BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #701818 przez agniesia
Witam wszystkie ciocie i milego dnia zycze- Seweryn :-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701831 przez agniesia
To znowu Ja w pełnej okazalosci:-)

Witam nowym kolegów i czekam niecierpliwie na koleżanki...hi hi:-)

Wczoraj byłem u pediatry na kontroli i waze 3580 g...Mama z Tatą mówią, że niezły Byczek ze mnie...:-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701882 przez judytejsza
agniesia synek Twoj jest boski:) oby jego oczka zaczarowały reszte ciotek i moze w koncu zaczna sie rozpakowywac:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701927 przez moonia154
Witam ponownie :) Byłam na ktg, ale nie działo się nic specjalnego ;) Raz tylko dostałam mocnego skurczu, a urządzenie zaczęło wariować :ohmy: Położna pocieszyła mnie, że "widać, coś się dzieje, ale to jeszcze nie poród", a ja się zastanawiałam czy mi zaraz wody odejdą :huh: Powiedziałam jej, że lekarz kazał mi brać No-spę forte, ale nie wiem po co. Położna sama się zdziwiła, bo przecież mam urodzić a nie pozbyć się skurczy :ohmy: Po ktg wizyta u grzebologa, który, o dziwo (!) mnie zbadał. Wszystko w porządku- tak powiedział i mam się zgłosić na kolejny zapis w piątek :dry: Mam jednak nadzieję, że urodzę do tego czasu, bo te bóle co mam, to chyba ciut gorsze od tych miesiączkowych (wtedy to chociaż tabletki przeciwbólowe brałam- jak już faktycznie bardzo bolało). Oczywiście, grzebolog spytał czy biorę tą No-spę, a ja cichutko przytaknęłam (oczywiście na odczepne, bo nie mam zamiaru brać teraz takich leków) :dry: Może się dzisiaj rozpakuję...? To chyba dobry dzień do rodzenia...? ;)

Agusia, Dziubasek faceci to chyba jeszcze bardziej są w stresie niż my, ale to dobrze, że się przejmują nami i nie pozostawiają nas samych w cierpieniu :laugh:

Agniesia Sewerynek jak zawsze cudny- myślę, że już niedługo będzie miał kolejnych ziomali :laugh:

Bea2a my to chyba razem będziemy rodzić, bo, póki co, cierpimy podobnie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701930 przez bea2a
moonia154 no ja mam nadzieję, że jedna wcześniej Ci się uda bo ja mam termin dopiero za 1,5 tygodnia, więc mam czas. Życzę Ci, żeby coś się w końcu rozkręciło :) Ta NO-SPA to rzeczywiście dziwna sprawa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701936 przez dorkiszon
Kamilka Gratulacje super, że już jestes po tym wszystkim i już masz dzidzie kochaniutką.
Qltoorka no nareszcie już myślałam, że teraz będziesz tak zajęta , że długo się nie pojawisz.
Wczoraj dziewczyny jak wam pisałam byłam oglądać 2 mieszkania i pierwsze mieszkanie nam siadło odrazu chociaż drozsze niż to drugie. Po remoncie nie ma syfu jakiegoś, mebelki w kuchni nowe, duża lodówka jedynie co to stary piekarnik gazowy, ale wszystkiego nie można mieć za taką cene jak chcieliśmy czyli do 600 zł wynajem. W łazience prysznic, pralka, kibel. Wszystko czyste mimo , że pralka też nie jakaś wypasiona. No i wolelibysmy wanne , ale trudno.
Ogólnie jest to kawalerka z przedpokojem, osobną kuchnią niepołaczoną z pokojem jak to bywa w kawalerkach i dużym pokojem jakieś 33 m 2. Pierwsze piętro w miare nowy blok 4 piętrowy niestety bez windy, ale dam radę. Bardzo duży balkon do tego co tez plusem jest , bo mozna cos tam dac i pranie suszyc póki co. I uwaga nawet nie wiedziałam jadąc oglądać to mieszkanie okazało się , że do teściowej mam 2 min. hahahaha tyle, że oni mieszkają w starej kamienicy.
Także na obiadki bede do niej wpadać i zawsze moge małego blisko podrzucic do babci. Oby tylko nas za czesto nie odwiedzała, ale zawsze moge udac, ze mnie nie ma w koncu to nasze lokum i wypad. Grunt to, że sami na swoim i wszystko po swojemu.
Ciagle mam jeszcze napady doła ciągle myślę o matce, że zostaje sama i , że tyle rzeczy jej zabierzemy czuje wściekłość i wielki żal do niej, a jednocześnie mam wyrzuty, chyba jestem za miekka. Na dodatek mój niechce jej widzieć w naszym mieszkaniu, wcale mu się nie dziwie. Powiedział, że moge sobie ja odwiedzać, ale nawet adresu naszego mam nie podawać. Więc jak urodze i zanim wyjde z maluszkiem to będzie ja targać, że go odrazu nie zobaczy.
Pewnie też będę taka rozklejona po porodzie i jeszcze ta przeprowadzka za kilka dni wszystko na wariata. Przyzwyczajać się na nowo do nowego miejsca, tu dziecko tez nowa sytuacja mam nadzieję, że nie wpadnę w jakaś depresję. Najwyzej siostra meża ma rzut beretem , bo z mamą mieszka to mnie bedzie odwiedzać. Potem jak sobie pomyślę ile mamy rzeczy i to wszystko zmieścić w kawalerce hmm na szczescie gościu daje nam jeszcze piwnice.
No i kasa ja musze wydac na to mieszkanie cala wyplate. Nie było by źle tylko wiadomo na początek procz najmu i czynszu i prowizji dla agentki włascicielowi trzeba dać 1200 kaucji jednorazowo. Plus 400 zł agentka chce. No i czynsz. Jakos to wszystko wyniesie nas 2200 zł na dzien dobry. Także super wydatek jak na to, że zaraz rodze. Potem wszystko co miesiac wyniesie nas za kazdym razem ok. 1000 zł. Tragedii nie ma, ale teraz troche bedzie nam ciezko. Mój powiedział, że nie ma co zwlekać trzeba szybko wypierdzielać, bo chce mieć spokoj.
Aha no i procz mebli w kuchni pokoj jest pusty i tak chcielismy , bo mamy swoje meble jedynie czego nie mamy to łóżka :( będziemy spać ten miesiąc pierwszy na materacu dmuchanym, który dawno temu kupiliśmy nienawidze na tym spac, ale co zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701947 przez emi87
moonia zgadza sie no-spa jest rozkurczowa i teraz nie powinnyśmy hamować skurczy :) współczuje ci z tym lekarzem :dry:
a rozpakowania dzisiaj życze ci kochana z całego serca :*

Kamilka o prosze cóż za obrót sprawy :) Gratuluję!!!! jednak sie udało :) odpoczywajcie dziewczyny - całuje was mocno :*

osobka urocze, że mąż taki zakochany :cheer: to zaraz bedziecie w domciu :)

judytejsza może hormonki do porodu cie przygotowują? obyś na dniach zaczeła rodzić bo nam sie kochana wykończysz :)

dziubasek ale to wizyta po prostu czy cos sie kręci??

agniesia cudny jest :) ty nas tak motywujesz tymi fotkami do porodu hehe

dorkisozn najważniejsze z ejuz macie nowe m , małe i ciasne ale "wlasne". będziecie mogli w spokoju zyć i ukaldać życie :)

a mężowie chyba faktycznie czuja pismo nosem - mój tez dziś kilka razy budził sie ze mna i pytał czy wszystko ok hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701962 przez agusiaa26
Dorkiszonku kochany!! idzcie na swoje, nie patrz na kase, jeśli chce się żyć samemu trzeba płacić :dry:
dwujka mojego rodzeństwa mieszka nadal z rodzicami i dają im ok 200 zł na miesiąc :ohmy: co to jest???
ja sie wyprowadziłam, mieszkaliśmy w kawalerce teraz mamy mieszkanie na kredyt oczywiście i płacimy ok 1300 zł samą rate!! też jest nam ciężko ale co miałam zrobić siedzieć u rodziców albo u teściów i nie mieć swojego życia?? Wole się męczyć, ciężko pracować ale wiedzieć że wszystko co mam dorobliśmy się sami ;)
Będzie dobrze, zobaczysz wszystko się ułoży :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701973 przez Kamilka22
Kochane powiedzcie mi co najlepsze bedzie na krocze? wiem ze byl temat juz ten ale nie pamietam o czym mowilyscie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701977 przez kasiak
Dzieńdoberek :) niuniu najedzony i ululany :) trochę to trwało bo jak zaczął przysypiać to musiałam pieluchę zmienić i bujanie trzeba było zacząć od nowa.
Kamilka gratulacje! Nareszcie już masz poród i niepokój za sobą, a niunię u cyca :laugh: która następna?! B)
Qltoorko mały na początku też jadł częściej, bo mleka nie miałam aż tyle ile teraz. Teraz już może zjeść więcej i je rzadziej. W nocy nawet 4-5h przerwy miedzy karmieniami, a czasem czuwa przez ponad dwie godziny i possie chwilę zasypia i budzi się pokilku minutach na kolejnych kilka łyków. Taka karuzela.

Ostatnio w nocy miałam kryzys, bo malutki marudził. Wzdęcie miał i nie mogło mu się odbić...pieluchę zmieniałam trzy razy, przez prawie 2,5godz nie udało mi się go uspokoić...mąż się w końcu obudził, a ja we łzach :( zajął się dzieckiem, a ja musiałam iść do łazienki się uspokoić. A Sebek jak w końcu zasnął tak spał do rana.

Mama już wróciła na łono rodziny :laugh: dwa dni bez ojca i zaczęło ją nosić. Umyła mi podłogi, okna, pozamiatała na tarasie i schodach...mały tylko mruknął to biegła zobaczyć co się dzieje. Miałam przez to więcej czasu i wyplewiłam sobie ogródek, zrobiłam zaległe pranie, zrobiłam porządki w szafie.
Uciekam na razie bo Sebek się budzi, pewnie pielucha pełna znowu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701978 przez dorkiszon
kamilka tantum rosa na krocze.
agniesia wiem zabulimy to rzecz jasna, ale mamy to gdzies za spokój trzeba płacić.
Na dodatek agentka która nam poszukała mieszkania młoda dziewczyna powiedziała, że juz jesteśmy drugą parą w tym tygodniu co ucieka od teściowej cos w tym jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701996 przez kasiak
Fałszywy alarm pieluchowy :)
Dorkiszon dobrze, że tak szybko udało wam się znaleźć mieszkanie. My od teściowej "uciekliśmy" aż do Norwegii ;) niby wszystko bylo fajnie, ale lepiej mieszkać samemu. Nie wiem jakby się zachowywała teraz, po urodzeniu synka. A brakiem łóżka się nie przejmuj. My po przeprowadzce spaliśmy na dwóch materacach na podłodze, "rozjeżdżały" się w nocy i w praktyce kisiliśmy się na jednym. Potem kupilismy duży materac, ale nie mielismy ramy...ciężkie początki mieszkania na "swoim" puste pokoje i sciany, ale warto się pomęczyć :laugh: mogę biegać goła po domu, sprzatac albo mieć balagan, gotuje i piekę co chce i kiedy chcę, nikt mi nad głową nie wisi i na siłę dobrych rad nie udziela. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702005 przez emi87
kamilka tantum rosa albo mozna octaniseptem psikac - podobno też rewelacyjnie działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702007 przez nala
Kamilka wielkie gratulacje. W końcu udało się :)

Dorkiszon, trzymam mocno kciuki za Was. Lipa z tym łóżkiem, zwłaszcza teraz w ciąży i po porodzie, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dla mnie wyprowadzka od rodziców początkowo w wynajmowanym mieszkaniu to był raj. Tak jak napisała Kasiak. Robisz co chcesz i kiedy chcesz. Później kupiliśmy z mężem mieszkanie na kredyt ale w ruinie, do generalnego remontu. Wszyscy nam tego remontu współczuli a my cieszyliśmy się jak dzieci, że to nasze własne, nasz własny pył, kurz i brud :) Małymi krokami urządziliśmy je i wspominamy to znakomicie. Ciasne, ale własne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702034 przez villcia
Również gratuluję Kamilce oraz wszystkim świeżo upieczonym mamusiom. Życzę duużoo zdrówka!
U nas cisza, mam nadzieję że przed burzą... Standardowo nocka zawalona, ciągłymi wypadami do toalety, bóle okresowe nie ustępują. Wieczorem wizyta u ginekologa i KTG , mam nadzieję że będzie miał jakieś dobre wieści.
Dziś wybrałam się do fryzjera, co by się synuś nie przestraszył matki po porodzie :lol:
Teraz jadę po córę, zapisałam ją na wakacyjną półkolonię, a potem do gotowania i trochę ogarnę w domu. Choć wczoraj miałam taki błysk, że można było z podłogi jeść - dziś już nie ma po tym śladu :lol: Pozdrowionka dla wszystkich!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl