BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 8 miesiąc temu #734065 przez MlecznaMama
ja mam z fisher price forst rain i jest genialna. jak ktoś ma możliwości to polecam. Ja miałam to szczęście,że pożyczyłam ją od szwagierki akurat za pół roku ona rodzi dzidziusia a ta huśtawka jest do pół roku. Sama huśtawka jest fajna, nie chodzi tam już o funkcje. Fisher ma fajne melodyjki, obraca się, w dodatku sam buja jak włącze i to w sześciu prędkościach. ja natomiast i tak bujam w jedną stronę bo Robert ma najlepszą persektywę wtedy, sama go bujam raz za czas , nie korzystam z funkcji samego bujania. Wiele hustawek jest naszpikowanych opcjami, które nie koniecznie muszą się przydać. Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734082 przez emi87
Qltoorka fakt akurat na tym zdjeciu taka niepodobna do siebie (moze to juz była końcówka sesji i dziecie wymęczone) :)
tu moje ulubione foto


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



ja mysle o jakimś nosidełku...z chusta wiem ze za leniwa jestem i nie bedzie mi sie chciało wiązać :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734093 przez jorgus_krk
hej ja też już dostałam okres, dokładnie wczoraj i też nie karmię to pewnie dlatego
a z mężem baraszkujemy też od 2 tyg i jest wszystko ok

my nie mamy huśtawki ale Kubuś bardzo lubi leżaczek/bujaczek i do usypania wystarcza mu wibracja nie trzeba go bujać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734099 przez emi87
wspólczuje wam tych okresów - jak sobie pomyśle to mnie skeca brrr

i mam pytanie i koniecznie domagam sie odpowiedzi :P :D
czy któraś ma takie cudo i co tym myslicie?? bo cos takiego chce zakupić - wiadomo nie bede nosic malej 24h/dobe ale np wejśc do sklepu blisko domu, do przychodni która mam blisko czy np z samochodu do sklepu na krótkie dystanse a potem jak juz bedzie siedzieć to i moze na dłuzsze. bo sa miejsca gdzie nie da sie wejsc z wózkiem (u mnie w miescinie sa moze dwa sklepy gdzie da rade). wydaje mi sie warte zakupu. i jeszcze sie zastanawiam jak sie bedzie sprawdzac w zime - zmiesci sie tam w tym całym arsenale ciuchów dziecko? bo szybciej dojde do przychodni z dzieckiem na rekach niz sie przedre przez zaspy wózkiem hehe
allegro.pl/womar-nosidlo-nosidelko-ergon...ign-i3481842615.html
allegro.pl/womar-nosidlo-nosidelko-ergon...tur-i3481842643.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734103 przez dziubasek
CZesc mamcie :)
Ja to bym sie bala seksowac przed koncem pologu po sn... Wiec chyba nie az tak ze mnie erotomanka ;)

Moja Julcia spi juz 3 godzine :) w nocy tez dobrze spala :laugh: no i apetyt jej dopisuje wieczorem wyssala dwa cyce i daleje szukala wiec jej zrobilam butle i zjadla jeszcze 90ml mm :laugh: potem spala 6 godzin :laugh: chyba mam za malo mleka(moze to przez to ze cwicze-musze chyba przystopowac)

Karolinka a nie boisz sie ze ci ten krazek moze wyleciec albo go zle umiescisz???? Pytalam o nie ale u mnie ich nie ma- chcialam sprobowac chociaz m-c ale jak nie to nie ;)
P.S podsluchalam wczoraj jak mezus rozmawial z Majka ;) mowil jej jak bardzo kocha ja i Julcie itp... a na koniec jej mowi "jeszcze nie teraz ale moze jak mamusia skonczy szkole i nie bedzie bardzo zmeczona to bedziecie mialy jeszcze siostrzyczke albo braciszka :laugh:" , wiec uwaga za 3 lata czeka mnie kolejna ciaza ;) i wiecie co jak po cc mowila ze to juz ostatnie baby tak teraz z kazdym dniem wiem ze dla mezusia sprobowalabym jeszcze raz(moze uda nam sie synus ;) chociaz coreczka te moze byc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734109 przez jorgus_krk
Karolinka fajnie że ci te krążki odpowiadają bo ja też zamierzam je stosować

emi87 nie mam niestety takiego cuda ale wygląda obiecująco i myśle że skoro chcesz to używać raczej okazjonalnie i na krótsze dystanse to będzie fajna sprawa. Nie wiem tylko jak w zimie faktycznie z całą garderobą czy będzie wygodnie dzidzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734118 przez magdalenagal
Cześć Niiuniusie :D

My szczepienie zaliczyliśmy tydzień temu. Wzięłam skojarzone 5w1 żeby oszczędzić dziecku liczby ukłuć. A i tak mieliśmy 2, w obie nóżki jak u Qltoorki. Po pierwszym zastrzyku Michał się wkurzył a przy drugiej jeszcze bardziej. Tak jak Mila po marudził a potem cały dzień spał. Nie gorączkował ani nic. A w domu płakałam ja, bo patrzeć jak Dziecko tak ciężko płacze to ponad moje siły. Mam nadzieję że przy drugiej będę już silniejsza.

Jeśli chodzi o antykoncepcję zostajemy na razie przy starych poczciwych gumiakach. Po tabsach przytyłam 20 kg (no przecież nie tyłam z pizzy, majonezu i Maca ;-) ) Stary by chciał tablety albo spirale... Ale ja mu nie bronię! Niech bierze i zakłada :D

Kasiak... ja sikam w locie i się na wyjścia prawie nie maluję a Ty robisz ćwikłę... JAK?!? :-) jesteś genialna!

Qltoorka i Jorgus wszystkiego naj na rocznice ślubu! Kolejnych lat w szczęśliwych małżeństwach.

Qltoorka ja też się psikam na wyjścia ale delikatnie i tylko takim słabszym perfumem (jakaś podróbka ;-) ) bo ten lepsiejszy który mam, czuć nawet po praniu. I gratuluję udanego prezentu dla Menża ;-) pamiętam jak się bałaś z powodu szwów. No chyba że Algidka :-P

My już po 3 tygodniach od porodu zaliczyliśmy gałąź :P i tak sobie od czasu do czasu poskaczemy ;-) pod warunkiem że nie padam na pysk ;-) i nie zazdroszczę Wam okresu ani trochę ;-)

Emi boskie masz zdjęcia z sesji... ja zaczynam żałować że nie zrobiłam takiej :-( chyba mi hormony wtedy na mózg padły :-( ja mam chustę ale patrzę na nosidełko i k.mać czuję że mogłam się lepiej rozejrzeć... może namówię jeszcze Menża na jeden zakup :silly:

Dziubasie Twój trzeci będzie Syn a moja Córa :D może ich też wyswatamy :silly:

Misiek dziś w nocy był cudowny, zasnął o 20:30 a obudził się o 2:30 na 20 minut... Potem o 4:00 a potem o 7:30. Po czym o 8:00 dospał jeszcze godzinkę. Teraz od 12:10 śpi z małymi przerwami na cycka i wojaże :-)
Dziś wybrałam się do Pepco, byłam tam drugi raz- jakie tam mają fantastyczne ciuchacze na takie męskie Bąbelki jak mój ;-) (matka-wariatka-skromnisia ;-)) zostawiłam tam 100 pln na Synia ale warto było :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734132 przez karolinkanice16
Dziubasku wypaść mogą owszem ale jak się za płytko umieści a prawidłowo umieszczony jest na głębokość palca. Jak na razie czuję się ok i nawet o nim nie pamiętam :)

Moje dziecię dzisiaj cały dzień grzeczne było wracaliśmy ze spaceru pochwaliłam go i masz Ci babo placek w domu jęki stęki i płacze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734173 przez Qltoorka
emi, no te nosidełka są akurat super :) Bo ta firma robi też inne, ale takie w których dziecko dosłownie wisi i nogi mu wiszą, co jest nieprawidłowe... A tutaj widzę, że ładnie dziecku się nóżki układają na boki w żabkę :) Drogie, ale fajne...
A w zimie myślę, że nie będzie problemu. Przecież te nosidełka są uniwersalne do jakiejś tam sporej wagi dziecka, więc i dla tłuścioszków też :)

magda, czyli masz tak jak ja... kurczę, też trochę żałuję, że wcześniej o tych ergonomicznych nosidełkach nie czytałam... Chusta super, ale pracochłonne jest to wiązanie. I nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na inne wiązanie niż kieszonka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734176 przez emi87
znalazłam jeszcze coś takiego
allegro.pl/chusta-mei-tai-minizone-chust...ory-i3494121049.html

bo czytałam że nózki musza być ugiete na wysokości pupy przynajmniej. i teraz sie zastanawiam co lepsze-ta chusta (dla leniwych hehe) czy nosidło. na fotkach w nosidle tez niby wyzej były nózki...

to tez jest super ale za drogo jak dla mnie
allegro.pl/nosidelko-ergonomiczne-tula-g...ent-i3494498616.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734177 przez Qltoorka
emi, znalazłam na stronie producenta Womar info, że te nosidła są dla dzieci, które potrafia siedzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734186 przez karolinkanice16
te słyszałam że też jest fajne
www.coocoo.pl/product-pol-3744-Caboo-DX-...-tylko-dla-Taty.html

i na innych stronach można znaleźć taniej
na stronie smyka jest np. o prawie 100zł tańsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734193 przez Qltoorka
No, fajne, ale drogie bardzo... Ale jest napisane, że od pierwszych chwil życia. A Tula też droga, ale czytam, że jest dla dzieci od 7kg, Jeśli chce się nosić dziecko mniejsze to konieczna jest wkładka dla niemowląt dodatkowo. Tak też jest napisane na stronie producenta.
Joanna, Ty chyba chcesz je kupić, prawda?

Nosidełka -każde można od innego wieku dziecka, jak widzę. Więc trzeba się wczytać. Chusty wiązane można od urodzenia

www.mamazone.pl/artykuly/male-dziecko/ni...sty-i-nosidelka.aspx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734199 przez karolinkanice16
no ja właśnie też chce je kupić ale ze strony smyka tam jest za 399zł mój A. gada że za drogie ale no mi się te wydaję jak najbardziej odpowiednie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734210 przez agusiaa26
Jestem i ja:)
Ale jestem glupia, wiecie co Julek jak plakal to poprostu byl glodny... a ja mu dawalam smoka bo myslalam ze sciemnia bo przewaznie po jedzeniu ulewalo mu sie i dalej chcial cyca.
Dzis dziecko calkiem inne, spokojne i szczesliwe:) klade sie z nim i cysiujemy sie ile on potrzebuje ja mam czas:) i juz druga noc jak Julasek nie placze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl