BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 8 miesiąc temu #743942 przez Jamajka
Kasiorek001 zapomniałam się przywitać :) więc witaj :)

Karolinap o masakra :lol: ale jaja.. :lol: mama się zgorszyła? :silly: swoją drogą ten bobas, który będzie ruchał nasze córki ma dobre pół roczku przynajmniej :) mam nadzieję że mamie wytłumaczyłaś i nie zabroni Ci się z nami kolegować :lol: :silly:

Bea nie wiem jak w Poznaniu, ale u nas na Podkarpaciu 'wypada' dać ok 400-500 zł, chociaż wiadomo, że każdy daje tyle na ile go stać.

Magdalenko zazdroszczę już tych głośnych śmiechów... też staram się Mikołaja rozśmieszyć czymś, ale jeszcze chyba nie jest gotowy na śmianie się w głos :) Pamiętam, że Lala zaczęła się tak chichrać jak skończyła 3 miesiące :) Cudne uczucie, śmiałam się wtedy ze szczęścia razem z nią :)

carmelove no to jak nadrobiłaś co u nas, to dawaj co tam u Ciebie? :)

Moja gastrofaza trwa w najlepsze. Dzisiaj smażę powidła śliwkowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743966 przez agusiaa26
Boziuu to teraz ja jestem w czarnej du.pie z postami. Wystarczy że Julek szaleje a ja już nie mam czasu siąść przed kompem :/

Julasek już spi a ja ogarniam mieszkanko. Też musze skoczyć do kosmetyczki i do fryzjera bo kucyk już mi zbrzydl :S

Piszecie ,że chodzicie z dzieciaczkami na spacery a my mamy z tym problem bo Julek raczej nie lubi wychodzić z domu :angry: , na dworze spi mało no czasem sie zdarzy 1,5h i zaraz ryk bo głodny a nie lubie karmić go na dworze bo zaraz sie zachlyśnie i trzeba odbic a tu taka dupna pogoda czasem że szkoda dziecka wyciagac na wiatr- a w wózku nie jest grubo ubrany ehh

Madzia mój śmieje się na głos ale jak śpi, cudne dzwieki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743969 przez NataliaK
Bea zalezy kim dla ciebie sa panstwo mlodzi, choc ja i tak uwazam ze kazdy daje tyle ile ma. My dostawalismy od znajomych i kuzynostwa 200-300zl i tak tez dajemy jak my idziemy a rodzina zazwyczaj daje wiecej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #743974 przez karolinap
Agusia26 - Pola też się ostatnio zaśmiała głośno ale przez sen :)
Ja gdybym miała czytać forum na kompie to nie dalabym rady chyba być na bierzaco. Ja caly czas czytam na telefonie. Nawet wczoraj maz mi mowi, ze chyba trochę za często siedzę w tym telefonie - wręcz się z nim nie rozstaje :) powiedziałam mu - forum to moje drugie życie :P

Jamaica - jak mama się już przyjrzała to widziała ze ten mały jest juz kilku miesięczny :) oczywiście wyjasnilam jej :) ona z komputerem i internetem ma malo wspólnego więc byla w szoku ;) pozniej sie juz z tego smiala ale pierwszy moment - bezcenny :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #743999 przez Marta27
Dziewczyny ja też muszę skoczyć do kosmetyczki i fryzjera bo już nie mogę na siebie patrzeć po domu chodzę w związanych włosach a jak gdzieś wychodzę to prostuję i rozpuszczam i wtedy jakoś wyglądam.
Jeśli chodzi o wygląd po ciąży to brzuszek zaczyna mi się po woli wchłaniać i nareszcie waga mi spadła poniżej 60 kg

My wczoraj byliśmy na szczepieniu i nasz dziubek waży już 6 kg. Był bardzo dzielny zapłakał tylko podczas wkuwania a potem wtulił się w mamę i zasnął i spał ponad 3 godz. Braliśmy szczepionkę 5 w 1

Beatko my od znajomych dostaliśmy tak 200-400 zł rodzina bliska daje zazwyczaj więcej.

Dziewczyny z Poznania czy wybieracie się z waszymi maluszkami na warsztaty mamo to ja

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744006 przez nala
Witajcie :)

Co do filmu "jak urodzić i nie zwariować"... dla mnie świetna komedia :) najbardziej lubię tatuśków z pociechami, a ten mały jest bezbłędny :)

Ja już nie wiem jak mała w domu ubierać. Ma body i pajaca i ręce zimne, nogi zimne. Kurde nie chcę jej opatulać nie wiadomo jak. Założyłam jej grubszego pajaca. Nie wie w co zimą będę ubierać :)

Z tego co czytałam u Was to chcecie dziewczynkę jak macie synka i odwrotnie, a ja chyba bym chciała 2 córkę :) jak patrze na pociechy Dziubaska to też bym chciała taką siostrzaną miłość i przyjaźń u swoich dzieci :)

O kosmetyczce też marzę. O ile w ciąży moja twarz była dosyć ładna i gładka to teraz pozostawia wiele do życzenia.
U mnie i flak i rozstępy i naczynka na nogach, nie mówiąc o tym co w d...e :) mój mąż to wszystko widział przy porodzie bo parłam w najróżniejszych pozycjach więc widok mojego brzucha to pikuś :D nie mam się czym przejmować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744012 przez NataliaK
Marta a kiedy sa te warsztaty w poznaniu? Fajnie by bylo sie spotkac ;)

Magdaleno ja to sie podniecam jak tylko janek wyda z siebie jakikolwiek odglos inny niz placz hehe wiec jak zacznie sie smiac to juz w ogole zwariuje z radosci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744037 przez Marta27
Natalia fajnie było by się spotkać u nas są 23 września
a tu daję linka do tych warsztatów babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744063 przez karolinap
Nala - jak patrzę na dziubaskowe siostrzyczki to też chciałabym druga coreczke :)
Ale synka baaardzo bym chciała też. Czyżby trzeba się postarać o kolejna dwójkę? ;)

Też mam problem z ubieraniem Poli. Nie jestem z tych, która przegrzewa dziecko. Wole jak jest ubrane tak jak ja ale teraz kiedy przyszły chłodniejsze dni - mi jest chłodno czasami, ubieram dresik a Polci? Sama nie wiem? Też ma zimne stopki i raczki no ale najważniejszy kark ze ciepły. A na spacer? To juz wogole zglupialam co ubierać? Czy body na ramiączkach i na to koszulka i spodnie wystarcza? Czy druga bluzę? Czy lżej ubrac i cienki kombinezonik ubrac? Będziemy próbować. Oby mi się nie przeziebila albo z zimna albo z przegrzania :) Postaramy się ubrac aby było OK. Tylko jakoś moja matczyna intuicja nic mi nie chce podpowiedzieć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744068 przez dziubasek
Witam Slicznotki :laugh:
Nalaja mam nadzieje ze im ta milosc pozostanie :) Bo Julka tez za Majka sie caly czas rozglada :) czasami jak ja zostawie w bujaczku to sie podnosi jakby chciala pobiegac z Majka...
Natalka ty juz u siebie w domku????

A ja wlasnie wrocilam od dentysty(cala ciaze i rok po porodzie jest za free wiec musialam to wykorzystac)jak pilam to zelazo w proszku to zaczal mi czarniec martwy zab i robily mi sie ciemne plamki na pozostalych zebach i wiecie co tego martwego spilowal mi zrobil odlew i bede miala sztucznego za 4 tyg, na razie mam zeba zastepczego a za dwa tyg mi laserowo wybieli i wtedy dobierze kolor tego sztucznego.... gdybym miala za to zapalcic to by bylo ok 350funtow....
Zaplacilam dzisiaj calosc za szkole bo za tydzien w piatek zaczynam :)

A teraz cos niemilego
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744082 przez karolinap
Dziubasek - i dobrze zrobiłaś. Ja nienawidzę jak ktoś mowi ze odda tego i tego i nie dość ze nie oddaje to się nie odezwie, ze nie ma i Cię unika. Coś okropnego :| my juz tylko razy pozyczalismy, moze i mniejsze sumy ale nie zobaczyliśmy ani kasy ani "znajomych", unikają nas zamiast oddać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744084 przez karolinap
Z innej beczki: w Ikei 13-16 września ramki do zdjęć 15% taniej jak ktoś ma blisko Ikee. Teraz mamy komu robić zdjecia wiec moze i ramki się przydadzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744086 przez dziubasek
karolina u mnie tyle zdjec ze maz mi zabronil kupowac wiecej ramek ;) to zamowilam takie jakby obrazy na sciane z buzkami moich ksiezniczek(ciekawe co powie :silly: :unsure: ) ide chyba zaraz na drzemeczke bz dziolchmi bo obiecalam Majce nowe buty, musze miec sily na shopingi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744099 przez bea2a
Dziewczyny z Poznania ja się już zapisałam na te warsztaty i jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie, to wybieram się na nie z Martynką. Fajnie byłoby się spotkać z dzieciaczkami. Co Wy na to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #744116 przez karolinkanice16
Hej dziewczyny my byliśmy na szczepionce BCG, Ksawcio był dzielny zapłakał ale tatuś przytulił i już ok potem spał całą drogę i teraz się obudził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl