BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #710469 przez uniuni
Karolinap dobrze, że przynajmniej coś kreatywnego ;) Czekanie samo w sobie nie jest takie złe, tylko świadomość, że 'coś' może się wydarzyć lada chwila. Te wypatrywanie sygnałów, wsłuchiwanie się w ciało..chciałabym, żeby mi ktoś skłamał na początku ciąży i powiedział, że termin na 30lipca :) To by teraz takiego ognia z dupy nie było :laugh:

To jutro zobaczysz Polę?

Bea ja mam wizytę u rodzinnego we wtorek i tylko wyśle wiadomość do szpitala z informacją, że jestem tydzień po terminie. Wtedy znowu mam czekać na datę i godzinę kiedy mam się stawić do szpitala :) Ach cierpliwości, gdzie jesteś gdy nie jesteś ze mną? :silly:

Dziękuję Kochane, że jesteście :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710475 przez Marta27
to czekanie jest najgorsze a od piątku mają przyjść upały

mnie też wyskoczyły rozstępy odkąd brzuch zaczął mi opadać a tak to nic nie miałam i się smarowałam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710477 przez mycha7
Kochane chyba ja jestem najbardziej przeterminowana! i muszę czekać do wtorku :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710480 przez bea2a
mycha a Ty ile już po terminie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710484 przez mycha7
Od 13 lipca tj 8 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710487 przez dziubasek
Mycha ja nie wiedziałam ze tyle trzymają po terminie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710488 przez dorkiszon
No to widzę , że w temacie jestem ja jutro idę na KTG.
Z tego co mi lekarz mówił po tym KTG jeśli nic to 29 lipca wywołanie.
Też mam jakieś doły i boje się. Brzuch to mnie cały dzień swędzi, aż sie podrapałam nawet nie wiem kiedy do krwi i teraz mam taki podrapany brzuch , a jutro badanie haha fajnie wyglądam.
Na szczęście jutro mój ma cały dzień wolne i dopiero idzie na nocke wieczorem więc ma mnie kto zawieźć na to KTG będzie mi raźniej, bo tak bym musiała sama się zawieźć.
Teściowa do mnie zadzwoniła i właściwie cały dzień tam dzis byłam jakos niechętnie szłam, ale stwierdziłam, że mam sie dołowac sama w domu to wolę iść.
No także tak to u mnie wygląda.
Karolinka ty juz tydzień po terminie to chyba wywołanie ci zrobią, bo nie ma wyjścia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710498 przez mycha7
Podobno do 42 tygodnia ciąży to norma.
Też bardzo się martwie, że już tyle po terminie ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Lekarz wyliczając mi datę nie brał pod uwagę tego, że okres miałam co 30- 31 dni i to także przesuwa termin o kilka dni do przodu i tym się pocieszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710508 przez karolinap
Mycha7, to rzeczywscie wiesz co czuje bo jestes jeszcze o jeden dzien do przodu :(

No ja ide sie wykapac i spac, bo taki dol mnie zlapal teraz ze tylko mojemu A. sie udziela a biedny tez nie moze nic zrobic. Glaszcze brzuch i prosi Pole zeby wyszla bo mamusia jest smutna, ale corcia nie slucha. Moze jutro bedzie lepszy dzien.

Uniuni - nie, USG chyba nie beda mi robic wiec jej nie zobacze, tylko uslysze jej serduszko na KTG i od zapisu KTG zalezy czy jutro juz zostaje w szpitalu czy na spokojnie we wtorek bede miala przyjechac.

A tak prezentuje sie przyszla Mama wkraczajaca w 41 tydzien:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710512 przez uniuni
Mycha tutaj też trzymają do 14dni po terminie..terroryści normalnie! Dlaczego Twój suwaczek nas oszukuje? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710513 przez mycha7
Karolinap wyglądasz kwitnąco :)

Ja na buzi jak spuchnięty buldog już wyglądam. Też mam nadzieję, że do wtorku urodzę sama bo wywoływanie mi się nie uśmiecha :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710515 przez pasal
Niestety obie mają kolki, najpierw zaczynała płakać Zuzia a za 5 minut dołączała Gabrysia, to była masakra. Na szczęscie kopelki, leżenie na brzuszku i suszarka działają.

jeżeli chodzi o długość to 42 - Zuza 44 Gabrysia. Gdzie mogę znaleść tą tabelkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710534 przez siwa342
karolinap wiesz ciąża ci służy ale ja już też najchętniej pozbyłabym sie brzuszka

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710572 przez karolinap
Siwa - dziękuję ale też juz bym się go dawno chętnie pozbyła - 3 tygodnie temu, wkraczając w 38 tydzien ciazy :)

Pasal - tabelka jest pod każdym wpisem Qltoorki (pokazywarka -lipcowki) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #710600 przez mycha7
Hejka.
U mnie od wczorajszego wieczora leci ze mnie jakiś śluz, który przypomina gluty :laugh: Nie wygląda to na czop ale może to jakiś zwiastun końca ?? Mam nadzieję, że dzisiaj najpóźniej jutro rano pojadę na porodówkę.
Jak starszy synuś wstanie biorę się za sprzątanie i przysiady w rozkroku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl