BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 8 miesiąc temu #743090 przez karolinkanice16
my lecimy jakoś chyba po 10 października, dać radę musimy nie ma innego wyjścia, mój za to jak walnie petardę to najpierw się cieszy potem rozlega się mega smrodek a potem jest płacz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743093 przez kasiak
No i jeszcze do tego wszystkiego dochodzi fakt, ze mamy isc na wesele :dry: zaproszenie bez Sebka i mam mega problem. Bo mój potworek smoczka ani butli do dzioba nie weźmie! A nie bede co 2 godz przyjezdzac go karmić...do tego jeszcze tesciowa w roli niańki...juz widze Sebka owinietego po uszy, w czapce itp...az mi sie odechciewa isc gdziekolwiek :dry:
A wesele u sasiada praktycznie, to glupio nie isc jak juz przyjedziemy w tym terminie do Pl.

Co do tej butli i smoczka, to juz probowałam i herbatke z butelki i mleko moje, smoczkiem sie dlawi, pociagnąc nie umie. Fajnie, ze tak cyca lubi no ale trzeba powoli przestawiac na inne tory.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743094 przez Qltoorka
kasiak, jak butli nie lubi to można karmić łyżeczką-właśnie tak kazała mi karmić/poić pediatra... Choć, ja w sumie nie za bardzo to widzę... Ale spróbować zawsze można ;)
A jakimi butelkami próbowałaś go karmić? Bo ja miałam Lovi, Mam, a teraz kupiłam Tommee Tippee i jestem mega zadowolona, bo smoczek wygląda jak pierś, mleko spływa kropelkami, więc nie ma się wrażenia, że dziecko za szybko połyka, no i poza tym lubi tą butelkę. Nie tak jak cyc, to prawda, ale z niej pije na spacerach, albo gdy zostawiam go teściowej...
Może Sebek się jednak przekona? Może potrzebuje treningu?

karolinka, a co to jest ten bouncer...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743095 przez karolinkanice16
Qltoorko to taki leżaczek z wibracjami tylko tak fajnie jest sprężysty mamy huśtawkę ale nie chce go cały czas do niej Ksawcia wsadzać a ten jest do 9kg do leżenia a potem dziecko jak jest cięższe to ma z tego fotelik do siedzenia a kupiliśmy dokładnie o ten :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743129 przez nala
Kasiak, dla mnie osobiście to trochę dziwne. Ludzie wiedzą, że macie maleńkie dziecko i jak to tak bez niego zaprosić. Tym bardziej jak jest na cycu. Mogliby bardziej pomyśleć. Ja też mam butelkę z tommee tippee i też jestem bardzo zadowolona. Jest dokładnie jak Qltoorka napisała. Dostałam w prezencie jakąś jedną z Aventu to dla mnie beznadziejna, leje się ciurkiem, a w tommee muszę naprawdę mocno potrząsnąć żeby kropelka mi na rękę poleciała.

Karolinkanice, fajny ten bouncer :)

Dziewczyny nie Wy pierwsze i ostatnie lecicie z maluchami samolotem także dont panic :) takie są dzieci, że placzą i tyle. Jak się komuś nie podoba niech wysiądzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743151 przez kasiak
nala dla mnie to tez o tyle dziwne, ze oni sami maja dziecko o tydzien mlodsze od Sebka! Tyle, ze ich Igor karmiony od poczatku butla, bo "pokarmu nie miała" :huh: gosciowa z domu wychodzi na cale dnie, czesto w wieczory a młodego teściowej zostawia :huh: nie wiem, ona od poczatku dziwna byla...no i skoro swojego brzdaca tak olewa to czemu by sie miala cudzym przejac.

Z ta butelka to jest taki problem, ze Sebkowi nie leci nic! Nie wiem czy smoczek trzeba kupic na 6m czy jak?tak to by moze ciągnął? Bede probowac, nie ma innego wyjścia. Bo wiem, ze teściowa nie zakuma tej lyzeczki tylko bedzie wciskac butle...a młody zacznie ryczeć i zadzwonią po mnie :huh: i tyle zabawy bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743158 przez karolina_p123
kasiak mam ten sam problem. 2 wesela w październiku a młody ani butli ani smoka odrazu odruch wymiotny albo krzywienie się jakby ten smak bądź konsystencja gumowego dyda mu nie odpowiadała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743287 przez patrysia305
kasiak dziwne przecież za dziecko i tak nie płacą. ahh co za ludzie
Tymek nie lubi pić z butli avent, to kupiła mu smoczek z nuka i jako tako pije. one tez mają kształt niby zbliżony do piersi

Qltoorka dzieki za linka

My dziś po cieżkiej na maxa nocy, pewnie przez szczepienie, co chwlę się brzdąc budził max 1 godzina. Wtedy sprawdzałam czy ma temperaturkę na szcęście tylko stan podgorączkowy, choć miałam mega kurwika, bo pożyczyłam od teściowej termometr na podczerwień i co przyłożyłam to był inny pomiar, no i jak włożyłam pod paszkę mój elektryczny też było co innego, no i jak już zobaczyłam ok 37.7 dałam mu czopka, też to niezbyt przyjemne,ale pomogło chociaż strasznie meczył sie ze zrobieniem kupki a po nim za chwilę poszło oczywiście razem z nim i tu znów wątpliwość czy to co tam zostało mu pomoże... chyba jednak niezabardzo bo dalej był niespokojny.

Teraz trochę lepiej ale nadal nie wiem czym mierzyć ta temp. pod paszką dzś było 37,1 a jak mierzyłam w pupce 37,7 natomiast ten z podczerwienią 36,6 i bądź tu człowieku mądry.


a tak pozatym to Madzialenka należą Ci się ostre zjebki, piszesz ze nie możesz ćwiczyć - a dzisiejsze zdjęcie na fb pokazało Twe prawdziwe oblicze hehe nie masz po co ćwiczyć bo figurkę masz wzorową - ohh kiedy ja zrzuce pancerz wielorybi ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743343 przez magdalenagal
Kochane, dobre majty to połowa sukcesu :)
Niestety, to nie moje ciałko... to jakie bym chciała jest w sferze marzeń.
Ale jak się niema co się lubi... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743442 przez uniuni
Magdalenagal masz rację, też się zbieram w sobie żeby porządne szpągi kupić. Na razie nie patrzę na brzuch, ignoruję go choć domaga się mojej uwagi i wciągam, i napinam gdy tylko gdzieś wychodzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743447 przez magdalenagal
Uniuni, ja przeciwnie-nie ignoruję go.
Nawet z nim rozmawiam. Mówię mu na przykład 'Spieprzaj dziadu!'
;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743455 przez uniuni
Aaaa ja takie też mam spersonalizowane powiedzonko 'brzuchu wypierdalaj'..a poza tym, to jednak ignoruję kurde patrzeć na tą galaretę nie mogę. Tak jak pisałam domaga się mojej uwagi..byłam wczoraj na joggingu z wózkiem i tak mnie wytrącało z równowagi, że on mi się tam trzęsie i dynda i macha, że wciągałam aż do kręgosłupa, a on nic wyobraz sobie! Obawiam się że wyglądam jak miś-żelek z haribo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743499 przez karolinkanice16
boze ale mnie moja teściowa wpienia :angry: :angry: :angry: od wczoraj robi nam wykłady na temat szczepionki bo jutro mamy bcg a w poniedziałek dwumiesięczną, przed chwilą zadzwoniła i udzieliła nam 15 min wykład co to za szczepionka i kiedy nie powinno się szczepić nosz kur... oni wiedzą co mają robić a ona gada że broń boże mamy nie iść na szczepienie itp :angry: :angry: :angry: i opierniczyłam mojego A. że zamiat się rozłączyć to jeszcze tego słucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743507 przez uniuni
Zapomniałam się pochwalić, że Nils waży teraz ponad 5kg. Wczoraj na kontroli waga pokazała 5040 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743510 przez karolinap
Uni, Magda - uwierzcie, ze wolałabym mieć flaczek na brzuchu nad którym można popracować niż nie mieć flaczka ale rozstępy z którymi juz nic nie bede mogła zrobić cwieczeniami czy kremami :|

Qltoorka - Pampersiki mamy w domku. Dziękujemy :) - poczta polska szybko działa ;) teraz podaj namiary na proc na konto ;)

Wiecie nad czym się dziś w nocy zastanawiałam - która lipcoweczka pierwsza zajdzie w kolejna ciążę?? ;) Ciekawe czy którejś przytafi się jedno po drugim ;)
(oczywiście trzymamy kciuki i Patrizia ma być pierwsza :kiss: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl