet jakbyś ciut mniejszy ten brzuszek miała... :)
Emi87 zazdroszczę Ci tych targów, na moim pipidówku darmo by chyba szukać takich atrakcji :dry: Ale z pewnością jakby były to chętnie bym się z mężem wybrała :cheer: Tyle pożytecznych rzeczy naraz... :side: A z jakiej firmy ten laktator kupiłaś? Bo ja również ostatnio na ten temat rozmyślałam i chyba na elektroniczny się skuszę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl