BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #520638 przez kaska1982
Kamilka gratulacje :) jestes chyba pierwsza, która ma lekarskie podejrzenia co do płci Dzidziusia :) pewnie jestes mega szczęśliwa, co? Jak ja Ci zazdroszczę :)

cały wieczór próbuje posłuchać Maluszka i teraz już jestem prawie pewna że ta moja "lokomotywa" to dzidzia :) i chyba nawet słyszałam coś więcej... ;)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520676 przez MadMar
kaska1982 oj chyba nie pierwsza, kilka z nas już pisało o płci :D
U mnie na 80% też dziewczynka :)

Kamilka- gratuluję, cieszę się że wszystko dobrze! i tak powinno być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520819 przez emi87
Kamilka gratuluje zdrowej dzidzi :) ja wiedziałąm że musza być same dobre wieści :P

zjechałąm wczoraj do wyrka o 1 w nocy :dry: padam na pyska i chce spaaaaaac B) ale niestety do pracy rodacy wrrr :P dziadkowie szczęśliwi - jedni i drudzy :) teraz byle do przodu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520835 przez sloneczko33
ja juz nie nadazam za wami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520837 przez emi87
a co sie stało słoneczko??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #520911 przez Kamilka22
Hej:-) Dziekuje bardzo Wam :-) teraz kolej na nastepne mamuśki! Ja mam wizyte nastepna 18 stycznia. Dosc szybko ale ta wczorajsza wyszla jako dodatkowa na to badanie genetyczne bo jak bylam w grudniu to dzidzia za mala byla. Musze zrobic badanie moczu i krwi i przyjsc z tym 18. Wiec szybko znowu zobacze moja niunie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521028 przez Qltoorka
Kamilka22, gratulacje! :)
Gdzie te zdjęcia bobasów z ostatnich USG???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521086 przez Jamajka
Kamilka i emi GRATULUJĘ WAM BARDZO :)Super wiadomości, spokój w serduszku :) Kamilka ja mam następną wizytę dzień przed Tobą bo 17-tego :) A wczoraj wieczorem poszłam po zwolnienie, bo o mały włos bym zemdlała w pracy! Nie wiem o co chodzi, ale ogólnie chyba gorzej znoszę tą ciążę od pierwszej! Jak już pisałam jestem przedstawicielem handlowym i się intensywnie w ciągu całego dnia przemieszczam samochodem. I wczoraj tak się źle czułam po tym 'incydencie', że bałam się wsiąść do auta :( Dobrze, że za kierownicą nie zaczęłam cierpnąć i odpływać, bo dopiero by było! Postanowiłam nie kusić losu, żebym sobie nie musiała kiedyś pluć w brodę.. poszłam po zwolnienie i od dzisiaj odpoczywam!!

Tylko lekarz w 8 tygodniu robił mi cytologie i wczoraj pokazał mi wyniki, że jakieś liczne stany zapalne wykryto i będę musiała powtórzyć cytologię po kuracji przeciwzapalnej. Mam jakieś globulki przez 6 dni aplikować.. Boziu, cały czas mnie dręczy jakiś niepokój. Niby wszytko dobrze, a ja jakaś niespokojna jestem. Może sobie do głowy nabrałam, że jak w pierwszej ciąży do samego porodu skakałam jak sarenka to teraz jak tylko coś mnie strzyknie czy omdli to ja już zestresowana chodzę!..
ehh.. z babą w ciąży. Nie dogodzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521099 przez Jamajka
aaa... nie wiem jak jest z tą płcią, że niektórzy lekarze już coś widzą, ale mój lekarz powiedział, że jest jeszcze za wcześnie, bo na tym etapie rozwoju, narządy płciowe i chłopca i dziewczynki wyglądają tak samo... najbardziej wiarygodna ocena płci jest w okolicach 18-20 tyg :)Więc ja bym się tam nie nastawiała na nic konkretnego, bo często wizja lekarza co do płci się w trakcie ciąży zmienia :) Choć wiadomo, że może się potwierdzić, bowiem możliwości są tylko dwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #521149 przez dziubasek
Kamilka22 gratulacje, wiedzialam ze bedzie wszystko ok :laugh:
Jamajka mi polozna powiedziala ze druga ciaza jest o wiele ciezsza w przejsciach od pierwszej(niestety nie umiala mi wytlumaczyc co na to wplywa)
Ja tak sobie Was czytam i dochodze do wniosku ze im czesciej macie wizyty to tym bardziej sie stresujecie i przezywacie. Ciezarowki pora wyluzowac i zaczac sie cieszyc tym stanem :laugh: , najgorsze juz za nami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521178 przez dorkiszon
Wspaniale Kamilka gratuluje. Ja jutro idę, a w piatek na to prenatalne z mężem ide udało się, bo ma grype i jest na zwolnieniu :) więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521195 przez dorkiszon
Wogóle to od dziś się zmuszam do wypicia 2L wody dziennie, bo ogólnie zawsze mało pije, a w moim stanie nie moge sobie na to pozwolić by odwadniać organizm. To zdrowie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521199 przez dorkiszon
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521279 przez nadia
Hej dziewczyny :)
Dołaczam do Waszego grona - mam termin na 11 lipca 2013r. :-)
Obecnie jestem na końcówce I trymestru (13tc). Mam do Was pytanie: czy Wy będąć w tym tygodniu ciąży miałyście już widoczny brzuszek? Nie chodzi mi czy był widoczny dla innych ale czy Wy już dostrzegłyście jakąś różnicę? Troszkę się martwię, bo wydaję mi się, że ja nie widzę żadnych wielkich zmian "widocznych dla moich oczu", pomimo tego, że spodnie są już dla mnie za ciasne. Dajcie proszę znać jak to u Was było lub jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521286 przez agniesia
Witaj w naszym gronie Nadia;)

Jeżeli chodzi o brzuszek;) ja jestem szczupłą osobą, ponieważ przed ciążą ważyłam 48,3 kg, a teraz ważę 52,1 kg przy wzroście 167 cm. Mocno przytyłam:) Brzuszek już miałam widoczny w 8 tygodniu, ale teraz to już w ogóle bardzo widać:)

Teraz dopiero brzuszek zacznie Ci rosnąć, więc nie martw się na zapas:)

Wydaje mi się, że widoczny brzuszek zależy w dużej mierze od naszej budowy ciała;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl