BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #710786 przez bea2a
Melduję się 2w1. W nocy miałam jakieś dziwne skurcze jelitowe chyba ale od rana nic mnie nie boli i nic się nie zapowiada. O 17:30 mam wizytę u lekarza i zobaczymy co powie. Księżna zaczęła rodzić? A myślałam, że poczeka na mnie :laugh:

Jak byłam w szpitalu w czerwcu to pytali mnie czy nie było problemu z ustaleniem wieku ciążowego bo dzidzia mała, więc zastanawiam się czy to nie powód tego, że jeszcze nie urodziłam. Może faktycznie kilka dni później powinna się urodzić bo w końcu termin z daty miesiączki jest orientacyjny :unsure:

Oficjalnie już nasze nienarodzone maleństwa będą spod znaku LWA, więc już mi teraz obojętny dzień. Córcia będzie miała taki sam znak jak mamusia :) A miała być raczkiem jak tatuś :)
Ach jakie to wszystko pokręcone...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710801 przez siwa342
Mam piękny suwaczek ale chyba sie nie sprawdzi... no mamy jeszcze troche dnia wiec sie okaże,ale nadzieje straciłam

Teraz to chyba będziemy ze szpitala wiadomości pisac jak nas usadzą, ja idę w środę jak nic do tego czasu nie bedzie sie dziać

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710858 przez dziubasek
Bisbas ja tez czuje bol podczas karmienia(moze nie az tak mocno jak ty ale boli :angry: ) BByla wlasnie u nas polozna i jej pytalam, powiedziala ze to trzeba przezyc(po okolo 4 tygodniach powinno przejsc) a jesli nie to do gp i on mi da leki rozkurczowe tylko wtedy z karmieniem finito :( ....

A moja Julcia w 10 dni przytyla 190gram(zostalam pochwalona jako dojna krowa ;) moje mleko jest super wartosciowe :) )

Ciezaroweczki meldowac mi sie tutaj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710863 przez mycha7
Dziubasku u mnie cisza :(
Pomasowałam sobie sutki (bo tak mi kazały położne przy poprzednim porodzie) na skurcze i bez rewelacji. Może dwa skurczyki w nagrodę.
Chyba jednak nie urodzę w najbliższych dniach :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710865 przez dorota_k123
Ale tu dzisiaj cisza... Czyżby wszystkie rozpakowane mamusie na spacerkach z maluszkami, a nierozpakowane na porodówkach walcza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710866 przez yuki
My w łikend byliśmy na wsi. Brzuszek mi się stawia i przynajmniej raz dziennie boli mnie podbrzusze i krzyż - ten to najczęściej wieczorem. Ale była piękna pogoda więc od rana do wieczora chodziłam, chociaż tyle. Pierwszy raz też zabraliśmy ze sobą torbę :) W drodze powrotnej prowadziłam samochód i dwa razy myślałam, że będę musiała zaraz zjechać na pobocze - brzuch mi bardzo twardniał a córa tak się rozpychała, że nie wiedziałam co robić żeby przestało boleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710870 przez uniuni
Marta, Karolinap pięknie wyglądacie :)

Karolinap przykro mi słońce :kiss: Domyślam się jak się czujesz, bo pamiętam jaka to była ulga gdy nam powiedzieli, że jednak nie wywołają i że dają nam tydzień na podtuczenie Paprocha..
Zrozumiałe, że chciałabyś, by 'to' się samo rozwinęło - tak jak piszesz - spontanicznie, dlatego tulam Cię mocno i mam nadzieję, że szybko pogodzisz się z decyzją lekarza :kiss: :kiss: :kiss:
Polcia jutro będzie już z Wami, a i teraz będzie bezpieczniejsza poza brzuszkiem niż w nim :)

Mycha no dajesz! Czekam na to co ten śluz Ci przepowie :) Czytanie ze śluzu powinno być bardziej rozpowszechnione :laugh:

Dziś jest jedyny dzień w którym nie chciałabym urodzić więc robię nic :) 22.07 to tragiczny dzień w Norwegii przez tego cholernego Breivika, co dzieciaki wystrzelał na wyspie.. dlatego plackiem leżę - nigdzie się nie ruszam aż do 21:00 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710877 przez judytejsza
witam mamcie:)

my po wizycie, na ktg pojawiały sie skurcze, połozna powiedziała ze cos tm zaczyba sie dziac. Po ktg była wizyta i dostałam rowniez wspaniały kwitek z napisem SKIEROWANIE (tak jak karolinap) tylko ze na srode mam sie rano stawic. Rowniez jestem zawiedziona bo nie wiem co teraz, miało byc naturalnie i samoistnie a tu chyba na to wyglada ze zaczna indukowac porod. No chyba ze sie rozkreci bo wczoraj i dzis cały czas skurcze ale nieregularne. Daj mi boze zeby sie samo zaczeło. Bo lezenie w szpitalu nie powoduje usmiechu na buzi:( Ładnie prosze synka o wyjscie , tymabardziej ze jest po terminie tydzien i dupa, chyba sie pogniewał...3majcie prosze kciuki zeby wszystko było dobrze:)

reszcie mam rowniez zycze szybkiego porodu, rozumiem ze juz wam ciezko ale czego sie nie robi dla tch naszych dzieciaczków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710880 przez karolinap
Uniuni - Data rzeczywisvie w Norwegii no i wogole do milych wspomnien nie wraca wiec masz racje - tyle juz wytrzymalas to i do 21 poczekaj :) po polnocy Nils moze przychidzic na swiat :)
no przykro mi trochę, chciałam zeby było inaczej, naturalnie a jutro mnie pewnie juz podłącza pod kroplówki i się zacznie ból i wywoływanie. Najgorzej jak bedzie słabo szło i cc :( oby nie! To był scenariusz który nawet przez myśl mi nie przeszedł a teraz jestem coraz bliżej cc :|
Powoli się oswajam z ta myślą, ze juz jutro idę na oddział.
Spodziewałam się tego ale jakoś nie moge w to uwierzyć.
Juz prawie wszystko posprzatalam, torba czeka, wiec czas na ostatnie popołudnie we dwoje z A.
Na obiad chyba zamówimy jakiegoś fast-fooda, bo mam dziś ostatni dzień na to :)
Później szpitalne jedzenie, no a przy karmieniu to zobaczymy jak bedzie :)
Wieczorem moze na gałąź ;) co ma być to bedzie ;)

Ale oczywiście za wszystkie nierozpakowane mamusie trzymam kciuki, ze coś Wam się ruszy naturalnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710881 przez MlecznaMama
Witajcie!
Gratuluje rozpakowanym Mamusiom :) i życzę wszystkiego dobrego!

Ja również czekam. Bylam na KTG w sobotę, pojawiały sie skurcze na 60% raz za czas, lekarz powiedział,że powinno rozwinąć się do kilku dni. Jeśli nie to także muszę się zgłosić do szpitala,ale w sobote.Zobaczymy jak będzie :)
pozdrawiam buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710889 przez mycha7
Ja jutro na 13 na KTG. Pewnie prócz wysokiego tętna Maluszka na ekranie nie wyjdzie nic innego. Ciekawe czy da mi także skierowanie do szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710890 przez Kamilka22
Czesc Mamcie!!

U mnie dzisiaj upał więc dopiero wieczorkiem na spacer z Małą wyjdę żeby nie w ten skwar.

Mamcie z brzuszkami trzymam kciuki żeby Wasze dzieciaczki się zmobilizowały i zdecydowały się na wyjście :)!!! czas najwyższy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710904 przez kaska1982
Hejka :)

No jaki zastój w porodach... No dalej dzieciaczki, wychodzić na ten świat i dać mamusiom odetchnąć :P

Bibas ja karmie od poczatku piersia i powiem ci ze ja wcale nie odczuwałam bólu przy kurczeniu sie macicy, wogole jakos tak bezbolesnie przechodze ten połóg. żadnych jakis dolegliwosci poza tym ze ciagnie mnie rana po cesarce, ale bardziej ta w srodku :/
Wiec nie pomoge chyba za bardzo :dry:

My własnie po spacerku i teraz cycujemy :P Mały chyba przez ten upał jakos tak słabo ciagnie i przysypia przy cycku :P no i dzis pierwszy dzien bez taty, bo musiał wrocic do pracy :(

Mamy wiecie cos o tradziku noworodkowym? bo my chyba to mamy :(

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710907 przez magdalenagal
Kochane Mamy :-) Sercem i Ciałem jestem z Wami. Na bieżąco śledzę co u Was, ale zebrać się żeby napisać jest mi dalej trudno- między karmieniami sprzątam, oporządzam dom i siebie albo odsypiam. Muszę się jeszcze wiele nauczyć żeby mieć czas na wszystko.

Oczywiście gratulacje dla rozpakowanych Mam :-) Buźki dla Was i Waszych Dzieci.

A 22 lipca to dobra data na urodziny- wiem po sobie ;-)

Wczoraj moje Słoneczko skończyło 4 tygodnie i tym samym z noworodka stało się niemowlakiem. Ależ ten czas ucieka! Zrobiłam sobie małą wycieczkę sentymentalną do postów z czasu kiedy byłam w szpitalu. Cudownie się je czytało. A emocje! Jak przy powieści sensacyjnej- normalnie chciałam pisać w przeszłość posty dla Dziewczyn które już wtedy czuły skurcze ile jeszcze pochodzą w ciąży... ;-)
Trochę mi smutno że moje Dziecię tak szybko rośnie- jeszcze niedawno był maleńki i kruchy. Dziś jest równie mały ale zaczyna podnosić główkę, zaczyna poznawać nasze głosy, reagować. Patrzę na Niego i te "wróżby" że nie obejrzę się i dorośnie stają się realne. Myślę że dobrze byłoby żeby ktoś opatentował możliwość zamknięcia zapachu takiego maluszka w słoju i wąchanie go kiedy dusza zapragnie. Dla zachowania najlepszych wspomnień na pewno zostawię jakieś znamienne ciuchy Małego. Znając siebie, za parę lat będę nad nimi płakać ;-) Starzeję się i robię się sentymentalna :blush:

Tak wyglądamy po 4 tygodniach wspólnej egzystencji ;-)
(sepia celowa- Matka wygnieciona jak psu z gardła wyjęta, cienie pod oczami, cera blada... Z włosami niestety nie dało się nic zrobić ;-) )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710908 przez agusiaa26
judytejsza, karolinap nie zawsze jest tak jak byśmy chciały, ważne że już macie skierowania i niedługo będziecie tulić dzieciaczki;) może następnym razem uda się naturalny poród :)

ja myje okna i sprzątam, brzuch twardy ale nic wiecej sie nie dzieje, jutro mam wizyte ciekawe co mi doktorek oznajmi ;)

uni leż cyckami do góry i relaksuj się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl