- Posty: 1794
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie Lipcowe 2013
Mamusie Lipcowe 2013
- Joanna89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- karolinap
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 984
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja wczoraj byłam u kuzynki na urodzinach, wróciliśmy spacerkiem z A. koło 23. Była tak piękna pogoda ze żal było dzwonić po taksówkę. Zero wiaterku, cieplutko. A kto wie kiedy Nam się trafi kolejny taki spokojny, romantyczny spacerek
Dzis nocka ładnie przespana, chyba tylko 2 razy pobudka na siusiu ale pewna nie jestem bo robiłam na pol-spiaco
Mój Maz też się martwi, ja mysle ze on śpi a on czuwa
Będąc u kuzynki zapytałam jej czy krótko przed porodem też ją tak pipka bolała? Na co ona: "To dopiero Cię zaczyna tam bolec? Mnie to juz uciskalo od 7 miesiąca."
Jeny, tylko zapytałam czy bolała ją bardziej przed porodem?!
Dlaczego jak się człowiek zapyta o coś doświadczonych matek to nie odpowiedzą normalnie na to o co pytam, tylko wyolbrzymiają zaraz, ze jak to? Dopiero Cię pipka zaczęła bolec? Uuu, to do porodu kawal drogi bo ją bolała od 7 miesiąca.
Ja przecież też czułam rozwieranie "tam" juz dużo wcześniej tylko od wczoraj mnie tak boli jakby Pola byla bardzo nisko a bol taki jakbym sobie pipke obila i miała stluczona.
Oczywiście były też teksty: wyspij się póki możesz
Ale to juz normalne
Mieszkanko juz dziś ogarnięte i czekam na siostrę
Rano byla na jagodach i przyjedzie i będziemy robiły pierogi z jagodami i śmietaną
Mniammm, juz nie moge się doczekac
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agusiaa26
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1027
- Otrzymane podziękowania: 0
Dzoanna matko jak sciskasz sobie brzucholka!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Joanna89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1794
- Otrzymane podziękowania: 0
Jagody mmmm , pierogi MMMMM ! karolonap- nie dobra Ty !
Ja dziś serwuję sobie fasolkę żółtą, pieczoną z kalafiorem i młode ziemniaczki z pomidorem,a co ! Jakoś mam parcie na warzywa.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nala
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 319
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaa26, u nas też był remont robiony siłą rodzinną że tak powiem. I mój ojciec robił i teść i wujek i bracia
Joanna89, faktycznie brzunio niezły. Mi własnie babka w sklepie powiedziała, że mój brzuch wygląda jak duża pierś z sutkiem, bo pępek sterczy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Joanna89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1794
- Otrzymane podziękowania: 0
ale na zdjęciu to wszystko inaczej wygląda:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bisbas
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- mama Dawidka 2009 i dwóch Aniołków 2012 15 tc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- villcia
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 112
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agusiaa26
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1027
- Otrzymane podziękowania: 0
Jejku ale robicie smaka... ja wczoraj jadlam bob pierwszy raz w tym roku, w ogole nie moglam go dorwac ehh faze na fasolke mielismy w tamtym tyg wiec teraz makaroniki z brokulami a dzis pomidorowa z ryzem
Macie racje trzeba wylookac borowek i jagod mniam:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bea2a
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
Polecam!
pasjakobiety.blogspot.com/2013/07/zupa-buraczkowa.html
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Joanna89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1794
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agniesia
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
- Posty: 447
- Otrzymane podziękowania: 0
Mi najlepiej na krocze po porodzie i na szwy, bo byłam cięta pomagały częste sprysznicowanie się letnią wodą, po każdym prysznicu psikałam octinoseptem:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- siwa342
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 583
- Otrzymane podziękowania: 0
2 dni mnie nie było i tyle czytania
W poniedziałek byłam u gin i szoku dostałam,mała w 3 tyg z niecałych 2400 na 3220 g urosła,niezły klocek się robi,a wyjsc nie chce a teraz miałabym pomoc od męża a potem będzie lipa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- villcia
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 112
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Qltoorka
-
- Wylogowany
- Moderator
-
- Posty: 1614
- Otrzymane podziękowania: 0
Niech Ci Bóg to w szybkim przyjściu Poli na świat wynagrodzi
W związku z moją nieobecnością, za co bardzo przepraszam-teraz już będzie mi duzo łatwiej na bieżąco wszystko czytać-nadrabianie tylko jest zawsze nie lada wyczynem - będzie grupowo niestety....
GRATULACJE WSZYSTKIM NOWYM MAMUŚKOM!!!!
Trochę Was się nazbierało w przeciągu tych kilku zaledwie dni...
Niby wczesniej bez problemu pisałam z telefonu w szpitalu, ale potem jak mały wisiał non stop na cycku i wciąż był głodny, bo ja pokarmu jeszcze tak nie miałam to nie umiałam tymi kneflami na komórce operować
NataliaK, wspólczuję sytuacji, że nie możesz jeszcze przytulić synia...Ale bądź dobrej myśli, kochana
Witam nowe ciążówki na naszym forum
moonia154, pytając o magnez przypomniałaś mi, że podczas parcia dostałam cholera skurczu łydek...czujesz? w TAKIM momencie????
dorki, jezuuuuu, takie akcje Ci matka odstawia w tak ważnym dla Ciebie momencie...
Joanna89, ten masaż krocza i ćwiczenie mięśni Kegla to kurde chyba jakaś bujda...
Kamilka22, Tantum Rosa na krocze, ja sobie psikam, bo dotknąć tam się nie mam zamiaru, o nie...
kasiak, no i u mnie zaczyna się normować... Śpi jak suseł po karmieniu, widzę, że teraz zaczyna mi aż tryskać... cała noc przespał, a ja musiałam pokarm odciągnąć...Jejku, w końcu, bo w szpitalu przeżywałam kryzys i czułam sie winna jak latałam na noc po butelkę modyfikowanego, o czym żaliłam się magdzie w smsach...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











