BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #744495 przez agusiaa26
Qltoorko przed karmieniem nie da się wyjść na spacer bo Julek ostatnio i co godz je, ale tak, masz racje, chodzę na krótkie spacerki chyba że mocno śpi to już zostajemy na dłużej.

Ja też uwielbiam forum, maż czasami aż zazdrosny czemu ja tyle siedze z telefonem i do kogo tak pisze- jak spojrze na niego przeszywającym wzrokiem to mówi - "mamusie?" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744501 przez karolinap
Za Nami świetny piątek 13 :)
Pola spala, jadla, leżała, gaworzyla - nie mogłam wczoraj na nic narzekać. Mogłam na spokojnie się zająć sobą, mieszkaniem, obiadkiem, nawet tak ułożyłam jej spanie zeby jak A. wrócił to zeby się obudziła (bo śpi po 1,5 godzinki) i się udało. A. wrócił, Pola się obudziła i byla fajna, wyspana, roześmiana. Zrobiła wczoraj 6 kup :) a tak robiła 2-3 dziennie :) wieczorem kapanie i hasiu. My poprzytulalismy się wieczorkiem, obejrzeliśmy Rodzinke.pl
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744509 przez Satynka
Hejka laski ;) kiedys pisalam u Was ;)
Urodzilam synka 18 lipca 2013 ;)
Jutro chrzest Szkraba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744516 przez dziubasek
Karolina
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Satynka ja szczerze mówiąc nie pamiętam ciebie ale witaj po raz kolejny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744546 przez jorgus_krk
KarolinaN
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


satynka witamy a jak synek ma na imię?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744555 przez uniuni
Satynka a Ty nie miałaś mieć dziewczynki? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744556 przez bea2a
Qltoorka a propos spaceru jesiennego piszą, że należy:

1. 20 minut przed wyjściem z domu posmarować buzię maluszka kremem bez wody.
2. Spakować do torby ciepłą herbatkę na wypadek jakby maluch zmarzł a do domu daleko. Spakować też do torby dodatkowy kocyk oraz folię przeciwdeszczową.
3. Ubierać malucha na cebulkę, tzn. nie grube kombinezony ale kila warstw, żeby zdjąć którąś w razie potrzeby. To ważne także jak na chwilę wejdziemy do jakiegoś pomieszczenia ciepłego i będzie można wtedy zdjąć warstwę wierzchnią. Należy też kupić cieplejszą czapeczkę,najlepiej z polaru.
4. Dobry komplet to np. body z długim rękawem, śpiochy, skarpetki lub butki i bluza polarowy i czapka polarowa.

A ja w poniedziałek idę na wizytę do gina. Zobaczymy jak teraz wszystko wygląda.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744568 przez uniuni
Bea ja chyba mam, ale nie miałam czasu sprawdzić :dry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744574 przez NataliaK
Dziubasek ale z ciebie ostra babka. Ja niestety nie zawsze umiem upomnieć sie o swoje pieniądze i dlatgo teraz już staram się nie pożyczać bo ich później nie odzyskuje...

karolinkanice to faktycznie pechowy piątek dobrze, że już minął :)

bea ja właśnie strama się tak maluszka ubierać teraz jak jest chłodniej, musze tylko zakupić czapeczkę bo ze wszytskich wyrósł. Dziś byliśmy w Tesco ale nic nie znalazłam myslałam, ż etam cos mu kupię;/


Za na mi pierwsza noc w domku :) wczoraj już padałam na pyszczek więc się nie zameldowałam. Janek spał dziś w swoim pokoiku a my w sypialni bałam się, że to się nie sprawdzi, że nie bedę go słyszała jak się obudzi ale było ok :) właśnie walną wielką kupcię aż poszło po bodach i spodniach :D i zasnął :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744581 przez kasiorek001
nala- ibuprofen można brac podczas karmienia, ponadto paracetamol i pyralginę(co mnie zdziwiło) tak pisało w książce "Chcę karmić piersią", tak mi powiedziała babka na pogotowiu a kolezance doradca latacyjny więc to wiedza z trzech źródeł:)ibuprofen brałam juz miesiac temu bo miałam problemy z zębami:/ a propo zębów to jak u was z nimi jest?ja ogólnie mam słabe zęby ale podczas ciaży i karmienia do juz całkowita lipa, miesiac temu ułamal mi sie ząb, a drugiego jak dentystka rozwierciła to została tylko jedna ściana:/ a powracając do mojego zapalenia to w piersi dalej są grudki, mało co z niej leci, laktator nie daje rady a ania do jakiegos momentu pociągnie a później juz wścieklizna:/ a do tej pory leciały z niej strumienie mleka..:/co do ubierania to też mam dylematy, choc teściowa(!)cały czas twierdzi ze ją za lekko ubieram!!wrrr!! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744586 przez karolinap

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744587 przez dziubasek
Uniuni ale z ciebie pizdencja, zapindalaj do lekarza bo to na bank hemoroidy... im dluzej bedziesz zwlekac tym gorzej dla ciebie....
Natalka o ile sie nie myle to jestes jedyna ktora spi osobno(chyba ze sie ktoras nie pochwalila), ja tez probowalam dac Julcie do Majki do pokoju ale ona jak sie obudzi w nocy to nie placze tylko gada sobie i nie slyszalam jak sie obudzila, po jakims czasie zaczynala plakac i juz dwie byly na nogach...

Ja dzisiaj sprzatam all day bo ostatnio mialam leniuszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744603 przez bea2a
Całą ciąże miałam spokój a po ciąży przyplątały się dziady :( Podobno to od parcia bo w moim przypadku zła dieta raczej miejsca nie miała ze względu na cukrzycę. A tak a propos mamy cukrzycowe, czyli Uni i magdalenagal czy Wy przestrzegałyście diety cukrzycowej w połogu? Idziecie na test obciążenia glukozą? Ja w poniedziałek będę u gina to go zapytam o hemoroidy i ten test.

Aaaaa i obejrzałam ten film, o którym pisałyście. Faktycznie istna Joanna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744611 przez nala

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744617 przez NataliaK
Dziubasek no janek wlasnie tez nie placze dopiero jak za dlugo mleka nie ma. Zobaczymy jak to bedzie funkcjonowalo to na razie jedna noc ;) tylko nie myslcie sobie ze jestem jakas wyrodna matka ze on spi oddzielnie chce tylko zeby bym od poczatku przyzwyczajony do wlasnego lozeczka i pokoju, oczywiscie zawsze rano biore go do siebie na przytulaski

Dziewczyny ja hemoroidow nie mam ale mysle ze faktycznie konsulatacja z lekarzem jest wskazana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl