BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #702369 przez karolinkanice16
dokładnie i mój syn tak samo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702375 przez karolcia84
judytejsza trzymam mocno !!!! daj znac co i jak POWODZENIA choć pewnie już masz maluszka przy sobie !! :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702376 przez karolcia84
a mnie tutaj nie ma :(((( gabrysia 22.07.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702381 przez emi87
Patrizia pewnie że chcemy wiedzieć!! my cie tu ciągle dopingujemy! daj znać jak już będziesz miała wyniki :) trzymamy kciuki :)

judytejsza dasz rade! buziaki

karolcia Qltorka wpisze Gabrysie w tabelke-tylko trzeba jej chwilke czasu dać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702382 przez bea2a
Judytejsza powodzenia na porodówce. Wreszcie się doczekałaś :) Czekamy na relację po wszystkim.

karolinkanice i siwa
i na Was przyjdzie pora. W końcu jeszcze macie chwilkę do terminu :)

dziubasek a dlaczego CC jeszcze przed terminem? Masz jakieś wskazania?

Qltoorka bardzo fajnie, że udało Ci się nadrobić i dzięki Tobie widać jak ładnie tabelka się zapełnia. Niektóre z mam z tabelki to chyba dawno się nie odzywały i ciekawe czy w ogóle się odezwą jeszcze.

magdalenagal fajnie, że znalazłaś czas dla nas. Miło się czyta Twoje opisy macierzyństwa.

Uniuni gdzie jesteś????? Coś dzisiaj się nie odzywasz? Czyży porodówka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702391 przez dziubasek
Judytejsza no to siup o będzie dzidzia :) powodzenia kochana
Bea2a wola zrobić wcześniej... Boja się ze Pindzioszka znowu zaklinuje się w kanale różnym i ciężko będzie ja wyciagnac(Miss miała spłaszczony nosek i do tej pory ma znamie na glowce)
Madzialenka dziubasy tęsknią za toba :( wysciskaj mojego zienciunia :laugh:
Patrizia kochana ja oczywiście czekam na wieści od ciebie :)

Dziewczyny czy was też tak piczki i brzuch bolały po tym masażu szyjki, ja seryjnie ledwo chodze :angry: ( strach pomyśleć jak to boli po sn)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702401 przez villcia
judytejsza no to super, życzę szybciutkiego porodu, abyś za chwilę tuliła swoje maleństwo :) Trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702423 przez karolinkanice16
bea2a ja według OM termin mam na dziś a według USG na piątek :D więc mój już mógłby się zdecydować

dziubasek mi GP mówiła że ten masaż czasem boli a czasem nie i nawet najlepsza położna czy lekarz nie zagwarantują, że boleć nie będzie. Współczuję, trochę się nawet cieszę, że mnie to dzisiaj mnie ominęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702432 przez nikita
siemka siemka Informuje ze urodziłam :lol: :lol: :lol: :lol: w niedziele waga 3400 a 59 długi foteczki wkleję jek bede miała więcej czasu bo narazie na wariackich papierach muszę wpaść w rytm :silly: :silly:
poród jak poród boliiii ale trwał tylko 1,20godz wczesniej odeszly mi wody ale nie było skurczy wiec dali kroplówkę o 5 a o 6,20 miałam juz Olka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702442 przez moonia154
Judytejsza Kochana i trzymam kciukaski za pozytywny rozwój sytuacji :laugh: Życzę Ci lekkiego i szybkiego rozwiązania! Dawaj znać jakby co :blink: Ściskam serdecznie :kiss:
Nikita gratuluję serdecznie :) Ładny Ci się trafił bykasek :laugh: Dobrze, że się długo nie męczyłaś :huh: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702446 przez karolinap
Qltoorka - nie ma za co :) ale moze mi to Pola wynagrodzić ;)

Judytejsza - doczekalas się! Trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)

Nikita - Gratulacje!!!

Dziubasek - wspolczuje tego masażu skoro tak boli. Ja też się ostatnio zastanawiałam co to bedzie za bol po sn. Oby ten octanisept złagodził ból!
A ile wogole goi się krocze? ;)

Uniuni - no właśnie, gdzie się podziewasz? :)

Patrizia - oczywiście ze czekamy na wieści od Ciebie! I caly czas jesteśmy z Toba Kochana! :*
Nawet moja siostra się dzis o Ciebie pytała wiec posyłam pozdrowionka :)
Wiadomo, większość naszych rodzin (no moja na pewno) choć na forum nie zagląda to pyta co słychać u lipcoweczek ;)

Pierożki zjedzone, maz dziś dłużej w pracy wiec została tylko jedna porcja dla Niego. Ale na pewno jeśli ktoras ciężaroweczka by chciała to odstąpi - dobry chłopak z Niego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702459 przez dziubasek
Nikita gratulacje kochana :laugh:

Ja Wam powiem ze u nas to same szczesciary :) malo ktora przezyla traume podczas porodu :) no i lecimy jak burza :laugh: .... Mam nadzieje ze do poniedzialku mnie ruszy bo wcale mi sie nie usmiecha to cc ale coz dla Pindzioszki zrobie wszystko :)

Mnie ten masaz szyjki az tak nie bolal(byl lekki dyskomfort ale bez tragedi) bolec zaczelo pare minut po nim(oni mi mowili ze tak moze byc- ale nie myslalam ze az tak) ledwo chodze ale przed chwila jeszcze wypralam spacerowke mojej Miss i wyczyscilam basen :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702468 przez karolinap
Mam wieści od Jamaici, ze jest z Mikim nadal w szpitalu. Maly ma podwyzszone bialko spowodowane infekcja okoloporodowa i musi dostac antybiotyk ;( takze jeszcze ok. 5 dni w szpitalu ;( nie ma jak zajrzec do Nas na forum :(

Zdałam jej relacje z porodów które były na dniach zeby byla na bierzaco :)

No i oczywiście życzymy zdrówka Mikołajowi!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702469 przez dziubasek
Jeju biadactwo- jak ona funkcjonuje bez lali? :(
Ja juz uronilam kilka łezek jak sobie uświadomiłam ze w poniedziałek będę musiała rozstać się z Miss :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702475 przez karolinap
w odpowiedzi na ilość porodów i krótkie sprawozdanie Jamaica napisała:

Jeju ale sie dzieje na forum ;) Gratuluje wszystkim rozpakowanym i trzymam kciuki za oczekujace na swoje dzidziusie Lipcowki ;) zaluje ze nie moge byc z Wami w tych chwilach, ale teraz Miki jest dla mnie najwazniejszy. Dziekuje Wszystkim za gratulacje, jak tylko bede mogla to sie odezwe na forum! Buziaki dla Wszystkich ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl