BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 8 miesiąc temu #742495 przez Jamajka
Dziewczyny, żeby sprawdzić czy dziecko boli uszko to trzeba nacisnąć na te pypcie, jakby się chciało uszy zatkać. Dosyć mocno nacisnąć, ale bez przesady.. i jak dziecko boli ucho to od razu to oznajmi i zacznie wyć wniebogłosy, bo ból ucha jest bardzo nieprzyjemny.. i jak boli to łatwo się zorientować, dziecko prawie nie przestaje wtedy płakać.

Qltoorka A na spacerku też nie chce Mikołaj spać? Bo u nas z drzemkami w dzień też nie najlepiej, ale jak już widzę, że zmęczony a miałczy i walczy ze snem to pakuje go w wózek i idziemy w siną dal.. czasem prześpi nawet 2.5 h a mnie już kręgosłup od łażenia boli.. ale przynajmniej wiem, że się wyśpi i dotleni :)

proszę forfiter'a :)



niby nic wielkiego, ale Polacy w Hameryce stają się wyjątkowo odważni :D i te tekty: gery mów ałt, gerary hir itp. mnie rozbrajają :D

A to jeszcze parodia Cezika, też daje radę :)



Monia mi też się tak często dzieje, ale ja otwieram zawsze oddzielne okno do odpisywania i tekst zawsze zostaje.. już kilka razy mnie też wywaliło i zawsze kopiuję sobie szybciutko ctr+C i w razie W mam wiadomość, klikam 'zaloguj' ctrl V i jestem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742498 przez patrysia305
hej

Na początku dziękuję kochane za miłe słowa co do mojego fryca :) Rudy już kiedyś miałam i wiedziałąm ze zaraz jak urodze chcę go mieć znów:)

Dorkiszon ja widziałam takie butki emu w h&m ale te co uniuni kupiła świetne i cena na pewno korzystniejsza niż w h&m

jamajka super sposób na nagradzanie swojej piękności oby ją zmotywował :)


Qltoorka u nas to samo ze snem - mało śpi, są dni że śpi wiecej ale Tymek już od początku jak płacze to często przy tym sie zanosi co sygnalizuje że jest śpiący zazwyczaj, i tak jak Agusi maluch po kąpaniu mam jeden wielki wrzask. Słuszałam też tak jak Dziubasek mówi że dzicko się w okolicach uszu drapie.

Ja też zasanawiam się nad nosidłem choć bardziej jestem na nie bo pogoda juz coraz gorsza - nie to żebym nie wychodziła wcale przy tym jak bedzie zimno ale chyba lepiej jest we wózku w zimniejsze dni, tak myślę, a na wiosne nie wiadomo czy mój maluch bedzie chciał w nibyć. Sama nie wiem ... hmmm

karolinap mnie najbardziej wkurza to jak mały płacze i wszyscy sądzą odrazu że napewno boli go brzuszek - no kurde zawsze to samo . i mam też problem z tym żeby komuś powiedzieć aby go nie nosił- zwłaszcza moja Teściowa choć jest złotą kobietą i złego słowa na nią nie moge powiedzieć to juz troche mnie to wkurza bo niedość że bierze go non stop na ręce nawet jak nie płacze i spokojnie lezy w leżaczku , to dodatkowo ma manie kołysania lekkiego - wczoraj napomknęłam delikatnie że nie ma go nosić bo mi sie przyzwyczai za bardzo - choć juz widze że chce na rączkach.
I często też zasypia mi na klacie, lub na boczku na rekach, dzis w nocy po karmieniu wziełam go na odbicie i tak na klacie zasnełam z nim na godzinę i też mam obawy co do przyzwyczajenia, ale lepsze to niż to jak matki kołyszą (delikatnie mówiąc)dziecko do snu,które niemal lata pod sufitem.

karolina_p 123 mnie boli kręgosłup w tej okolicy po częstym nachylaniu się w nocy do łóżeczka, kiedyś miałam taki nieco lżejszy ból przed miesiaczką - nadmienie jeszcze że mi się wbijali chyba z 5 razy - masakra.

Dziś jest tak okropnie na dworze cały czas leje a my musimy na szczepienie się wybrać - masakra.

mnie też wylogowuje jak piszę - zauwałżyłam że to dlatego ze długo odpisuję
Sorry że sie tak rozpisałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742500 przez kasiorek001
zadziorna może aż tak nie,,,;)bardziej uparta w końcu zodiakalny baran, odnośnie teściowych to ja z moją mieszkam i ma manię opatulania mojej ani bo "zimne ma rączki..."!!masakra!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #742512 przez magdalenagal
A i tak karolinap_123 też mam bóle w okolicach lędźwi :dry: czasem tylko jak leżę a czasem jak ponoszę Młodego.

Dziubasie... przegapisz zaproszenie na moje włości i będzie płacz :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742517 przez kasiak
Dzień dobry w ten deszczowy dzionek, pogoda niewazna, humor dobry bo w domu spokoj Sebek juz zasypia w bujaku ja nadrabiam posty i szamam sniadanie :laugh:

No to lecim z tematem :cheer:
pasal wspólczuję sąsiadów i gratuluję odwagi. Ja jestem z tych co duzo gadaja a duszą wszystko w sobie, tak, ze zazdroszcze, ze umiesz sie tak postawic, dziewuszki sliczne i takie juz duze :laugh:
osobka chyba musze poczytac o tym poceniu sie rączek, bo mój maluch tez tak czesto ma, ze i rączki i nózki sa takie jak lepiące bo spocone
dziubasek zdrówka zdrówka i dużo odpoczynku :) jak byłam niedawno chora to mezu tez sie mna zajął, nawet przyjechal szybciej z pracy :cheer:
nala super, że mała taka grzeczna, no i też bym już chciała być po chrzcie :blink: nala to jest pomysł z fotoksiazka z chrzcin!podkradnę :P
Qltoorka Sebek też tak czasem ma, w dzien zwykle drzemki trwajace około 1-1,5godz, potem lezy i miauczy. A na wieczor oczy spuchniete, spiacy i marudny ale ciezko mu zasnac. Czasem sie drapie kolo ucha, ale to bardziej na uspokajanie wyglada a nie, ze cos boli. Je normalnie, jak juz zasnie to spi dlugo, jak dla mnie to nie ma sie czym martwic. Bywaja dni, zwlaszcza kiedy jestemy u kogos, ze na sygnale trzeba leciec do domu bo wyje i uspokoic sie go nie da. Taki juz urok małych Smrodków :blink: karolinap to samo było jak tesciowa była. Co z tego, ze grzecznie lezy w bujaku, na pewno chce na rece! Wyje, to na pewno glodny, a to, ze pielucha mokra to nic bo ona nie przewinie, itd itd....boszzz oby jak najrzadziej :dry: a mój maluch uwielbia zasypiac na brzuszku oparty o mnie, normalnie na brzuchu nie chce, a jak na mnie to po chwili zasypia...

Kurde sie rozpisałam....jeszcze to nosidlo :) jak dla mnie bardzo fajne, szybnko sie wiaze i mały zaczyna chyba lubic. Nie zwracajcie uwagi na krzywy ryjek :P

Aha i od wczoraj Sebek nosi śliniak bo tak sie ślini, ze aż spiochy mokre :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742529 przez askan2
Hej mamki :)

kasiorek001 witamy mamuśkę :)

kasiak fajowe te nosidło


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mój kochany synek kończy dziś 2 miesiące, postanowił zrobić mamie z tego powodu prezent i w nocy przespał 6 godzin :cheer: aż nie mogę uwierzyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742571 przez moonia154
Witam ponownie :) Miałam napisać zaraz po tamtym poście, ale teściowa przyniosła mi Szkraba i się skończyło :dry:
Pisałam Wam jakiś czas temu, że mój Maluszek miał problemy z pupką. W ubiegłym tygodniu chciałam napisać, że już jest wszystko super, ale tego posta nie wysłałam. I dobrze, bo jeszcze tego samego wieczoru taki ogień mu się pojawił, że nie szło Go uspokoić. Teraz faktycznie jest już lepiej, ale nie przechwalam, żeby znowu nie było :angry: Pupkę myję Mu rumiankiem- po każdej kupce :dry: Od wczoraj jednak jest strasznie niespokojny- śmiem podejrzewać, że boli Go brzuszek, bo cały się napina i nawet kropelki przeciw kolce niezbyt pomagają (po podaniu, w ciągu 15 minut robi kupsko na całą powierzchnie pieluchy, ale za jakąś godzinę znowu jest dramat :dry: ) Podobnie jest przy cycu :dry: Possie chwilkę i aż się bordowy robi, strasznie wierzga nóżkami i stęka, a za chwilę jest okropny nieutulony płacz :( Teraz akurat mojemu Mężowi udało się go ululać we wózeczku, choć nie wiem jak długo ta cisza potrwa :huh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742607 przez dziubasek
Mamuśki znalazłam przedszkole dla mojej Miss na które być może będzie mnie stac( muszę jeszcze wszystko obliczyć, no i zakupić mundurek a to nie taka tania sprawa bo potrzebuje co najmniej 2 komplety a jeden kosztuje 80 funtów) ale mężu walnie nadgodziny i jakoś wszystko szybko ogarniemy.

Ahhh wyleciało mi z głowy Julcia kończy dzisiaj 2 miesiace :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742618 przez moonia154

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742630 przez dziubasek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742639 przez moonia154
Dziubasek ja Ci wysłałam osobiste zaproszenie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742655 przez patrysia305
my juz po szczepieinu - Tymek strasznie płakał ;( teraz śpi na brzuniu oby było wszystko ok

Samych pogodnych dni pełnych uśmiechu życze dla dzisiejszych solienizantek :)

kasiak super to nosidło daj namiary , jaka to nazwa itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742677 przez bea2a
Cześć :)

My byliśmy wczoraj na szczepieniu. Wzięliśmy 5w1 i pneumokoki bo mamy dużo małych szkrabów w rodzinie, więc pediatra polecała. Na następnej wizycie bierzemy rotawirusy. Meningokoki odradzała bo mówiła, że dzieci do 3 roku życia chorują ewentualnie na inną odmianę tej choroby a szczepionka jest na odmianę, która atakuje później, więc szczepienie można zrobić później. Uwierzyłam jej bo dlaczego nie. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam.

Martynka po szczepieniu strasznie płakała ale cycuś ją uspokoił. Nockę później ładnie przespała i dzisiaj jest marudna i o dziwo śpiąca i ładnie śpi. A normalnie ze spaniem w dzień mam tak ja Wy, tzn. krótkie drzemki, czasem 10 minut w łóżeczku i ryk. Ostatnio jednak coraz więcej leży w łóżeczku sama i gaworzy. Mogę w tym czasie nawet obiad przygotować. Cieszę się, że nie tylko moje dziecko tak krótko śpi bo już się martwiłam. Położna mi mówiła, że takie małe to powinno cały czas spać, z przerwami na karmienie, więc stąd mój niepokój.

Kupiłam też chustę NATI BABY i jestem zadowolona. Byłam wczoraj na zakupach z małą w chuście i jak tylko ją włożyłam to po 5 minutach już spała i tak całe zakupy :) Ludzie cały czas mi w chustę zaglądali i patrzyli na dziwoląga. Chyba chusty na moim osiedlu nie są popularne :)

Moja mała ma katarek od urodzenia. Pediatra uważa, że to pozostałości wód płodowych wydala bo kicha często. Może ma rację bo innych objawów (czyt. gorączki) brak.

Uciekam bo mała się domaga towarzystwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742715 przez dziubasek
Nala a ty naturalnie taka ruda czy farbowana? /Rudy to moj ulubiony kolor wlosow :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #742720 przez nala
Dziubasku, niestety tylko farbowana :) też kocham ten kolor. Najlepsze jest to, że w pracy pytali jaki kolor włosow ma Ala :) jakby moich odrostów nigdy nie widzieli hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl