BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #710613 przez karolinap
U mnie nic. Byłam juz na ktg. Przez 45 minut tylko 2 skurcze - jeden 120 i jeden 100 :(
Położna powiedziała, ze widocznie dzidziuś nie jest jeszcze gotowy.
Teraz czekam w kolejce do doktora.
Czekam jak na wyrok - co dalej? :(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710622 przez mycha7
karolinap a jest szansa że położy Cię do szpitala i wywołają? Czy będziesz leżała i czekała wna naturalne rozkręcenie akcji?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710625 przez karolinap
Położna powiedziała, ze raczej lekarz da mi skierowanie na jutro do szpitala i juz wyjdziemy rozpakowani ale co on zadecyduje to się okaże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710630 przez mycha7
A u mnie pojawiły się nitki krwi w śluzie więc to chyba czop taki dziwny mi odchodzi. Z pierwszym wyglądał on całkiem inaczej i odszedł 2 godziny przed porodem.
Może jest szansa że zakończę dziś tą nierówną walkę z ogromnym brzuszkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710635 przez Marta27
karolinap to niebawem będziesz miała Polę przy sobie

mycha7 prawdopodobnie to ten czop informuj nas

A u nas nadal cisza u mnie nawet czop jeszcze nie odszedł chyba że go przegapiłam

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710637 przez karolinap
Mycha7 - no trzymam kciuki, ze to dzis! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710673 przez agusiaa26
Mycha7 super wiesci:):) trzymam kciuki zeby wreszcie cos ryszylo:)

Karolinap daj znac co lekarz zadecyduje, bidulko mam nadziehe ze i ty zaraz przywitasz mala ksiezniczke ktorej sie nie spieszy na ten piekny swiat ;)

Tez niedlugo oszaleje albo oleje temat i nie bede sie stresowac, mianowice od tej pory jak wam pisalam ze wyszly lekkie rozstepy to do poznej nocy wylazly nastepne.... masakra jakas juz widze jak siostrze powiem i bedzie lament ze: a nie mowilam zebys sie smarowala!! Tylko ze sie smarowalam, mialy wyjsc to wyszly szkoda tylko ze pierwsze od synia:(

Wstaje, ogarne sie i tez sprzatam mieszkanie, jutro moja mamuska przyjezdza pomoc po porodzie tylko zobaczymy czy wnuczek wyjdzie o czasie;)

Karolinap Mycha7 czekamy na relacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710689 przez agusiaa26
Karolinap wiadomosc dla Poli: jak podaja media, rozpoczal sie porod Ksieznej Kate wiec Myszko mozesz smialo wychodzic, wiem ze czekalas na ta date ;) ciotki czekaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710697 przez mycha7
Agusia dobre wieści bo mój Aleksander też czekał na Księżną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710716 przez karolinap
Dostałam skierowanie do szpitala na jutro na 8:00.
Jak wyszłam z gabinetu - emocje wzięły gore i miałam łzy w oczach. Sama nie wiem czemu chciało mi się płakać dostając ten kwitek :(
Chyba inaczej sobie to wyobrażałam, miało być spotnanicznie, jakoś inaczej a tu skierowanie i szpital.
Byłam na zakupach, teraz zrobiłam listę co posprzątać bo to mój ostatni dzień a wrócę juz z Polą. Chce posprzatac po swojemu, bo A. co prawda balaganiarzem nie jest ale chce przygotowac wszystko po swojemu. Maz juz jedzie z pracy zeby spędzić ze mną ostatni dzień z brzuszkiem.
Agusiaa26 - mnie też swędzi brzuch i rozstępy idą coraz dalej :( smarowalam cala ciaze kremem przeciw rozstepom a i tak wyszly. Kupiłam dzis bio-oil i bede teraz smaorwac nim te które juz powstały. 40zl to nie majątek a moze jakoś pomoże póki są świeże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710720 przez dziubasek
Mycha i Karolina trzymam kciuki za was :)
A mnie wkurzało jak mi tutaj sąsiedzi mówili ze może uda mi się urodzić w ten sam dzień co royal baby :angry: odpowiadałam ze to oni powinni być dumni jeśli urodzą w ten sam dzień co ja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710735 przez dorota_k123
Na wczoraj miałam termin i nic się nie zadziało i nic się nie dzieje...
Ale upał byłam już na spacerku no i dzisiaj w planie pierogi z jagodami ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710749 przez patrysia305
hej

Karolinap pięknie wyglądasz ciąża ewidentnie Ci słuzy.

My właśnie cycujemy.
Wczoraj wybraliśmy się do juraparku na spacerek, jednak maluszek nasz kochany dostał ataku kolki
masakra biegliśmy przez całe miasto mały wył z przerwami, spał skecał sćię i płakał - tak mi go było żal. Od razu kupiłam herbatkę koperkową. jednak nie chciał nawet jej zassać, nawet jedzenie ominął. :(
Dawałam mu cały czas bobotic i jak widać nie jest on dla niego super. Za to gorąca pieluszka na brzuszek i srutek poszedł odrazu. Później jednak nadal go trzymało i podałam mu środek delicol dałam 4 kropelki i przeszło mu.
Ja myślałam że kolki tylko wieczorami się pojawiają a tu niespodzianka.

Dziś kolejny dzień sami - maż po 4 tygodniach w piątek wrócił do pracy. Więc koniec moich labów - śniadanko i obiadek trzeba zrobić nie ma co - naszczescie Tymuś mi narazie na to pozwala.

Pascal jaki to patent z suszarką??



pozdrawiamy nasze kochane ciotki te rozpakowane i te których dzieciaczki lubią być w brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710766 przez Nikaa
dziewczynki trzymam kciuki za nierozpakowane mamusie :)
u nas kolejny upalny dzień więc Mikuś w body śmiga :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710782 przez bisbas
My nadal w szpitalu czekamy na decyzje tych angielskich konowalow

mamcie rozpakowane mam pytanie odnośnie odczowanego przez was bólu kurczenia sie macicy bo ja przechodze to strasznie i prawie wyje podczas karmienia bo nie.dosc ze mała strasznie zmasakrowala moje sutki to jeszcze te ataki kurczenia sie macicy podczas dawania papu pytalam tych kretynkow tutaj ale powiedzieli ze to normalne i im wiecej ciaz tym bardziej odczowalny bol kurczenia sie macicy i czy chce paracetamol a ja odczowam te bole tak samo jak porodowe w srodkowej fazie bol w skali 0 do 10 na ok 7 dlatego zdarza mi sie wyc przy karmieniu probowalam z nospa ale nie pomaga , z gory dziekuje za rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl